Конструкторський етап виготовлення шалі в’язаної гачком

Нова педагогіка » Проектування та виготовлення шалі в’язаної гачком » Конструкторський етап виготовлення шалі в’язаної гачком

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Шаль - це східна накидка, яку по заслугах оцінив весь світ. Служить як для повсякденного використання, так і як прикраса.

Шаль може бути різної тематики, виготовлена з різних ниток, різних розмірів, форм, кольорів та з різним оздобленням.

Обрана шаль призначена як для повсякденного застосування, так і як прикраса. Для її виготовлення необхідно мати 600-700гр. напівшерстяних ниток рожевого кольору (склад: шерсть – 40%, акрил – 60%), гачок №2.

Форма обраної шалі - трикутна.

Шаль має теплу однотонну кольорову гаму, яку я обрала тому, що дана модель має бути привабливою, відповідати сучасним вимогам і бути приємною на погляд. Основним елементом в’язання моделі є узор «павучок».

Умовні позначення:

● - повітряна петля, петля повороту;

+

- стовпчик без накиду;

І - стовпчик з одним накидом

Інструменти і матеріали.

Для в’язання необхідні такі матеріали: пряжа, гачок, ножиці, сантиметрова стрічка.

Гачки. У сучасному в'язанні гачком розрізняють три основних техніки - туніське в'язання (виконується довгим гачком), звичайне в'язання (щільне або тамбурне, виконується коротким гачком) і філейне в'язання (окремі елементи вив'язуються коротким гачком, а потім за допомогою певної техніки збираються в готовий виріб.) Залежно від того, що саме ви збираєтесь в'язати, і слід вибирати гачок.

Гачки бувають металеві, дерев'яні, кістяні і пластмасові. Вони розрізняються по довжині: короткі (12-15 см) - для звичайного в'язання, і довгі (20-40 см) - для туніського.

Для роботи дуже важлива товщина гачка. Вона буває від 1,0 до 15,0 мм і відбивається номером, відповідним товщині головки. Наприклад, у гачка №3 головка 3 мм в діаметрі, а № 5 - відповідно 5 мм.

Дерев'яними гачками в'яжуть вироби з дуже товстої, м'якої і еластичної пряжі. Об грубі жорсткі нитки вони легко ламаються. Кістяні і пластмасові гачки легкі і приємні, але крихкі і порівняно швидко сточуються об пряжу. При тому, що в'язання великого виробу - костюма або покривала - із-за сточування поступово зменшується розмір петель, в порівнянні з первинним. Це спотворює загальний вид узору і виробу в цілому. Тонкі алюмінієві гачки гнуться, а коли стирається захисне покриття, поганять руки і пряжу. Дуже хороші в роботі сталеві гачки з пластмасовою або дерев'яною ручкою - їх зручно тримати в руці. Можна використовувати гачки з плоскою частиною стрижня в 3-4 см від головки - опори для великого і середнього (вказівного) пальця.

Стрижень довгого гачка повинен бути гладким і рівним (без потовщень).

Іноді замість довгого стрижня для туніського в'язання використовують капроновий трос.

Для в'язання тесьми або прошви у поєднанні з гачком використовують спеціальні пристосування - «вилки» і палички.

Дуже важливо прослідкувати, щоб вибраний інструмент був добре відшліфований. Якщо борідка гачка завелика, з глибоким гострим вирізом, вона чіплятиметься за пряжу, погано протягати петлі при в'язання і можна травмувати палець.

Звичайно, недоліки можна усунути, відточивши або притупивши головку на бруску - але при цьому напевно ушкодиться покриття гачка. Отже краще відразу вибирати готовий до роботи інструмент.

І найважливіше правило: при виборі інструменту необхідно пам'ятати, що діаметр гачка для в'язання підбирають в два рази більше діаметру нитки. Якщо для тонких ниток узяти товстий гачок, полотно буде ажурним, з великими просвітами. Пров'язуючи товсті нитки товстим гачком, або тонкі нитки тонким, отримується щільне однорідне в'язання.

Фактура полотна, зв'язаного гачком, із-за своєрідного переплетення ниток і щільності мало розтягується. Ці властивості дозволяють широко застосовувати в роботі не тільки шерстяні нитки, але і бавовняні. Для того, що в'яже виробів з товстої шерстяної пряжі, іриса, муліне, бавовняних ниток в основному використовують гачки діаметром 4-5 мм. Після закінчення роботи гачок рекомендується протерти сухою шерстяною або льняною тканиною і зберігати в сухому місці.

Пряжа. Якість в'язаного виробу залежить від правильно підібраної пряжі. Вона повинна відповідати призначенню виробу, його фасону, стилю і так далі Для в'язання гачком використовують практично будь-яку пряжу - шерстяну, напівшерстяну, бавовняну і синтетичну. Зазвичай нитки продаються в клубках або мотках.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Рекомендуємо почитати:

Аналіз існуючих моделей «NetLogo» щодо вирішення визначених проблем
Модель №1 «Велосипедна шина (Bike Tire)» являє собою поведінку частинок газу в контейнері, який може мати різний об´єм и пропорції. Число частинок, що додаються всередину контейнера ч ...

Вікові особливості розвитку дітей
У кожної дитини є свій особистий шлях розвитку, але поряд з індивідуальними відмінностями в дітей одного й того ж самого віку спостерігається дещо загальне, завдяки чому вони здаються схожи ...

Петриківський розпис як вид декоративного розпису
Яскравою сторінкою увійшов декоративний розпис в історію культури українського народу. Село Петриківка Дніпропетровської області стало одним з найвідоміших його центрів завдяки своєрідному ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net