Формування здорового способу життя

Нова педагогіка » Формування навичок здорового способу життя у дітей та молоді » Формування здорового способу життя

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

- Не намагайтеся приховати від дітей проблему - захворювання чоловіка або дружини. Діти можуть справитися із ситуацією краще, якщо будуть твердо знати, що один із батьків хворий.

- Переконайтеся в тому, що ваші діти розуміють, алкоголізм - це захворювання, як рак або діабет. У цьому випадку вони можуть зненавидіти хворобу, але продовжувати любити хворого батька або матір.

- Дізнайтеся більше інформації про алкоголізм самі, а потім передайте її дітям. Розуміння звільняє, хоча б частково, від страху перед захворюванням.

- Переконайтеся, що діти не відчувають, що вони є причиною хвороби в цілому або чергового запою зокрема.

- Докладіть зусиль, щоб внести деяку стабільність і порядок, ритуали й традиції в життя вашої родини. Здоровому розвитку дітей сприяють сталість і передбачуваність навколишнього середовища.

Сімейні правила надзвичайно важливі. Дослідження психологів показали, що діти в своєму житті хочуть упорядкованості й поводяться більш відповідально, коли дорослі накладають розумні обмеження на їхню свободу.

Обговоріть з дитиною зазделегідь, якої поведінки ви від неї чекаєте. Що їй потрібно робити і чого не слід робити в рамках очікуваної вами поведінки. Які логічні результати виконання або невиконання встановлених вами правил.

Переконайтеся, що дитина знає: немає і не може бути таких обставин, за яких вона повинна палити, вживати алкоголь або пробувати наркотики. Обговоріть серйозні наслідки порушення цього правила. Докладно обговорені або навіть записані сімейні правила допоможуть дитині відмовитися від пропозиції спробувати алкоголь або наркотики і будуть сприяти розвитку відповідального ставлення до свого здоров'я і вчинків.

Сімейні правила допомагають дитині відносно легко сказати "ні" в ситуації тиску з боку однолітків. Наприклад, уявіть, що у відповідь на пропозицію групи однолітків запалити дитина говорить: "Ні, спасибі. Мої батьки на минулому тижні сказали, що вони не куплять мені комп'ютер, якщо я буду палити".

Чи можна запобігти вживання тютюну та алкоголю з нудьги або простої цікавості?

Певна річ, так! Конструктивною відповіддю на запитання буде організація здорової, творчої діяльності дитини. Можливі, як мінімум, два шляхи.

Перший. Підтримуйте участь дитини в гуртках, спортивних секціях; заохочуйте заняття музикою й хобі, не наполягаючи на тому, щоб вона обов'язково вигравала або домагалася значних результатів. Не важливо, чим буде займатися дитина. Якщо в неї є здорові інтереси, то ймовірність паління, вживання алкоголю або наркотиків невелика.

Інший шлях, що сприяє здоровій, творчій діяльності дитини, - це шлях спільної діяльності. Діти люблять, коли батьки проводять з ними час, навіть якщо це пов'язано з виконанням роботи по дому.

Однак, паління, алкоголізм, наркотики - це не весь перелік небезпек, які можуть погіршити здоров'я нашим дітям. їм випало жити в умовах епідемії ВІЛ/ СНІДу, і ми не повинні залишатися осторонь цієї проблеми. Ця проблема набула характеру глобальної надзвичайної ситуації.

Сьогодні у світі налічується понад 50 мільйонів людей, що живуть із ВІЛ/ СНІДом (ЛЖВС). Щодня до них додається більше 16 тисяч чоловік. Понад 2,4 млн. - це діти віком до 15 років, 400 000 з яких померли від СНІДу.

Епідемія не є суто медичною проблемою. її наслідки стосуються як усіх сфер життя, так і кожного з нас. Світовий досвід показує, що епідемія СНІДу підриває національну економіку: скорочується кількість працездатних людей, втрачаються кваліфіковані кадри, знижується продуктивність праці.

Для попередження СНІДу лише в однієї ВІЛ-інфікованої людини необхідно витратити від 8 до 12 тисяч доларів на рік. Лікування хворих на СНІД також вимагає величезних грошових витрат. ЛЖВС потребують не тільки лікування, але й підтримки. Тому для роботи з ними необхідні соціальні працівники та психологи.

Виплати допомоги за листками непрацездатності, страхувань, пенсій, пільг, які надаються ЛЖВС, оплата витрат на лікування, підготовка медичного персоналу, а також психологів і соціальних працівників - все це важким тягарем лягає на бюджет країни. Для лікування ЛЖВС потрібно вилучати кошти з інших програм охорони здоров'я, зменшуючи допомогу іншим верствам населення.

СНІД - це не просто статистика і не просто цифри. Це долі живих людей. Серед ЛЖВС переважає молодь віком 15-25 років. Далеко не всі з них отримують необхідне лікування. Але навіть ті, кому сучасні ліки подовжують життя, загинуть передчасно.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Рекомендуємо почитати:

«Креативність» – важлива складова творчої обдарованості дітей, чинники її розвитку
Огляд теоретичних уявлень вітчизняних дослідників щодо змісту поняття «креативність» свідчить про різноманітність його інтерпретацій. Разом з тим вочевидь проявляється тенденція розглядати ...

Організаційна структура цивільної оборони об'єкта народного господарства
Важлива роль в організації цивільної оборони відводиться об'єктам народного господарства - промисловим та іншим підприємствам, різноманітним організаціям, навчальним закладам і об'єктам сіл ...

Слухання та сприйняття музики в початкових класах
Одним з важливих завдань музичного виховання в школі є підвищення загальної музичної культури дітей, розширення їх музичного світогляду. Цьому сприяє слухання музики та її інтерпретація. Сл ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net