Міжнародне співробітництво України у сфері цивільного захисту

Нова педагогіка » Розвиток здібностей до дизайнерської діяльності в учнів старших класів у позашкільній роботі засобами комп’ютерних технологій » Міжнародне співробітництво України у сфері цивільного захисту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

На навчаннях у рамках «Міжнародної пошуково-рятувальної операції у зоні великомасштабного землетрусу силами військових та цивільних формувань» відпрацьовувалися питання організації взаємодії міжнародного об’єднаного військово-цивільного координаційного центру (за участю України, США, країн-членів ГУУАМ, НАТО), центральних та місцевих органів виконавчої влади в районі великомасштабного природного лиха в ході проведення рятувальної операції.

Урочиста церемонія відкриття навчань «Раф енд Реді- 2004» відбулася на плацу Яворівського загальновійськового полігону західного оперативного командування Збройних Сил України.

Особливе місце в системі міжнародного співробітництва МНС України займають зв’язки з МНС Росії.

16-17 жовтня 2000 р. відбувся візит в Україну Міністра Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих Шойгу С. К.

Під час візиту були обговорені питання двосторонніх відносин, підписана Спільна Заява з питань співробітництва та затверджено План заходів щодо реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі запобігання промисловим аваріям, катастрофам, стихійним лихам та ліквідації їхніх наслідків.

26 квітня 1986 р. сталася безпрецедентна техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній станції. ООН була першою організацією, яка відгукнулася на заклик Урядів України, Росії та Білорусі до Урядів усіх країн та міжнародної спільноти з проханням про надання допомоги у подоланні наслідків цього лиха. У звіті Місії ООН в Україні «Гуманітарні наслідки аварії на ЧАЕС. Стратегія відродження» запропоновано конкретні рекомендації щодо сприяння світових організацій та організацій донорів розвиткові системи охорони здоров’я в постраждалих країнах.

Пропонується нова стратегія участі міжнародного співтовариства у вирішенні проблем постраждалого населення, а саме: надання допомоги близько 100-200 тисяч осіб, що проживають на найбільш забруднених територіях, не мають коштів до існування, а також ті, чиє здоров’я перебуває в найбільшій небезпеці, в тому числі хворі на рак щитоподібної залози (перша група); надання допомоги тим, хто потерпів від прямої дії факторів аварії (друга група); третю групу становлять кілька мільйонів людей, що набули іміджу фактичних або потенційних жертв Чорнобиля. Для них пропонується об’єктивна та точна інформація, а також працевлаштування і можливість одержувати соціальне обслуговування.

Також Штабом Цивільної оборони України була започаткована співпраця з ФЕМА (Федеральне Агентство Управління з Надзвичайних Ситуацій), яке) є незалежним агентством федерального Уряду Сполучених Штатів Америки, яке підпорядковане Президенту США . У 1994 р. було здійснено візит трьох делегацій Штабу до США. В ході візитів співробітники Штабу ознайомилися з організацією управління в надзвичайних ситуаціях США на федеральному, регіональному і місцевому рівнях, та прослухали в Міжнародному Інституті Сімеона курс «Надання допомоги в надзвичайних ситуаціях».

У липні 1995 р. відбувся візит до України міжвідомчої делегації експертів США з питань планування в надзвичайних ситуаціях. В роботі делегації брав участь експерт ФЕМА. В ході візиту члени делегації мали можливість ознайомитися зі структурою та організацією цивільної оборони України як на національному, так і на місцевому рівнях.

У вересні 1996 р. представник ФЕМА Клер Блонг брав участь у Міжнародних навчаннях «Транскарпатська безпека-96», які проводились у м. Львів. У ході спільної роботи була висловлена готовність обох сторін підготувати та підписати Меморандум про співробітництво між МНС України та ФЕМА США у сфері запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Робота над проектом Меморандуму була завершена в 1997 р. Текст цього документа був надісланий для розгляду на адресу Асоційованого директора з питань готовності, навчання і тренування ФЕМА пані Кей Гос.

Страницы: 1 2 3

Рекомендуємо почитати:

Аналіз результатів впровадження технології епістемологічної самокорекції майбутнього вчителя мистецтва
Останнім етапом реалізації моделі технології епістемологічної самокорекції визначено аналітико-результативний, що тривав упродовж 2007–2008 н.р. і передбачав перевірку необхідності та доста ...

Принципи фольклору
Слово folklore прийнято перекладати як «народна мудрість», а вживається воно зазвичай як «народна творчість». Але, вдумуючись у переклад – «народна мудрість», стикаєшся з глибинним змістом ...

Право на освіту
Освіта відіграє в житті людини дуже важливу роль. Завдяки їй у людини формується характер, погляди на життя, суспільні інтереси й власні принципи. Освіта – своєрідний моральний грунт кожної ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net