Методична розробка уроку-вікторини

Нова педагогіка » Організація пізнавальної діяльності учнів у процесі вивчення географії » Методична розробка уроку-вікторини

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Гра 5. "Кросворди".

Учитель. До дошки, на якій заздалегідь накреслені кросворди, виходять по 1-2 представники команд, яких призначають капітани. (Поки триває наступна гра, учні працюють над відповідями. Якщо клас невеликий, можна розгадувати кросворди зусиллями всієї команди.)

Запитання до кросворду № 1

1. Столиця Перу.

2. Найбільша річка Південної Америки, на якій повінь, настає у липні.

3. Крайня західна точка Південної Америки.

4. В якому озері намагалися знайти скарби інків?

5. З соку якого дерева індіанці одержували гумове взуття?

6. Яка тварина амазонської сельви живе на деревах?

7. Ім'я літературного героя, прототип якого жив на островах Хуан-Фернандес протягом майже чотирьох років?

8. Якій країні належать острови Галапагос? (Див. політичну карту).

9. Мореплавець, ім'ям якого названа протока біля берегів Південної Америки.

10. Водяний удав амазонської сельви — найдовша змія в світі.

Запитання до кросворду №2

1. Які острови називають "черепашими"?

2. Який постійний вітер несе опади на рівнини Південної Америки?

3. Хижа амазонська риба.

4. Найбільше за площею озеро-лагуна у Південній Америці.

5. Південноамериканські степи.

6. Як назвати расу дитини, що народилася в шлюбі індіанця з негритянкою?

7. Столиця однієї з країн, що лежить на березі Карибського моря.

8. Володіння Франції у Південній Америці.

9. Крихітна пташка, що живе в Америці і живиться квітковим нектаром.

10. Велетенський птах, якого називають господарем Анд.

Якщо всі відповіді правильні, прочитай у виділеному вертикальному стовпчику назву столиці однієї з країн Південної Америки. Покажи її на карті. Учитель. Перевіряють кросворди всім класом: за кожну правильну відповідь команда одержує по балу, тобто максимум 10 балів, плюс один додатковий за слово по вертикалі та показ країни на карті. Якщо гравець не може дати відповіді на питання, він звертається за допомогою до команди. За таку відповідь присуджується 0,5 бала. Якщо ж і команда не може відповісти, - додатковий бал мають нагоду одержати суперники, якщо їхня версія виявиться правильною.

Гра 6. "Природні зони з помилками".

Учитель. Кожна команда готує опис однієї з природних зон Південної Америки за типовим планом, але навмисно зробивши кілька помилок.( Якщо знання класу високі, підготувати умову можна прямо на уроці за 5 хвилин обговорення. Якщо вчитель бачить, що таке завдання швидко виконати учні не зможуть, доцільно дати додому зробити заготовку)

Завдання команди-суперниці — відшукати ці помилки і виправити їх. Для того щоб ускладнити пошук помилок, вони мають бути "витонченими". Гра проходить так: представник однієї команди біля карти дає підготовлену характеристику природної зони; суперники, уважно слухаючи її, фіксують помилки. Після закінчення опису помилки виправляються. Оцінюється гра так. Найвище оцінюються описи з прихованими помилками. Виправлення помилок оцінюється таким чином: одна знайдена і виправлена помилка — бал, кожна незнайдена помилка — бал суперникам.

Гра 7. "Країни та їхні столиці".

Учитель. У проведенні гри беруть участь всі члени команд, які шикуються біля проходів у шеренгу на чолі з капітаном. Капітан першої команди підходить до політичної карти Латинської Америки і показує країну, називаючи її. Капітан другої команди з місця називає столицю цієї країни, а потім, підійшовши до карти, показує її.

Тепер його черга ставити запитання наступному гравцю суперників. Після цього обидва капітани стають у кінець шеренги. Якщо гравці добре відповідають, колона швидко просувається і капітан скоро знову буде попереду.

Якщо ж відповіді немає або вона неправильна, шеренга не рухається. Виграє та команда, капітан якої першим повернеться на своє місце. За гру команда-переможець одержує 10 балів, команда, що програла — менше, залежно від того, як далеко залишився капітан від початку шеренги.

Страницы: 1 2 3

Рекомендуємо почитати:

Умови успішного виховання
У журналі "Сім’я і школа" директор однієї з шкіл Архангельської області писав про дітей, які виховувались у хороших сім’ях: – "Відверто кажучи, мені б дуже хотілося сказати, ...

Рекомендації щодо впровадження методики організації самостійної роботи студентів
На кожному етапі загальноінженерної підготовки спеціалістів необхідно визначити доцільність і можливість використання електронного навчального посібника при організації самостійної роботи с ...

Зміст, завдання та принципи трудового виховання в сучасній педагогічній науці
Зміст трудового виховання визначається навчальною програмою для кожного класу. Його особливості відображають поняття «трудова свідомість», «досвід трудової діяльності», «активна трудова поз ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net