Система уроків з теми «Проектування художньої системи «колекція»

Нова педагогіка » Педагогічне проектування по темі "Проектування одягу в художній системі "колекція" » Система уроків з теми «Проектування художньої системи «колекція»

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

класифікацію цін (врахування рівня прибутків споживачів). Число моделей в колекції і їхні особливості залежать від того, до якої категорії вони відносяться:

- біля 65% моделей відносяться до групи дешевих. Дешеві моделі повинні мати привабливий вигляд, відрізнятися новизною в порівнянні з моделями попередньої колекції цієї ж групи, бути пошитими з тканин модних кольорів, з модними малюнками і фактурами. Моделі, які відносяться до групи дешевих, випускаються великими серіями. Відповідно, чим дешевше одяг, тим менше число моделей входить в колекцію,

- приблизно 30% - до групи середніх. Моделі середньої групи відрізняють практичні фасони, пом’якшені модні силуети, модні тканини і надійні марки,

2 .5% - до групи дорогих. Націнка на дорогі моделі в оптовій і роздрібній торгівлі вища, ніж на середні і дешеві. Дорогі моделі відрізняються актуальними модними тенденціями, унікальністю конструкцій, „гостротою” силуетів, високоякісними тканинами і оздобленням. На дорогих моделях стоїть ім’я знаменитого дизайнера або марка відомої фірми. До цієї групи відносяться колекції „прет-а-порте”. Моделі цієї групи випускаються дуже малими серіями – 5 .10 екземплярів. Чим дорожча колекція, тим більше число моделей вона в себе включає.

2. Послідовність розроблення колекцій. Трифазність створення колекції.

Як правило, розроблення колекцій ведеться в такій послідовності:

Спочатку формується концепція перспективної моди на основі прогнозу моди, а саме колекція тканин і інших матеріалів для виготовлення одягу. Нові тенденції в структурі матеріалів і модній кольоровій гамі демонструються за півтора року до сезону;

Після цього створюються перспективні колекції. Колекції високої моди демонструють за півроку до сезону: весняно-літні – в січні, осінньо-зимові – в кінці липня на початку серпня; колекції „прет-а-порте” за сім-вісім місяців до сезону: весняно-літні – у вересні - на початку жовтня, осінньо-зимові – в лютому;

Потім розробляються промислові масові колекції, які розвивають перспективні тенденції, що появились в колекціях „прет-а-порте”. В масових колекціях нові стилі розробляються приблизно через півтора-два роки після їхньої появи в перспективних колекціях, а в деяких випадках – ще з більшим запізненням. Те ж можна сказати і про модні тенденції в колекціях чоловічого одягу, які „запізнюються” на півтора-два роки в порівняння з колекціями жіночого одягу.

Створення будь-якої колекції передбачає системний підхід і складається з трьох фаз: вихідної, базової і кінцевої.

Вихідна фаза – це формування концепції колекції, визначення основної ідеї колекції, при цьому загальна концепція колекції може будуватися на декількох принципах.

Базова фаза передбачає розроблення програми колекції, яка визначається концепцією колекції, асортиментом, сировинною базою, призначенням моделей і всієї колекції.

Кінцева фаза – створення сценарію колекції, тобто композиційна побудова колекції, яка залежить від типу колекції, способу вираження основної ідеї колекції.

Особливості проектування авторських, перспективних і промислових колекцій.

Попри принципові закономірності, за якими будуються колекції, в кожної з них є свої особливості, які властиві тільки конкретній колекції і залежить від її типу і призначення. Так, наприклад, в авторській колекції суттєвішими є єдність концепції, єдність стилю і образу, попри це можуть бути відсутніми базові конструкції, оскільки головна мета. яку ставить перед собою автор, - це показати свої потенційні творчі можливості, свою творчу концепцію. В роботі над такими колекціями зі всією силою розкриваються талант і майстерність дизайнера, його образно-асоціативне мислення, відчуття сучасності.

Авторські колекції виражають творчу концепцію дизайнера, вони створюються окремими модельєрами або групами модельєрів. Авторськими колекціями є колекції високої моди і колекції прет-а-порте, призначені для індивідуального клієнта або масових споживачів, а також колекції, створені для демонстрації на міжнародних виставках і ярмарках, в нічних клубах, на презентаціях, для участі в творчих конкурсах.

Головним завданням авторської колекції є ілюстрація потенційних творчих можливостей дизайнера або його бачення перспектив розвитку моди або способу створення одягу.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Рекомендуємо почитати:

Історія та призначення NetLogo
NetLogo - програмоване навколишнє середовище моделювання для того, щоб моделювати природні і соціальні явища. Воно було створено Урі Віленськім в 1999 і знаходиться в безперервному розвитку ...

Методичні рекомендації до підготовки та проведення комбінованого уроку з теми «Економічне зростання. Шляхи економічного зростання: екстенсивний та інтенсивний. Циклічність розвитку економіки»
У педагогічній літературі пропонуються різні класифікації типів уроків, але загальновизнаної класифікації немає. Більшість вважає, що класифікувати типи уроків потрібно за ознакою основної ...

Прогноз розвитку соціальної педагогіки як наукової дисципліни: обґрунтування й висновки
Динамічний розвиток соціальних процесів в Україні ставить ряд нових завдань, серед яких досить важливими є завдання прогностичних розробок в області державної політики виховання, соціальних ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net