Загальні питання організації та проведення експерименту

Нова педагогіка » Використання активних методів навчання у вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації » Загальні питання організації та проведення експерименту

Сторінка 4

What is the longest river in Ukraine? What is Ukraine rich in?

2-й доповідач: тема “The genera facts about Great Britain”. Питання студентів до доповідача:

What is the highest point in Great Britain?

What do the letters BBC, ITC stand for?

What are the powers of the monarch in UK?

What is the population of England, Scotland, Wales?

3-й доповідач: тема “The genera facts about USA”. Питання студентів до доповідача:

What is the most populated state?

Detroit is a major automobile manufacturing centre, isn t it?

What are two biggest states in the USA?

Who was the first President of the USA?

Підбиття підсумків.

Заслухавши реферати, відповіді студентів, можна зробити такі висновки:

Студенти в повному обсязі засвоїли тему «Загальна характеристика країн: Україна, Великобританія, США».

Володіють навичками усного мовлення.

Показали високий рівень уміння читати тексти англійською мовою.

Підготували цікаву і корисну інформацію про країни.

Відповідь студентів побудована логічно й обгрунтовано.

У цілому, мета заняття досягнута, тема «Загальна характеристика країн: Україна, Великобританія, США» засвоєна.

Недоліки:

Помилки у побудові речень.

Не чітко розрізняють граматичні часи.

Не всі студенти володіють навичками усного мовлення.

Виставлення оцінок:

Доповідачі: 1-й –“5” 2 –й –“4” 3 –й –“5”

Студенти: 22 чол.

“2” - 2

“3” – 3

“4” – 7

“5” – 10

Усього: 25 чол.

Повідомлення Д/З та інструктаж до його виконання .

Написати резюме на тему “My Native City”.

Практичні заняття в групі (Е)

Тип заняття: практичне заняття з використанням активних методів навчання (імітаційні, рольова гра).

Тема: “Загальна характеристика країн: Україна, Великобританія, США”

Мета заняття: Узагальнити та систематизувати знання студентів про Україну, Великобританію, США. Виховати повагу до культури інших країн.

Завдання: 1. Розвивати творче мислення, навички усного мовлення. 2. Засвоєння студентами знань, умінь, які самостійно здобуті, в ході пізнавальної активної діяльності. 3. Формування ситуації (розуміння поставленого завдання). 4. Рішення ситуації. 5.Узагальнити і систематизувати навчальний матеріал за темою.

Обладнання: географічні карти, малюнки, підручники, відеофільм про Великобританію,костюми, музичні інструменти, флаги, Статуя Свободи.

Структура заняття: 1. Організаційний момент. (5 хв.). 2.Розподіл ролей, визначення функцій учасників. 3. Створення ситуацій гри.

4.Створення імітаційної моделі гри.

5.Процес гри.

6.Підведення підсумків гри.

7.Перегляд відеофільму.

8. Обговорення фільму.

9. Узагальнення і систематизація даної теми.

за допомогою тестових завдань.

10. Результати тестування, оцінювання.

11. Виділення переможців.

11. Творчі виступи студентів ( укр. та англ., пісні, танці).

12. Підведення підсумків.

Хід заняття:

Internationalfriendship club

(Клуб Інтернаціональної Дружби)

Організаційний момент:

повідомлення теми, мети, завдань

Тема: Загальна характеристика географічних фактів, культури, преси, транспорту Великобританії, Америки та України.

Мета: узагальнити та удосконалити знання студентів про Великобританію, Америку та Україну.

вступне слово викладача

Розподіл ролей: 1-а група студентів: 1. Президент України – В Ющенко. 2. Перекладач. 3. Прем’єр-міністр Великобританії Т. Блейєр. 4. Перекладач. 5. Президент США – Дж. Буш. 6. Перекладач. 2-а група студентів (19 чол.) – журналісти різнив періодичних видань України, Великобританії та Америки.

Створення ситуацій гри:

1-а ситуація: - виступ Президента – виступ перекладача – питання журналістів до Президента.

2-а ситуація: - виступ Президента – виступ перекладача – питання Президента до журналістів

4. Процес гри. Teacher 1: Good afternoon Ladies and GENTLEMEN! We are glad to see you in our International Friendship Club! Today we shall talk about the big countries in the world Ukraine, America and Great Britain.

Teacher: The Presidant of America G. O. Bush. ( звучить гімн Америки, заходить Президент, студенти встають і вітають).

Teacher : The Prime-Minister of Great Britain Tony Blair. (звучить гімн Великобританії, заходить Прем єр, студенти встають і вітають).

Teacher: You are welcome, the President of Ukraine Victor Yuschenko. (Звучить гімн України, Заходить Президент, студенти встають і вітають).

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Рекомендуємо почитати:

Система роботи з сім’єю і важкими дітьми
Сімейні проблеми, бездоглядність, жорстоке ставлення і байдужість до дітей з боку батьків, алкоголізм і наркоманія – основні причини появи “важких дітей”. Основна задача соціального педагог ...

Технологія рівневої диференціації навчання математики
Використання рівневої диференціації навчання вносить значні зміни в навчальний процес, які проявляються не стільки в методичних прийомах, які застосовує вчитель, скільки в зміні стилю взаєм ...

Особливості методики вивчення раціональних нерівностей
Ці класи можна розбити на дві групи. Перша група раціональні нерівності і системи. Найбільш важливими класами відповідні класи нерівностей. Друга група - ірраціональні і трансцендентні нері ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2018 - All Rights Reserved - www.edudirect.net