Система уроків з теми «Проектування художньої системи «колекція»

Нова педагогіка » Педагогічне проектування по темі "Проектування одягу в художній системі "колекція" » Система уроків з теми «Проектування художньої системи «колекція»

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 14

21. Колекції залежно від призначення поділяються на такі групи:

а) індивідуальний гардероб

б) масові

в) ………….

Правильна відповідь: групові.

ІV Перевірка знань учнями основних понять і вмінь самостійно пояснити їх сутність, наводити переконливі аргументи для своїх суджень

Мета діяльності: перевірка основних понять і вмінь самостійно пояснити їх сутність, наводити переконливі аргументи для своїх суджень.

Форма організації: фронтальна

Методи навчання: контролю і самоконтролю за ефективністю навчально-пізнавальної діяльності (усне опитування).

Перелік питань:

1. Які особливості проектування моделей виробів, як автономних художніх систем в промисловому виробництві?( Проектування одиночних виробів в промисловому виробництві відбувається для великих і малих серій, воно орієнтовано на типову фігуру споживача, будуються за єдиною методикою конструювання і повинно відповідати потребам масового попиту. Також враховуються умови виробництва, можливості обладнання і визначається процес технологічної обробки).

2. Основні принципи при проектуванні художньої системи «сімейство»? (Сімейство проектується на одні базовій основі, відмінності можуть бути у вигляді матеріалу, оздоблення і декоративних елементів. Підчас розроблення базової форми перш за все враховують модний напрямок, в конструкції базової форми закладаються особливості лінії плеча, прибавки, форма і об’єм рукава, загальне розширення або завуження, довжина виробу).

3. Що таке художня система «колекція»?( Колекція в моделюванні одягу – це серія моделей різного призначення, які об’єднані єдністю авторської концепції, образу, матеріалів, що застосовуються в колекції, кольорового рішення, форми, базових конструкцій, стилевого рішення)

4. Які основні відмінності комплекту і ансамблю, як художніх систем проектування одягу?( Комплект відкритий комплекс одягу, що складається із взаємозамінних елементів, для яких характерна багатофункціональність при самостійності кожного виробу. Натомість ансамбль є закритою художньою системою, в якому всі елементи взаємопов’язані між собою, більше того підпорядковуються один одному і єдиному художньо-композиційному задуму).

5. Яка послідовність розроблення колекцій?( Як правило, розроблення колекцій ведеться в такій послідовності:

1. Формування концепції колекції, визначення основної ідеї колекції, при цьому загальна концепція колекції може будуватися на декількох принципах.

2. Розроблення програми колекції, яка визначається концепцією колекції, асортиментом, сировинною базою, призначенням моделей і всієї колекції.

3. Створення сценарію колекції, тобто композиційна побудова колекції, яка залежить від типу колекції, способу вираження основної ідеї колекції.

Які основні принципи створення промислових базових колекцій? (Промислові базові колекції пропонують концепцію асортименту для безпосереднього впровадження в виробництво. В них втілюються актуальні напрямки моди, вони призначені для масового виробництва. Для промислових колекцій характерні „пом’якшені” форми, вже випробувані рішення. Модні тенденції в цих колекціях, переважно втілюються в конкретних структурах матеріалів і кольоровій гамі).

V Перевірка глибини усвідомлення учнями знань і ступеня узагальнення їх

Мета діяльності: перевірка ступеня узагальнення знань з контрольної теми.

Форма організації: індивідуальна

Методи навчання: контролю і самоконтролю за ефективністю навчально-пізнавальної діяльності

Викладач роздає студентам картки завдання, при цьому стежачи за дисципліною на занятті.

VІ Застосування учнями знань в стандартних умовах

Мета діяльності: перевірка учнями знань у стандартних умовах.

Форма організації: індивідуальна

Методи навчання: контролю і самоконтролю за ефективністю навчально-пізнавальної діяльності.

Дивитись картки завдання.

VІІ Аналіз і оцінювання

Мета діяльності: проаналізувати і оцінити знання учнів по темі: «Проектування художньої системи «колекція».

Форма організації: фронтальна

Методи навчання: за джерелом знань і вмінь – словесні (бесіда).

Перевіривши і проаналізувавши ваші роботи, можна зробити висновок, що основна частина учнів добре засвоїла сьогоднішню тему заняття і має гарний результат. Але, все ж таки давайте розберемо ваші помилки і спробуємо зрозуміти які були недоліки.

Страницы: 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Рекомендуємо почитати:

Інженерно-педагогічні кадри професійно-технічних навчальних закладів
Вивчення науково-педагогічної літератури висвітлило сутність професійно-педагогічної діяльності інженера-педагога та особливості її здійснення. Поступові постійні зміни, які відбувались про ...

Методи і прийоми при вивченні прислівника
Методичні матеріали знайомлять з прислівником як з частиною мови тільки в 4 класі. Учні дістають перше уявлення про специфічні особливості цієї частини мови, вчаться розпізнавати прислівник ...

Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника
Умови розвитку дошкільника суттєво відрізняються від умов попереднього вікового етапу. Значно підвищуються вимоги дорослих до його поведінки. Центральною вимогою є дотримання обов'язкових д ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net