Вимоги до письма

Нова педагогіка » Особливості роботи з ліворукими дітьми » Вимоги до письма

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Прояв уважного ставлення до ліворуких дітей включає в себе й організацію навчальної діяльності в класі. Ліворука дитина повинна сидіти один або з однолітком, який теж пише лівою рукою, щоб перед його очима не було прикладу праворукості, останнє може бути причиною затримки процесу оволодіння письмом. Під час навчання ліворукої дитини письму вчитель повинен знати, що таку дитину не треба примушувати до нахиленого письма, так як це негативно впливає на формування у неї навичок письма.

Вимоги для ліворуких школярів значно відрізняється від вимог, які пред'являються до дітей, які пишуть правою рукою, і зводяться до наступного:

1. Посадка при письмі. При правильній посадці ліворукі діти мають сидіти прямо, не торкаючись грудьми столу. Ноги всією ступнею стоять на підлозі або підставці, голова трохи нахилена вправо.

2. Положення рук, кисті і прийоми утримання ручки. Положення рук: руки при письмі повинні лежати на столі так, щоб лікоть лівої руки трохи виступав за край столу і ліва рука вільно рухалася по рядку зверху вниз, а права лежала на столі і знизу притримувала б лист. Положення кисті рук: кисть лівої руки більшою частиною своєї долоні повинна бути звернена до поверхні столу. Точками опори для кисті служить нігтьова фаланга трохи зігнутого мізинця та нижня частина долоні. Прийоми тримання ручки: ручка кладеться на середній палець, на його верхню нігтьову частину. Нігтьова фаланга великого пальця притримує ручку, а вказівний палець легко кладеться зверху ручки на відстані 1,5–2 см від пишучої кульки і управляє рухом пальців. У процесі письма відбувається рух зліва направо (напрямок ручки при письмі лівою рукою – вліво, а рух кисті і пальців – вправо).

3. Положення зошита. Зошит лежить з нахилом вліво так, щоб правий нижній кут сторінки, на якій пише дитина, був направлений в середину його грудей. У міру заповнення сторінки права рука пересуває зошит вгору, при цьому нижній кут сторінки, як і раніше спрямований в середину грудей дитини.

Ліворукій дитині важко орієнтуватися в зошиті, в рядку. Вона не може відразу визначити ту сторону, з якої потрібно починати писати, лякає напрямок. І це не випадково.

У ліворуких, на відміну від праворуких, провідною є права півкуля, а ліва – підлеглою. У правій півкулі закладені нервові зв’язки пов'язані з лівою рукою і забезпечують нормальне протікання мови і розумових процесів. Ліва рука під час письмі виробляє рухи, симетричні рухи правої руки, тобто рухи при письмі справа наліво. Для ліворуких дітей в початковий період навчання письма необхідні вправи, які безпосередньо будуть готувати руку до роботи та орієнтації в рядку.

Які ж вимоги слід пред'являти до письма ліворукої дитини? Ось деякі з них:

Правильне написання форм букв та їх з'єднань; однакову відстань між буквами і словами;

Збереження лінійності і ритмічності; пряме письмо з невеликим нахилом у ліву сторону.

Спостереження за письмом ліворуких дітей; аналіз їх робочих зошитів показують, що найпоширенішими є помилки, в яких діти плутають близькі по формі букви і вагаються в їх розташуванні. Щоб правильно організувати роботу з попередження помилок такого роду, варто докладніше розглянути ці літери.

Так, перша група букв має орієнтацію при їх зображенні зліва направо і справа наліво, а також симетричну будову: Е, 3; С, Е; до, н, м. При написанні цих букв часто виникають помилки «дзеркального письма». Щоб попередити дзеркальне зображення, необхідно включити в попередню роботу зоровий аналіз букви (куди дивиться буква, звідки бере початок, з яких елементів складається), конструювання букви з її елементів. Цю роботу краще проводити в альбомах з письмовими літерами та його елементами, де в кожній букві позначено початок стрілкою червоного кольору, а траєкторія руху – стрілкою чорного кольору. При письмі даних букв бажано початок кожної букви позначити червоним кольором.

Страницы: 1 2 3

Рекомендуємо почитати:

Методи літературознавчого аналізу та проблема літературної освіти в школі
Реформування національної школи ставить завдання модернізувати всі ланки освіти, зокрема і технологію викладання як української, так і зарубіжної літератур. Проблема літературної освіти в ш ...

Загальні методи навчання суспільних дисциплін
Сучасна класифікація загальних методів навчання формувалася з 50-х до кінця 70-х років ХХ ст. Найбільш обґрунтоване її визначення знайшло в колективних роботах російських авторів (під керів ...

Управління професійно – технічними навчальними закладами швейного профілю
Аналіз методико-педагогічної літератури показує, що під управлінням професійно-технічним навчальним закладом – діяльність керуючої підсистеми, спрямована на створення прогностичних, педагог ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net