Функції Інтернету як фактора актуалізації комунікативного потенціалу особистості

Нова педагогіка » Інтернет як засіб наукового та навчального спілкування » Функції Інтернету як фактора актуалізації комунікативного потенціалу особистості

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

На третьому рівні взаємодіють: а) герой чи ведучий телепередачі, які мають професійно високі якості; когнітивно-комунікативний стиль діяльності; б) глядач (як конкретний індивід), що має індивідуальні особливості сприйняття і розуміння мети і змісту передачі, характеру «контакту» з героями передачі, ставлення до авторів передачі.

Висновок про підвищення рівня спілкування в КМ пояснюється явищами соціального і психологічного характеру. Встановлений дослідниками комунікативний дефіцит у сучасному суспільстві зумовлений ростом психологічної роз'єднаності людей в урбаністичному і технічно орієнтованому середовищі. Як відзначено рядом авторів, психологічним наслідком цих процесів є почуття роз'єднаності, самотності, психологічної ізоляції. КМ-комунікація заповнює порожнечу, що утворилася.

Перш ніж продовжити аналіз комунікативних процесів у Мережі, зупинимось на розумінні мережевих комунікацій. У своїй праці А. Жичкіна виділяє такі форми спілкування в Інтернеті: телеконференція, ЧАТ (CHAT) (мається на увазі IRC (Internet Relay Chat)), MUDs і листування електронною поштою - е-маіl». Крім того, можна додати таку популярну останнім часом форму комунікації, як ICQ і «Active Worlds», що являють собою спробу з'єднати чати з реальним тривимірним зображенням співрозмовників і навколишнього світу. Щоправда, у нашому Інтернеті такі форми, як MUDs і «Active Worlds», не одержали широкого поширення, що пояснюється слабкими знаннями англійської мови та причинами економічного характеру.

Щодо типів мережевої комунікації в Інтернеті, то вони поділяються на:

Діалогова комунікація, off-line і on-line, електронна пошта, ICQ).

Полілогова комунікація off-line і on-line (конференції, форуми, чати).

В так званих “чатах” можливе спілкування у реальному часі одночасно десятків респондентів із різних куточків земної кулі (якщо володієш англійською мовою) або у межах, наприклад, одного міста, що дуже популярно (з зустрічами - після знайомства у чаті - у реальному житті).

Щодо іншої можливості Інтернету – пізнавальної, яка здійснюється завдяки використанню інформаційної бази даних, інформаційних ресурсів, що доступні користувачам Інтернету, то вони майже безмежні. Кожен користувач може знайти для себе в Мережі необхідну йому інформацію, представлену в кожній із технічно існуючих форм - текстовій, аудіо, відео й інших форматах. Інформація може носити суто приватний, науковий або суспільний характер.

Однією з основних проблем одержання інформації в Інтернеті (як і в інших інформаційних системах) є її вірогідність і можливість оцінки користувачем вірогідності, достовірності цієї інформації. Це особливо важливо, оскільки в більшості джерел інформації в Мережі-on-line- немає поки що тієї репутації, що склалася в off-line джерел (газет, телебачення, видавництв, радіоканалів) за довгий період їхнього існування.

Сфери діяльності в Інтернет-середовищі – пізнавальна, комунікативна та творча, ігрова - нерідко взаємно доповнюють одна одну. Наприклад, граючи в стратегічну гру або навчаючись за комп’ютером, молода людина може одночасно спілкуватися з товаришами через програму ICQ.

Існують і негативні сторони віртуального спілкування. Так, внаслідок анонімності і безкарності в Мережі виявляються й такі особливості спілкування (пов'язані із зниженням психологічного і соціального ризику в процесі спілкування, відсутністю зовнішньої невербальної оцінки), як афективна розкутість, ненормативність поведінки і певна "безвідповідальність" його учасників. Людина в Мережі може виявляти і виявляє велику свободу вчинків (аж до образ, нецензурних висловлювань, сексуальних домагань), тому що ризик прояву негативної оцінки з боку навколишніх є мінімальним.

Страницы: 1 2 3

Рекомендуємо почитати:

Види задач на пропорційне ділення та способи їх опрацювання
Задачі, пов’язані з пропорційними величинами, належать до типових задач. Серед типових є задачі на знаходження четвертого пропорційного (на спосіб прямого і оберненого зведення до одиниці т ...

Цілі та зміст навчання діалогічного мовлення
Діалогічне мовлення – це процес мовленнєвої взаємодії двох або більше учасників спілкування. Тому в межах мовленнєвого акту кожен з учасників по черзі виступає як слухач і як мовець. Таким ...

Розвиток загальних психофізичних особливостей своєї особистості, які є передумовою оволодіння вміннями професійно - педагогічного мовлення
Маємо на увазі насамперед розвиток уяви (відтворювальної і творчої), асоціативної і образної нам'яті. Ми вже згадували, що обов'язковою умовою виразності мовлення вчителя є бачення ним тих ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net