Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Глобальною метою навчання є формування досвіду особистості, їі розумовий і фізичний розвиток і виховання.
Таким чином, при навчанні повинні ставитися і досягатися такі цілі: навчальної (дидактичні), розвиваючі, виховні.
Вони не відокремлюються одна від одної і досягаються у єдності. Критерієм їх досягнення є кінцевий результат - рівень підготовки фахівця, особистості, яка сформована.
У процесі підготовки до занять інженер-педагог формулює усі вищезгадані цілі. При цьому виховна і розвиваюча цілі можуть бути сформульовані узагальнено. Наприклад: розвиток самостійності учнів у навчанні, їх уміння працювати у колективі, розвиток естетичного смаку, мови, логічного мислення і інше.
У той же час навчальна ціль завжди конкретна і може формулюватися через:
- вивчення змісту (вивчити ., засвоїти .);
- дії викладача (розповісти ., ознайомити ., навчити .);
- поточні навчальні дії учнів (виконати ., вирішити .,);
- результат навчальних дій (сформувати навчити .,).
Виходячи з діяльнісної концепції навчання, спроектувати цілі в навчальному процесі означає виявити і сформувати систему загальних і окремих умінь, котрі повинен мати кожен фахівець. Потім треба сформулювати необхідний рівень знань, які забезпечать ці уміння.
Таким чином, існує три етапи проектування (формування) навчальних цілей.
Перший етап - визначення стратегічних навчальних цілей. Це можна зробити, наприклад, на підставі аналізу навчального плану або освітньо-кваліфікаційної характеристики фахівця відповідного рівня.
Другий - це конкретизація стратегічних цілей і формування тактичних (або предметних) цілей на підставі вивчення окремих предметів або їх циклів.
При цьому треба виконати такі дидактичні дії:
розподілити цілі по рівням таксономії;
визначити дії, які визначають результат вивчення окремої дисципліни;
визначити необхідні рівні засвоєння по кожному умінню.
Третій етап - це формування оперативних і робочих цілей, тобто цілей по кожному окремому заняттю (або уроку). Він передбачає:
- розподіл цілей, що сформульовані, по рівням таксономії;
- визнання загальних дій, які повинні виконувати ті, хто навчається, по окремій темі або уроку;
- визначання необхідних рівнів засвоєння навчального матеріалу по кожному заняттю.
Паралельно з формулюванням і розробкою загальних цілей навчання інженер-педагог планує (проектує) на кожному етапі уроку цілі для себе, які матеріалізуються у формі його дидактичних дій: що зробити, як пояснити, що і як розповісти, які наочні приладдя при цьому використати і ін. Етапи розробки цілей у цьому випадку ті ж самі, що були наведені вище.
В таблиці 1.1. наведено результати навчання з теми « Проектування одягу в художній системі «колекція».
Таблиця 1.1. Результати навчання з теми « Проектування одягу в художній системі «колекція»
Дидактична мета |
Бажаний рівень сформованості дій |
Дидактичні завдання | |
навчальні |
розвиваючі | ||
1 |
2 |
3 |
4 |
Уміти проектувати моделі одягу в художній системі «колекція» |
С –самостійно |
Знати: 1. Поняття колекція. Види колекцій. 2. Загальні вимоги до проектування колекцій. 3. Послідовність розроблення колекцій. Трифазність створення колекції. 4. Проектування авторських колекцій, перспективних, промислових колекцій. |
Розвивати просторову уяву, фантазію, відчуття прекрасного. |
Рекомендуємо почитати:
Особливості методики фізичного виховання учнів, що навчаються
у професійно-технічних навчальних закладах
За роки незалежності в Україні створені нові правові основи жування системи фізичного виховання, які відображені у Законі "Про фізичну культуру і спорт" (1993), "Концепції фі ...
Експериментальне підтвердження ефективності
формування читацьких інтересів з допомогою малюнків та ілюстрацій
Експериментальне дослідження читацьких інтересів молодших школярів проводилося під час роботи у Жирівській ЗОШ І-ІІ ступенів Жидачівського району Львівської області. Мета дослідження поляга ...
Перший рік формування навичок читання іноземною мовою
Одним з основних завдань, які постають перед учителем іноземної мови в початковій школі, є навчання читання, що передбачає формування в учнів необхідних якостей читання: правильності, швидк ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>