Ключове слово: колекція.
Завдання: З запропонованих зразків моделей співставти колекції.
План – конспект уроку узагальнення і систематизація знань
Вихідні дані:
Галицький коледж імені В.Чорновола
Відділення дизайну
Спеціальність: Конструювання і моделювання швейних виробів
Група: М – 21
Викладач: Головко Софія Романівна
Дисципліна: Художнє проектування одягу
Тема: Художні системи проектування одягу.
Мета:
− навчальна: повторення вивченого матеріалу з теми «Художні системи проектування одягу»;
− розвиваюча: увагу, довгочасну, короткочасну пам'ять; творче мислення, уяву і фантазію;
− виховна: дисциплінованість, уміння зосереджуватись на поставленій задачі.
Матеріально-технічне забезпечення: ручки кулькові, олівці графітні, гумка, лінійка, робочий зошит.
3. «Український тиждень моди
4. «Париський тиждень моди» Міжпредметні зв’язки: урок засвоєння нових з теми «Художні системи проектування одягу».
Тип уроку: узагальнення і систематизація знань
Хід уроку
І Організаційна частина
Мета: перевірка наявності студентів у аудиторії, готовність їх до заняття, зосередження їх уваги на темі «Художні системи проектування одягу».
Форма організації: фронтальна
Методи навчання: за джерелом знань і вмінь – словесні ( розповідь).
ІІ Повідомлення теми, мети і завдань уроку
( Дивитися вихідні дані)
ІІІ Мотивація навчальної діяльності
Мета: заохочення учнів до повторення, узагальнення і систематизації навчального матеріалу з теми «Художні системи проектування одягу».
Форма організації: фронтальна
Методи навчання: за джерелом знань і вмінь – словесні ( розповідь).
Тип мотиву:перспективи (ближньої)
Сьогоднішній заняття присвячене повторенню знань з загальній темі: «Художні системи проектування одягу». Наступний раз ми будемо писати контрольну роботу, тому будьте уважні щоб краще повторити навчальний матеріал.
IV Узагальнення окремих понять, фактів, подій і явиш
Мета: повторення і узагальнення окремих подій, фактів і явищ, перевірка засвоєних учнів знань.
Форма організації: фронтальна.
Методи навчання: за джерелом знань і вмінь – словесні (бесіда).
Перелік питань
1. Дати визначення терміну «художня система».(Художня система – це порядок, обумовлений планомірним, правильним розташуванням частин в певному зв’язку елементів одягу, що володіє емоційним впливом).
2. Що таке художня система «колекція»?( Колекція в моделюванні одягу – це серія моделей різного призначення, які об’єднані єдністю авторської концепції, образу, матеріалів, що застосовуються в колекції, кольорового рішення, форми, базових конструкцій, стилевого рішення)
3. Які особливості проектування моделей виробів, як автономних художніх систем в промисловому виробництві?( Проектування одиночних виробів в промисловому виробництві відбувається для великих і малих серій, воно орієнтовано на типову фігуру споживача, будуються за єдиною методикою конструювання і повинно відповідати потребам масового попиту).
4. Які основні принципи при проектуванні художньої системи «сімейство»? (Сімейство проектується на одні базовій основі, відмінності можуть бути у вигляді матеріалу, оздоблення і декоративних елементів. Підчас розроблення базової форми перш за все враховують модний напрямок, в конструкції базової форми закладаються особливості лінії плеча, прибавки, форма і об’єм рукава, загальне розширення або завуження, довжина виробу).
5. Дайте визначення художній системі «гарнітур».( Гарнітур – це повний набір предметів, що призначенні для будь-якої визначеної мети і обєднанні спільністю стилю, матеріалу і оздоблення).
6. Які основні відмінності комплекту і ансамблю, як художніх систем проектування одягу?( Комплект відкритий комплекс одягу, що складається із взаємозамінних елементів, для яких характерна багатофункціональність при самостійності кожного виробу. Натомість ансамбль є закритою художньою системою, в якому всі елементи взаємоповязані між собою, більше того підпорядковуються один одному і єдиному художньо-композиційному задуму).
Рекомендуємо почитати:
Методичні вказівки, якими доцільно керуватися вчителеві, аналізуючи з
учнями музичні твори
Виходячи з проведеної роботи під час практики, ми визначили структуру і логіку методичних рекомендацій, які є узагальненням науково-методичної літератури, передового педагогічного досвіду, ...
Книжка як об’єкт
Книжка сама дасть відповідь на ці запитання за умови, якщо учень, беручи кожну книжку в руки, буде добре вдивлятись і вдумуватись, виділяти з кола читання дохідливі і потрібні книжки на пев ...
Вогнище бактеріологічного ураження, його характеристика, правила поведінки
і дії населення
Бактеріологічна (біологічна) зброя - це боєприпаси і бойові пристрої, дії ураження яких засновані на використанні хворобоутворюючих властивостей мікроорганізмів і токсичних продуктів їх жит ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>