Нижче приведемо форму типового контракту:
Зразок
Типовий контракт між студентом і учбовим закладом вищої (середнього) професійної освіти, що укладається в рамках цільової контрактної підготовки фахівців
м. " " 199 р.
Учбовий заклад
(найменування)
в особі ректора (директора)
_
(прізвище, ім'я, по батькові)
діючого на підставі статуту учбового закладу, з одного боку, і студент
_
(прізвище, ім'я, по батькові)
з другого боку, керуючись Положенням про цільову контрактну підготовці фахівців з вищою і середньою професійною освітою
затвердженою Законом "Про вищу освіту" ВР України від 17.01.2002 № 2984-ІІІ (надалі - Положення), уклали контракт про нижченаведене:
1. Предмет контракту
Сторони приймають на себе зобов'язання реалізувати цільову
контрактну підготовку фахівця по
_
(найменування і номер спеціальності або напряму
_
вищої (середнього) професійної освіти
_
і кваліфікації)
2. Зобов'язання учбового закладу
Відповідно до предмету контракту учбовий заклад зобов'язав:
2.1 Забезпечити умови для освоєння студентом основної освітньої програми по вибраній спеціальності або напряму в відповідності з державним освітнім стандартом.
2.2 На основі вивчення потреб ринку праці в кваліфікованих фахівцях здійснювати роботу по підбору організацій (працедавців) для реалізації цільової контрактної підготовки і подальшого трудовлаштування студента.
2.3 Забезпечити коректування змісту основної освітньої програми в рамках державного освітнього стандарту по злагодженим пропозиціям студента і учбового закладу.
Примітка. Зміст вказаного коректування відображається в цьому контракті.
2.4 Створити умови для вивчення наступних додаткових дисциплін понад державний освітній стандарт (з оплатою за рахунок засобів учбового закладу або працедавця з відома останнього) (перерахувати дисципліни)
_
2.5 Виплачивати студенту, що навчається в рамках цільової контрактної
підготовки фахівців, державну стипендію в розмірах визначених законодавством України, а також додаткові доплати, допомоги і надавати пільги, у тому числі:
доплати (надбавки) до стипендії в розмірі пільги по оплаті мешкання в гуртожитку, комунальних і побутових послуг
(перерахувати)
2.6 Інші зобов'язання (перерахувати):
_
_
_
3. Зобов'язання студента
Відповідно до предмету контракту студент зобов'язав:
3.1 Освоїти освітню професійну програму розроблену відповідно до пункту 2.1 і що враховує вимоги пунктів 2.3 і 2.4 цього контракту.
3.2 Укласти за пропозицією ректора (директора) учбового закладу контракт з конкретним працедавцем на строк до 3 років після закінчення
учбового закладу за умови надання роботи, відповідної рівню і профілю професійної підготовки, а також матеріального і при необхідності, житлового забезпечення.
Примітка. В даний пункт можуть бути введений інші умови
укладення контракту, не передбачені Положенням (включаючи мінімальний
рівень оплати праці фахівця і матеріальні пільги по місцю майбутньої
роботи).
3.3 Інші зобов'язання (перерахувати):
_
_
4. Відповідальність сторін
Договірні сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання узятих на себе зобов'язань:
4.1 У разі невиконання або неналежного виконання учбовим закладом умов цього контракту студент звільняється від своїх зобов'язань по даному контракту.
4.2 Студент, контракт, що уклав, з учбовим закладом, по його проханню звільняється від висновку і виконання контракту з працедавцем в наступних випадках, що виникають після укладення контракту з учбовим закладом:
Рекомендуємо почитати:
Навчання аудіювання на початковому етапі вивчення турецької мови
Аудіювання відіграє велику роль в досягненні освітньої мети, забезпечуючи дітям можливість розуміти висловлювання, які б елементарними вони не були на мові іншого народу, в даному випадку н ...
Ігротерапія як метод подолання педагогічної занедбаності молодшого школяра
в умовах будинку-інтернату
Гра – найприродніша і найпривабливіша діяльність дітей. За даними Н.І. Уткіної, діти 3-5 років отримують задоволення від процесу гри, а в 5-6 років – не лише від процесу, а й від результату ...
Нормативно-правове забезпечення прав дітей
У Законі України “Про охорону дитинства” сказано, що всі діти на території України, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>