Самостійна робота.
|
| ||||||||||
|
|
|
| ||||||||
Розвиток математичних знань.
Хвилинка цікавої математики.
Діти, подивіться на малюнок. Хто зображений на ньому?
Так. Це порося.
З яких геометричних фігур складається порося? (З трикутників, квадрата, кругів).
Скільки трикутників? (8).
Скільки квадратів? (1).
Скільки кругів? (6).
Цікаві квадрати.
22 | ||
43 |
24 | |
31 |
42 |
24 | |
21 | ||
13 |
Підсумок уроку та д/з.
Що ми вивчили на уроці?
З чого починається додавання в стовпчик?
Що сподобалося на уроці?
Додому: с.78 №429, №430.
Урок у 3-му класі (№672 - 680)
Тема: Письмове віднімання трицифрових чисел без переходу через десяток. Прості задачі на віднімання. Задача, що включає суми двох і трьох доданків.
Мета: Ознайомити учнів із прийомом письмового віднімання трицифрових чисел без переходу через розряд; удосконалювати вміння учнів розв’язувати прості задачі на дію віднімання та задачі, що включають суми двох і трьох доданків; розв’язувати рівняння, обчислювати периметр трикутника; розвивати увагу, логічне мислення, математичну мову; виховувати любов до природи, до математики.
Обладнання: таблиці.
Тип уроку: комбінований.
План уроку:
Організація класу.
Привітання.
Перевірка готовності учнів до уроку.
Контроль, корекція і закріплення знань.
Перевірка домашнього завдання.
Каліграфічна хвилинка.
Усні обчислення (№672, 673).
Гра “Відгадай".
Гра “Хто найуважніший?"
Вивчення нового матеріалу.
Підготовча робота.
Повторення: віднімання двоцифрових чисел.
Оголошення теми і мети уроку.
Ознайомлення з письмовим відніманням трицифрових чисел (№674).
Первинне закріплення.
№675 (письмово).
№676 (письмово).
Фізхвилинка.
Розвиток математичних знань.
№677 (письмово).
№678 (письмово).
Хвилинка цікавої математики.
Підсумок уроку та повідомлення домашнього завдання.
Хід уроку:
Організація класу.
Привітання.
Перевірка готовності учнів до уроку.
Контроль, корекція та закріплення знань.
Перевірка д/з.
а) Назвіть відповіді до прикладів 670.
б) Прочитайте розв’язання задачі 671.
в) Пояснити, як письмово додати числа 374 і 232.
2.2 Каліграфічна хвилинка.
Діти, уважно послухайте задачу і поясніть її. На яке найменше число потрібно помножити 7, щоб від результату можна було відняти 4 десятки?
Рекомендуємо почитати:
Ігрова
діяльність
Гра наряду із трудом на навчанням – один з основних видів діяльності людини, дивовижний феномен нашого існування. За визначенням, гра – це вид діяльності в умовах ситуацій, спрямованих на в ...
Реалізація методики розвитку креативності учнів
В ході констатуючого експерименту в 4-А класі виявлено високий процент учнів з середнім та низьким рівнями розвитку креативності. В першу чергу це пов'язано з тим, що шкільна освіта не оріє ...
Експериментальна перевірка ефективності використання етнопедагогіки на уроках
математики в початкових класах
З метою перевірки гіпотези дипломного дослідження, яка ґрунтується на припущення, що вивчення математики в початкових класах здійснюватиметься більш ефективно з використанням основ етнопеда ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>