Розробка власного сценарію виховної години у формі гри-вікторини, спрямованої на формування патріотизму та національної свідомості учнів

Нова педагогіка » Форми і шляхи реалізації громадянського виховання школярів » Розробка власного сценарію виховної години у формі гри-вікторини, спрямованої на формування патріотизму та національної свідомості учнів

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Слово надається журі.

Ведучий 1. А зараз перевіримо літературні знання наших гравців.

ІІІ тур. (Ерудит-лото). Народна мудрість.

Прислів’я і приказки – це народна мудрість, практичний звід правил життя, своєрідний народний, етичний кодекс честі.

Завдання. Хтось змішав прислів’я. Командам треба зібрати вислови воєдино. Переможе команда, яка швидше впорається з завданням.

У чужий монастир… (зі своїм статутом не ходи)

Чесні очі… (у бік не дивляться)

Бережи плаття знову… (а честь змолоду)

Все добре… (що добре закінчується)

З ким поведешся… (того й наберешся)

Моя хата скраю… (нічого не знаю)

У дитини болить пальчик… (а у матері серце)

Сім раз відмір… (один раз відріж)

Скільки вовка не годуй… (а він у ліс дивиться)

Слово не горобець… (вилетить не спіймаєш)

Ведучий 2. Молодці. Ви дуже гарно впоралися з завданням. І ми переходимо до наступного туру «Поліглот», де учасники повинні показати знання одразу двох мов: української та російської. Команда, яка швидше впорається з перекладом – переможе.

ІV тур. Поліглот

Галстук – краватка; носки – шкарпетки; неделя – тиждень; дом – будинок;

осел – віслюк; утро – ранок; узор – візерунок; конфета – цукерка; сахар – цукор; изделие – виріб; год - рік; глаз – око.

Ведучий 2. Доки журі підводить підсумки, ми почуємо пісню «Одна Калина».

Ведучий 1. Слово надається журі (Підведення підсумків, нагородження переможців).

Отже, дивлячись на все вище викладене можна сказати, що становлення української державності у всіх її аспектах (соціально-економічному, політичному та культурно-естетичному) вимагає якісно нового підходу до вирішення проблеми виховання громадянської самосвідомості молоді, який вимагає надання пріоритетності та об’єднання зусиль державних органів, громадських організацій, педагогічної науки у визначенні змісту та основних напрямків здійснення державної програми громадянського виховання.

Опрацьований матеріал дозволяє дійти висновку, що процес формування громадянина України та його головної риси – громадянськості є наслідком такого процесу, як соціалізація, в структурі якої нас найбільше цікавлять громадянське виховання і самовиховання. Соціалізація відбувається під впливом значної кількості обставин та чинників: держави, суспільства, сім’ї, неформальних груп, засобів масової інформації, релігії та багатьох інших.

Зараз є очевидним, що дія багатьох з цих чинників в галузі формування громадянськості українських школярів є стихійною, не досить ефективною, а часто і деструктивною. Стихійна соціалізація, надто повільно прилучаючи, чи не прилучаючи взагалі, школярів до системи громадянських цінностей і святинь, тим самим сприяє обмеженню духовного та предметного простору для дії безпосередньо громадянського виховання. Тому головне навантаження в нелегкій, але шляхетній справі громадянського виховання підростаючої молоді, лягає на шкільних вчителів – вихователів.

Віддані ідеї української державності, вони можуть і повинні озброїти учнів суто громадянськими знаннями і навичками, сформувати у них громадянський досвід, компенсувати в ньому брак того, що необхідно для повноцінного розвитку громадянськості, подолати чи послабити негативні впливи, організовано залучити школярів до перетворення суспільного і етнічного середовища.

Щоб така робота була успішною, педагоги – вихователі самі повинні відповідати тим критеріям громадянськості, які висвітлені у теоретичній частині нашого дослідження. Результати соціологічного опитування показали, що морально – ціннісні орієнтації та громадянська позиція українських педагогів знаходяться на високому рівні, тому слід сподіватися, що цей рівень в майбутньому буде лише зростати, що повинно буде позитивно вплинути на вирішення завдань громадянської освіти в Україні.

Таким чином, можна впевнено стверджувати, що вдало організована виховна робота може значною мірою сприяти ліквідації певних прогалин в системі громадянського виховання.

Страницы: 1 2 

Рекомендуємо почитати:

Сутність поняття про колектив, його структура і функції
Колектив - соціально значима група людей, які об'єднані спільною метою, узгоджено діють для досягнення мети і мають органи самоврядування. Дитячий колектив - об'єднання дітей, згуртованих с ...

Система вправ для навчання монологічного мовлення на початковому етапі
Системний підхід здійснюється у відношенні різних аспектів навчального процесу. В системі вправ для розвитку усної мови повинні враховуватися особливості процесу оволодіння мовою, тому що с ...

Напрямки та форми діяльності Українського козацтва
Українське козацтво здійснює таку діяльність: Організація, координація та підтримка діяльності українських козацьких громад в Україні та діаспорі, участь загальнодержавних і громадських зах ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net