Контроль рівня сформованості навичок і вмінь читання іноземною мовою в учнів початкової школи

Нова педагогіка » Робота над технікою читання на німецькій мові на початковому етапі навчання в ЗОШ » Контроль рівня сформованості навичок і вмінь читання іноземною мовою в учнів початкової школи

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

2. Подання нового матеріалу.

На дошці вивішується плакат з друкованими і писаними буквами LI, Jj. Вчитель пояснює звучання даних букв, пропонує учням потренуватися в їх написанні та читанні.

3. Подання нового лексичного матеріалу.

а) Вчитель показує картинку, учні називають українською, що це. Далі вчитель перевертає картинку, на звороті написано (різним кольорами, за принципом "кольорового" навчання) це слово німецькою, та приклади речень з ним. Вчитель пояснює читання даних слів. Учні вже ознайомлені на попередніх уроках з принципами "кольорового" читання.

картинка-► хлопчик-► der Junge-►Das ist ein Junge. Ist das ein Junge?

картинка-►лінійка-► das Lineal-► Das ist ein Lineal. Ist das ein Lineal?

картинка-►нуль-►die Null-► Das ist eine Null. Ist das eine Null? картинка-►вчитель-► der Lehrer-► Das ist ein Lehrer. Ist das ein Lehrer?

Вчитель пояснює звучання нових слів, учні повторюють (хором та індивідуально) за вчителем, записують нові слова в словнички.

4. Закріплення нового матеріалу. Гра "Вчитель".

а) Вчитель обирає учня за допомогою лічилки, яку говорять діти; пропонує обраному учневі на декілька хвилин стати вчителем. А саме, показувати учням дані картинки, щоб вони називали українською, потім перевертати картинки і читати учням те, що написано на звороті. Учні повторюють за цим учнем. Якщо такий обраний вчитель не може прочитати те, що написано на звороті, то обирається новий "вчитель".

5. Подання фонетичного матеріалу.

а) Вчитель пояснює правила читання нового матеріалу з правильною інтонацією.

У німецькій мові в розповідних реченнях присудок стоїть на другому місці. Інтонація в таких реченнях низхідна: Das ist ein Junge.

У питальних реченнях без питального слова присудок стоїть на першому місці. Інтонація в таких реченнях висхідна: Ist das ein Junge?

б) Вчитель зачитує речення на звороті картинок з правильною інтонацією, після чого учні знову грають в гру "Вчитель", але речення зачитують вже з правильною інтонацією.

III. Заключна частина уроку.

1. Подання домашнього завдання.

Пограти вдома в гру "Вчитель" з батьками чи друзями. Тільки спочатку пояснивши своїм "учням" правила читання слів та інтонації речень.

Підведення підсумків уроку.

Виставлення оцінок.

Додаток 2

Приклад уроку навчання читання на другому та подальших роках початкової школи.

Тема: в зоопарку.

Мета: ознайомити учнів з новою лексикою; навчати учнів пошуковому читанню; розвивати навички читання; виховувати інтерес до навчання іноземної мови.

Обладнання: картинки, картки з завданнями.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Фонетична розминка.

Виразне читання вірша. Конкурс на кращого читця.

Muh, muh, muh!

So ruft die bunte Kuh.

Wir gebeh ihr das Futter,

Sie gibt uns Milch und Butter.

Muh, muh, muh!

So ruft die bunte Kuh.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

II. Основна частина уроку.

1. Перевірка домашнього завдання.

а) Учні на минулому уроці читали текст, вдома потрібно було відповісти на запитання до тексту:

Welche Haustiere kennt ihr schon? Wie heißt der Hund aus dem Text? Wie heißt die Katze?

2. Подання нового матеріалу та його актуалізація.

а) Вчитель показує картинки, учні називають зображене слово українською, вчитель перевертає картку. На звороті написане дане слово німецькою. Учні записують слова в словнички. Читають слова за вчителем.

б) Для закріплення нової лексики учні читають текст і виконують до нього завдання:

Im Zoo

Heute sind wir im Zoo. Hier sehen wir viele Tiere. Diese Tiere heißen: Löwe, Tiger, Bär, Elefant und Affe.

Der Löwe ist ein wildes Tier. Er lebt in Afrika. Er ist sehr stark. Der Tiger ist sehr böse. Er kann sehr schnell laufen.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Рекомендуємо почитати:

Психокорекційна робота з молодшими школярами
Якщо в дитини проявляються відхилення в психічному розвитку (затримка психічного розвитку, синдром дитячої гіперактивності, неврози або психопатизація), необхідні спеціальні психокорекційні ...

Підготовка майбутнього вчителя до творчого застосування новітніх технологій
Розвиток нових інформаційних технологій на початку століття і тисячоліття відкрив перед людством величезні перспективи в комунікації. Нові інформаційні технології надають великі можливості ...

Загальні основи сімейного виховання. Усебічне виховання дитини. Про батьківський авторитет
Звичайно всі несприятливі явища, що зауважуються в дитини, приписують самій дитині, говорять навіть іноді про уродженій його злостивості, не думаючи і не підозрюючи, що якості дитини є відо ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net