Види та загальна характеристика активного відпочинку

Нова педагогіка » Методика організації активного відпочинку дітей старшого дошкільного віку » Види та загальна характеристика активного відпочинку

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

У день проведення свята дорослі не повинні порушувати режим дня з метою запобігання нервозності дітей. Свято повинне принести дітям радість, тому тривалість його не повинна перевищувати однієї години.

За програмою виховання дітей дошкільного віку „Малятко” фізкультурні свята проводяться на майданчиках дошкільного закладу, в парках, скверах, спортивних залах, на стадіонах і є своєрідним підсумком роботи з фізичного виховання за квартал, півріччя, рік. Вони використовуються у роботі з дошкільниками починаючи із середньої групи і проводяться два-три рази на рік. Приймають участь у цих заходах діти всього дошкільного навчального закладу. Можна проводити свята і для дітей двох-трьох дошкільних навчальних закладів.

Діти приходять на свято в одязі, який відповідає гігієнічним вимогам для даного сезону і є зручним для виконання рухів. Тим дошкільникам, які братимуть участь у змаганнях підбирають спортивні форми або дають прапорці, причому кожній команді – іншого кольору. Взуття дітей має бути легким, зручним, спортивного стилю.

Спортивні свята різноманітні за своїм змістом та структурою. Значну роль в них відіграє музика. Вона створює емоційний, піднесений, веселий, бадьорий, радісний настрій.

Як видно з таблиці 1.2.4. спортивне свято складається з трьох частин.

Перша частина проходить у формі фізкультурного параду, який починається загальним заходом дітей, розподіленням на окремі команди, що відрізняються своїми значками, вимпелами, формами, емблемами. Рухи виконуються під музику, вірші, пісні, що викликає високе емоційне піднесення. Після фізкультурного параду діти демонструють свої вміння в іграх та вправах. Дошкільники старших груп беруть участь у змаганнях з бігу, метання, стрибків і т.д.; в іграх-естафетах; в іграх з елементами змагань та спортивних іграх. Планують показові виступи дітей з дрібним приладдям під музичний супровід. Наприклад, демонструють комплекси вправ із святковим вбранням: з кільцями, прикрашеними кольоровими стрічками; з різнокольоровими м’ячами або повітряними кульками, з паперовими ліхтариками, султанчиками тощо. До програми свята включають різноманітні атракціони. Ця частина свята проводиться з урахуванням часу для кожної вікової групи і всіх учасників.

У другій частині заходу можуть бути організовані:

− ляльковий театр;

− виступи школярів, дорослих;

− сюжетні прогулянки;

− ігри-драматизації(наприклад, за мотивами казки „Котик і півник” проводять гру-драматизацію, в ході якої від її учасників вимагається поєднання винахідливості та спритності);

− індивідуальні або колективні таночки;

− сюрпризні моменти ( прихід казкових героїв, фокусників та ін.).

− змагання старших вихованців на швидкість і спритність (змагання в їзді на велосипеді, роликових ковзанах, самокатах, біг наввипередки з додатковими завданнями, спускання з гірки на санчатах).

У третій заключній частині святкової програми використовуються масові рухливі ігри, хороводи, таночки дітей разом з гостями, батьками, співробітниками дошкільного навчального закладу. В кінці свята головний суддя на роль якого обирають когось із батьків, які мають спортивний досвід, підводить підсумок і проводить нагородження переможців. Завершується свято парадом учасників.

Під час свят використовують яскраві атрибути та оформлення, музичний супровід, які роблять їх привабливими, веселими, захоплюючими, цікавими.

Поєднуючи у собі різні види мистецтва, вони ґрунтуються на емоційному художньому матеріалі, дають дітям багато приємних переживань, збагачують новими враженнями і уявленнями.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Рекомендуємо почитати:

Аналіз розвитку системи освіти в Італії
Італія є однією з найбільш розвинених країн Європи. Становлення системи освіти в якій зазнало чимало реформ, що сприяло формуванню та розвитку шкільної, середньої та вищої освіти. Мета дано ...

Педагогічні умови, що забезпечують диференційований підхід до організації навчання учнів
Як уже зазначалося, є вчителі, які хоч і довіряють ідеї диференціації навчання, підтримують її, проте, коли мова йде про застосування цієї ідеї, вони роблять це невдало, неправильно. Цілком ...

Стереотипи маскулінності і фемінності в уявленнях студентів вищих шкіл
А. Шерріфе визнає, що типово чоловічий образ — це риси, пов'язані з соціально необмежувальним стилем поведінки, компетенцією та раціональними здібностями, активністю й ефективністю, тоді як ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net