Програма і методи дослідження впливу інтернет на навчання та наукове спілкування учнівської молоді

Нова педагогіка » Інтернет як засіб наукового та навчального спілкування » Програма і методи дослідження впливу інтернет на навчання та наукове спілкування учнівської молоді

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Група розбивається на 5 команд (по 14 учнів). Кожна група дістає завдання підготувати і цікаво довести до глядачів інформацію( хвилин на 15-20) про різні напрямки, течії та стилі живопису, сюжети полотен, наприклад:

1 група – Італійський живопис, епоха Ренесансу;

2 група – Іспанський живопис;

3 група – Французький імпресіонізм;

4 група – Кубізм Пабло Пікасо, сюрреалізм Сальвадоре Далі;

5 група – Український живопис.

Учням спочатку пропонуються до уваги алгоритм та методи пошуку потрібної корисної інформації у мережі Інтернет, надаються адреси каталогів, пошукових серверів. На пошук інформації у Інтернеті і підготовку дається 3 години. Кожна команда-група має можливість запису знайденої в Інтернеті інформації на CD-ROM для подальшого виведення (на наступному занятті) на великий мультимедіа - екран підготовленого матеріалу про художників, мистецькі течії, живописні полотна.

З досвіду проведення аналогічних тренінгових занять-програм ми виявили, що часто молоді люди настільки проймаються інтересом до цих творчих розвивальних заходів, проникаються духом суперництва та азарту, що доробляють свої завдання вдома: шукають інформацію з різних джерел, проявляючи творчу іниціативу.

На наступному занятті (3 год.) – інформація доноситься до слухачів- глядачів – з виносом репродукцій шедеврів на великий мультимедіа - екран, з розповідями про них з музичним дивертисментом ( згідно з тематикою). Все це відбувається у неформальних умовах учнського Інтернет-клубу у невимушеній дружній творчій атмосфері.

Підведемо основні підсумки та сформулюємо найважливіші висновки з проведеного дослідження. Метою даної роботи було визначення тих чинників, від яких залежить розвиток комунікативного потенціалу, комунікативної компетентності особистості. Проведений нами аналіз свідчить про послідовне підвищення методологічного статусу категорії спілкування. Спочатку воно розглядалося як умова і фактор людської діяльності, потім як особливий вид діяльності і, врешті решт, як одна із найбільш важливих сторін способу життя людини, порівняна за своїм значенням із самою діяльністю.

У дослідженні теоретично обґрунтовано, експериментально виявлено та підтверджено залежність розвитку комунікативного потенціалу користувачів Інтернету від підвищення їх інформаційної та загальної культури, від наявності у них умінь диференціювати та адекватно сприймати та виражати як власні почуття, психоемоційні стани, так і почуття та психоемоційні стани партнерів по спілкуванню, від рівня компетентності комунікації як у віртуальному, так і при реальному спілкуванні. На матеріалі створення учнівського Інтернет-клубу університету показано, що розвиток комунікативного потенціалу молодої особистості через застосування такого інструменту, як Інтернет, протікає більш ефективно за умов психолого-педагогічного научіння та цілеспрямованого управління цим процесом, що забезпечує підвищення інформаційної культури, експлікацію наявних та вироблення більш продуктивних моделей пізнання особистості як самого себе, так і партнерів по спілкуванню, освоєння особистісної рефлексії, комунікативної компетентності.

Запропонована програма дає змогу за допомогою засобів, поєднаних із застосуванням Інтернету у розвивальному навчанні та вихованні (що включає в себе знання елементів психології, літератури, мистецтва, самовиховання, творчої роботи та спілкування), розкрити індивідуальні якості особистості, сформувати творчу людину, додати впевненості в собі, підвищити компетентність комунікації. Реалізація програми передбачає досягнення наступних пріоритетних цілей: 1) сприяння реалізації здібностей, підвищення компетентності, особистісному самовизначенню, самоактуалізації; 2) розвитку комунікативних здатностей особистості; 3) розвитку уміння гідно виходити із складних життєвих ситуацій, удосконалюючи свій внутрішній світ, застосовуючи отримані психологічні знання та навички, використовуючи принципи арт-терапії, культуротерапії тощо, але не прямо, а опосередковано Інтернет-технологіями, через застосування бази даних Мережі.

Страницы: 1 2 3 4 5 6

Рекомендуємо почитати:

Використання моделювання в хімії
На думку більшості видатних хіміків, у тому числі лауреата нобелівської премії Р. Сиборга, теоретичне моделювання є основним методом пізнання в хімії. Сутність хімічних явищ прихована від б ...

Тенденції та перспективи розвитку світової та європейської поліцейської вищої школи
Початок ХХІ століття характеризується прискореною глобалізацією, яка обумовлена вільним переміщенням інформації, товарів, послуг і капіталів в загальносвітовому значенні. На жаль цим породж ...

Цілі та зміст навчання діалогічного мовлення
Діалогічне мовлення – це процес мовленнєвої взаємодії двох або більше учасників спілкування. Тому в межах мовленнєвого акту кожен з учасників по черзі виступає як слухач і як мовець. Таким ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net