Система уроків з теми «Проектування художньої системи «колекція»

Нова педагогіка » Педагогічне проектування по темі "Проектування одягу в художній системі "колекція" » Система уроків з теми «Проектування художньої системи «колекція»

Сторінка 12

Ключове слово: система.

Картка завдання

Завдання. Співставти типи колекцій і їх зображення, і дайте стислу характеристику за:

- асортиментним напрямком;

- сезонністю;

- віковими категоріями;

- призначення.

1) авторська 1

2) перспективна 2

3) промислова 3

Орієнтовна відповідь:

Колекція складається з плаття і костюмів, сезону весна-літо, повсякденного призначення для молодіжної вікової групи.

Колекція складається з плаття і костюмів, сезону весна-літо, святкового призначення для молодіжної вікової групи.

Колекція суконь, сезону весна-літо, повсякденного призначення для молодіжної і середньої вікової групи.

Картка завдання

Варіант І

Завдання. Дати стислу характеристику «сімейству» за:

- стилем моделей;

- кольоровим вирішенням;

- віковими категоріями;

- сезонністю;

- призначення.

Картка завдання

Варіант ІІ

Завдання. Дати стислу характеристику «сімейству» за:

- стилем моделей;

- кольоровим вирішенням;

- віковими категоріями;

- сезонністю;

- призначення.

Орієнтовні відповіді:

Варіант І

Сімейство моделей одягу розроблено в стилі «кежол», з контрасним використанням кольорів. Моделі сезону весна-літо, повсякденного призначення молодіжної вікової групи.

Варіант ІІ

Сімейство моделей одягу розроблено в романтичному стилі. Кольорове вирішення цього сімейства – спорідненні кольори теплої гами. Моделі сезону весна-літо, повсякденного призначення молодіжної вікової групи.

План–конспект уроку контролю і корекції знань

Вихідні дані:

Галицький коледж імені В.Чорновола

Відділення дизайну

Спеціальність: Конструювання і моделювання швейних виробів

Група: М – 21

Викладач: Головко Софія Романівна

Дисципліна: Художнє проектування одягу

Тема: Художні системи проектування одягу.

Мета:

− навчальна: визначити рівень засвоєння навчального матеріалу з теми «Художні системи проектування одягу»;

− розвиваюча: увагу, зосередженість на виконанні завдань;

− виховна: дисциплінованість, самоконтроль.

Матеріально-технічне забезпечення: ручки кулькові, олівці графітні, гумка, лінійка, робочий зошит.

3. «Український тиждень моди»

4. «Парижський тиждень моди»

Тип уроку: контроль і корекція знань

Хід уроку

І Організаційна частина

Мета діяльності: перевірка наявності учнів у класі, готовність їх до уроку, зосередження їх уваги на темі уроку.

Форма організації: фронтальна

Методи навчання: за джерелом знань і вмінь – словесні ( розповідь).

ІІ Мотивація навчальної діяльності, повідомлення теми, мети і завдань уроку

Мета діяльності: заохочення учнів до демонстрування набутих знань з теми «Художні системи проектування одягу», виконання контрольних завдань.

Форма організації: фронтальна

Методи навчання: стимулювання і мотивації пізнавальної діяльності (бесіда).

Тип мотиву: перспективний (ближньої)

Сьогоднішній на занятті вам необхідно виконати завдання, контролю знань з теми: «Художні системи проектування одягу». Будьте уважними, зосередьтесь на виконанні завдань, щоб отримати хороші оцінки, які будуть враховуватися при виставленні атестації.

ІІІ Перевірка знань учнями фактичного матеріалу і умінь розкривати елементарні зовнішні зв’язки в предметах і явищах

Мета діяльності: перевірка знань учнями фактичного матеріалу та умінь розкривати зовнішні зв’язки в предметах і явищах.

Форма організації: індивідуальна

Методи навчання: контролю і самоконтролю(письмова робота, тест).

Тест

Вкажіть правильну відповідь.

Страницы: 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Рекомендуємо почитати:

Методологічні основи побудови ефективної структури уроку літератури
Тривалий час у наукових і філософських дослідженнях структура вживалася своєрідним синонімом до термінів система, організація, устрій. У філософському розумінні структура – це одна з найваж ...

Методичні рекомендації до підготовки та проведення комбінованого уроку з теми «Економічне зростання. Шляхи економічного зростання: екстенсивний та інтенсивний. Циклічність розвитку економіки»
У педагогічній літературі пропонуються різні класифікації типів уроків, але загальновизнаної класифікації немає. Більшість вважає, що класифікувати типи уроків потрібно за ознакою основної ...

Гра у розвитку взаємин дітей
Одним із виявів соціального інстинкту дітей є їхні гри. Інстинкт гри пояснюють педагоги і психологи по-різному. Найстарші кажуть, що гра - це спочинок; але з цим не можна згодитися, бо в гр ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.edudirect.net