Організаційно-підготовчий етап проектно-технологічної діяльності виготовлення в’язаної шалі

Нова педагогіка » Проектування та виготовлення шалі в’язаної гачком » Організаційно-підготовчий етап проектно-технологічної діяльності виготовлення в’язаної шалі

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Ми промовляємо тепле та пухнасте для слав’янського вуха слово «шаль», і наша уява малює морозну зиму, російську глибинку XIX століття і красуню «кров з молоком» з пуховою хусткою на голові. Здається, що шаль - це відвічно російський винахід, адже кому як ні нам знати, що таке сувора снігова зима і придумувати різні способи сховатися від тріскучих холодів. Насправді шаль - це зовсім не російська, а східна накидка, яку по заслугах оцінив весь світ.

У XV столітті в Кашмірі почалося виробництво перших шалей - квадратних накидок, які складали трикутником і надівали на голову, повністю приховуючи стан під важкою і розкішною індійською тканиною. Традиційна індійська шаль була виготовлена з пашмини - дуже тонкого, але, при цьому, і дуже теплого матеріалу. Прості пашмини носили навіть пастухи, але незабаром цей предмет, піднімаючись все вище по кастових сходах, потрапив і до імператорських осіб. Пашміну розшивали золотом, прикрашали довгою бахромою, коштовними каменями і в такому воістину королівському вигляді підносили як дарунки заїжджим високим гостям.

На початку XIX століття шаль підкорила Європу. Почалося завоювання з того, що Наполеон отримав в дар шикарну шаль в східному стилі, яку підніс своїй коханій - імператриці Жозефіні. Вона була настільки зачарована цією накидкою, що незабаром по всій Франції почалося виробництво шалей з різних матеріалів. Шаль дала народження своїм модним послідовникам - широкому палантину і вужчому шарфу, з'являючись то в зимовому варіанті для захисту від холоду, то стаючи практично невагомою і використовуючись лише для краси.

Приблизно у цю ж пору починається виробництво шалей і в Росії. Найперші хустки наслідували індійські по забарвленню, потім їх стали поєднувати з національними російськими мотивами. Малюнок шалі був прикрашений узорами з пишних або дрібних квітів, популярним було оформлення у вигляді орнаменту по всій хустці або лише з обробкою облямівки. Оренбурзькі пухові хустки, що знайшли місце і в піснях, були надзвичайно відомі у всьому світі, рік за роком отримуючи призи на всесвітніх виставках.

Пройшло два століття, а вигляд і призначення шалі не сильно змінилися. Шерсть і пашмина для тепла, шифонові і шовкові шалі як стильний аксесуар сьогодні носяться повсюдно. Російська тема знов охопила весь світ, а етніка ніколи не покидала модних подіумів. Досить назвати імена дизайнерів, які в даний час випускають шалі, аби переконатися, що час цієї хустки не пройшов, і шаль, можливо, лише входить в свій зеніт слави.

Alexander McQueen декілька сезонів підряд пропонував шовкові шалі з черепами, і він не був єдиним прихильником цього дизайну. Шаль з шифону леопардового забарвлення Louis Vuitton стала хітом і улюбленим аксесуаром багатьох зірок шоу-бізнесу. Хустка від Carolina Herrera повертає нас до традиційної манери носіння - пов'язавши туго довкола шиї і обмотавши кілька разів.

Називати шаль палантином не варто - залишимо цій помітній східній деталі її форму з традиційним куточком, який відрізняє її від інших накидок.

Функціональні можливості шалі не знають кордонів! На плечах - це чудовий засіб маскування повноти або худини рук у відкритому платті, для прикраси похмурого однотонного вбрання, драпіровка і засіб для додання об'єму дуже невагомому силуету і маскування пишних жіночих форм. Шовкова, шифонова, шаль з органзи або пашмини з східним орнаментом, російським узором, символікою модного будинку, розташована і на голові і на плечах, така шаль зробить з найпростішого комплекту яскраве, стильне, самобутнє вбрання. Отже, шаль може прикрашати та зігрівати жінку.

Страницы: 1 2 3 4

Рекомендуємо почитати:

Активні та інтерактивні методи навчання
Розвиток науки і техніки сприяв появі нових форм навчальної комунікації, новітнім методам розв'язання освітніх завдань. З огляду на це роль учителя як авторитарного транслятора готових ідей ...

Поняття про сюжет та зміст сюжетно-рольової гри
У сюжетно-рольовій грі, творчій за своєю природою, діти самостійно визначають її сюжет та зміст, які зумовлюють основні лінії розгортання гри за певним задумом дітей. Сюжет є важливою склад ...

Методика формування комунікабельності старших дошкільників при роботі з дитячою книгою
Розглядати методику формування комунікабельності старших дошкільників я спробую на базі творів Д. Дефо «робінзон Крузо». Як початковий матеріал, на якому можна буде вивчити формування етичн ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net