Практичні заходи щодо виконання програми розвитку Українського козацтва в Білгород-Дністровському районі на 2008-2010 роки

Нова педагогіка » Козацький дитячий та юнацький рух » Практичні заходи щодо виконання програми розвитку Українського козацтва в Білгород-Дністровському районі на 2008-2010 роки

Сторінка 2

ІІІ. Створення, відродження, відновлення та охорона заповідних місць і об’єктів українського козацтва

10

Вносити в установленому порядку пропозиції щодо відновлення історичних назв населених пунктів, місцевостей (об’єктів соціально-культурного та іншого призначення, пов’язаних з історією Українського козацтва).

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації.

Постійно

11

Створити реєстр об’єктів історико-архітектурної спадщини Українського козацтва в Білгород-Дністровському районі, здійснити облік нерухомих пам’яток історії та культури, що пов’язані з історією Українського козацтва

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, відділ культури і туризму.

2008

12

Продовжити упорядкування могил і козацьких поховання, споруд, що пов’язані з історією Українського козацтва.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації.

Постійно

13

Розробити програму створення на базі Адамівської школи козацько-лицарського виховання культурного козацького Центру з співочим полем, козацьким вишколом тощо.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації.

2008

14

З метою облаштування колишньої Акерманської-Подністрянської козацької Січі (1775-1780) створити програму її комплексного відтворення «Білгород-Дністровська Січ», передбачивши створення сучасної туристичної інфраструктури для належного обслуговування відвідувачів.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, відділ культури і туризму.

2008

15

Постійно проводити заходи з залученням джур, козачат, молодих козаків по приведенню парків, скверів, лісів в належний вигляд, висадженню лісів.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації.

Постійно

16

Облаштувати майданчики біля канцелярій козацьких товариств.

Козацькі товариства.

2008

17

Взяти шефство на козацькими церквами Святої Покрови в районі.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства.

З 2008

постійно

18

Разом із місцевими органами влади, розробити щорічні заходи, що стосуються традиційних свят козаків.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства.

2008

ІV. Освіта і виховання

19

Залучити козацькі товариства до військово-патріотичного виховання, фізкультурно-спортивної, туристично-краєзнавчої та культурно-просвітницької роботи серед учнівської молоді; розширити мережу шкіл козацько-лицарського виховання; розробити пропозиції щодо утворення на базі окремих шкіл-інтернатів козацьких ліцеїв, у яких на засадах козацького виховання й за участю представників козацьких товариств здійснювалася б реабілітація безпритульних дітей і підлітків.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, навчальні заклади, козацькі товариства, районна державна адміністрація.

Постійно з 2008

20

Розробити науково-методичні рекомендації для впровадження козацько-лицарського виховання (зокрема духовного) у загальноосвітніх навчальних закладах.

Рада, школи козацько-лицарського виховання, відділ освіти, рада православних громад району.

з 2008

21

Розробити козацькі туристичні маршрути та підготувати екскурсоводів з числа студентів та школярів навчальних закладів Білгород-Дністровського району.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, відділ культури і туризму, навчальні заклади.

з 2008

22

На базі козацьких товариств створити дитячі козацькі табори «пластунів».

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, районна державна адміністрація.

з 2008

23

Запровадити і провести в Білгород-Дністровському районі конкурси «Козацька кухня», «Обрядова кухня Великдень» та ін.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, відділ культури і туризму.

з 2008

24

Запровадити і проводити щорічно в Білгород-Дністровському районі шахово-шахматний турнир серед козаків.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.

з 2008

25

Здійснювати добір викладачів допризовної підготовки для виховання учнів на козацьких військово-патріотичних традиціях; організувати семінари з проблем козацького виховання школярів на базі Адамівської, Долинівської, Петрівської, Старокозацької, Вигінської, Турлацької шкіл козацько-лицарського виховання.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, міськвійськомат, відділ освіти.

з 2008

26

Створити і зареєструвати громадську патріотичну дитячо-юнацьку організацію «Молода Січ» Білгород-Дністровського району; запровадити в навчальних закладах та закладах позашкільної роботи дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» (Джура) як форму військово-патріотичного виховання, спортивно-масової та оборонно-масової роботи.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, міськвійськомат, відділ освіти, навчальні заклади.

з 2008

27

Розробити тематику і проводити в школах Білгород-Дністровського району козацькі конкурси, забави, спортивні свята; започаткувати в рамках позашкільного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах програму «Молода Січ» із вивченням військово-патріотичних традицій Українського козацтва.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, відділи освіти.

з 2008

28

Створити козацькі військово-патріотичні спортивні клуби за місцем проживання.

Рада керівників організацій козацького спрямування при голові райдержадміністрації, козацькі товариства, місцеві органи влади.

з 2008

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Рекомендуємо почитати:

Зміст матеріалу теми ''Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші''
Тема ''Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші'' входить до п’ятого розділу програми предмета «Економіка», який присвячений вивченню проблем світового господарства, світової торгівлі, ...

Вивчення окремих елементів волейболу
Сутність гри у волейбол полягає в тому, що вона проводиться між двома командами по 6 чоловік кожна, на площадці прямокутної форми довжиною 18 і шириною 9 м, розділеною сіткою на дві половин ...

Контроль та оцінка навчальних та наукових досягнень студентів
Контроль якості навчання й оцінювання знань явище історичне. Початок його був покладений ще у XVIII столітті і використаний у вищих школах Німеччини, де було введено рангування студентів. Т ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net