Формування здорового способу життя

Нова педагогіка » Формування навичок здорового способу життя у дітей та молоді » Формування здорового способу життя

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 9

Тренінгове заняття для батьків

Соціальний педагог

школи-інтернату смт. Муровані Курилівці

Тарановська Л.Д.

Тема: Профілактика ризикованої поведінки у підлітків

Мета: опрацювати нові форми проведення просвітницької роботи з батьками з профілактики здорового способу життя в учнівському середовищі: повторити структуру методик тренінгової роботи.

Обладнання: ватман, аркуші паперу А4, маркери.

Форма роботи: треніногове заняття, розраховане для батьків дітей віком 14-15 років.

Кількість учасників, які можуть брати участь у тренінгу складає від 10-30 учасників.

Тривалість заняття - 1 год. 09 хв.

Учасників тренінгу об’єднано на три тематичні тренінгові групи. Вони

працюють за окремими столами. Роботу груп скеровує тренер.

Перший стіл працює над проблемною темою "Профілактика алкоголізму".

Другий стіл - "Профілактика куріння".

Третій - "Профілактика ранніх статевих стосунків"

У загальній групі опрацьовується тема: "Профілактика наркоманії"

Хід заняття:

1. Вправа "Знайомство" (5хв.)

Мета: знайомство учасників тренінгу один з одним. Усі групи отримують завдання: відрекомендуватись іншим учасникам групи (по черзі), називаючи характерну йому цінність у житті, що починається з тієї літери, що й ім'я.

2. Вправа "Очікування" (5хв.)

Мета: збір очікувань учасників тренінгу.

Матеріали: три аркуші паперу А4. маркери.

Інструкція учасникам: Об'єднуючись у три групи (розрахуватись на 1, 2, 3). На цих аркушах ви маєте написати три написи: Перша група записує, що вона хоче дізнатися від заняття, робить надпис на аркуші -"ЗНАТИ".

Друга група записує, які вона хоче отримати навички на занятті і робить надпис на аркуші - "ВМІТИ".

Третя група записує, який вона хоче пережити новий досвід, почуття і робить надпис на аркуші - "ВІДЧУТИ".

Записуючи твердження на аркушах, використовуйте метод мозкового штурму (не критикуючи). Потім кожна група по черзі коментує свої записи. Записи груп не повинні співпадати і повторюватись.

3. Вправа "Правила" (5хв.)

Використовуючи метод мозкового штурму учасники груп обговорюють та записують "Основні правила роботи в групі". Презентувати іншим групам можливий варіант закріплення "Правил роботи в групі" на подальших заняттях тренінгового циклу.

Вправи тематичної частини: Вправа виконується в малих тематичних групах. Тренер наголошує, що будь-яке інформаційне повідомлення стане цікавіше для слухача, якщо воно буде містити: статистичні дані, афоризми, гумор.

1. Інформаційне повідомлення (20хв.)

Використовуючи подані статистичні дані, афоризми, гумор, підготувати і презентувати у великій тематичній групі вступне інформаційне повідомлення відповідно до теми. Презентує тренер.

2. Причини проблеми (10хв.)

Вправа виконується у великій групі. Наголосити учасникам тренінгу, що причини, які змушують учнів вживати алкоголь, наркотики, курити, починати раннє статеве життя-дуже схожі між собою!

Увагу учасників тренінгу акцентують лиш на тому, що визначення причин проблеми на занятті можливе за використання методик "сходинки до проблеми", "мозкового штурму", "роботи в малих, а потім - у великих групах".

Вправа виконується у малих групах

3. Наслідки проблеми (7хв.)

Вправа "Терези"

На плакаті з зображенням терезів тренер записує позитивні і негативні наслідки вживання алкогольних напоїв. Після цього учасникам першої групи пропонується зважити чи на рівних позиціях чаші терезів.

Вправа "Галерея наслідків куріння"

Учасникам другої групи пропонується проілюструвати і презентувати наслідки куріння.

Вправа "Павутина"

Учасникам третьої групи на індивідуальних аркушах пропонується визначити на які сфери життя дітей впливає ранній початок статевих стосунків. Потім результати переносять на загальний плакат на який також заносять конкретні наслідки, що визначаються у великій групі.

Вправа проводиться у великій групі: Таблиця. Робота з діаграмою.

На діаграмі кольоровими позначками визначаються ділянки органів людини, уражені різними видами наркотиків.

Вправа виконується у малих групах

Тренер наголошує учасникам на тому, що особливістю тренінгу є те, що під час такого заняття відбувається взаємний обмін досвідом. Саме для цього на оглядових тематичних заняттях, рекомендується як постскриптум проводити вправи обміну досвідом (розробка порад, пам'яток, кишенькових порадників, визначення шляхів вирішення проблеми).

Страницы: 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Рекомендуємо почитати:

Аналіз існуючих моделей «NetLogo» щодо вирішення визначених проблем
Модель №1 «Велосипедна шина (Bike Tire)» являє собою поведінку частинок газу в контейнері, який може мати різний об´єм и пропорції. Число частинок, що додаються всередину контейнера ч ...

Технологія проектування для навчання учнів
Традиційна методика трудового навчання головну увагу приділяла діяльності вчителя, вдосконаленню процесу передачі ним знань, а не учінню - діям учня із засвоєння цих знань. Сучасна прогреси ...

Природоохоронна самоосвіта учнів
Природоохоронна самоосвіта - це засіб поглиблення знань учнів, їх творчих здібностей, дослідництва, формування умінь і навичок самостійно вирішувати різні проблеми захисту природи. Найкраще ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net