Використання здоров’язберігаючих технологій на уроках музичного мистецтва

Нова педагогіка » Використання здоров’язберігаючих технологій на уроках музичного мистецтва

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

2. Пробую ускладнити наступний етап: вправа – «надуваємо і здуваємо кулька». Ті ж вимоги до моменту вдиху, а момент видиху прошу контролювати часом. Тобто своєрідна гра як в дитинстві; хто довше протримається, у кого краще розвинені легені, хто економніше буде витрачати в момент видиху повітря, не підміняючи при цьому дихання. Прошу бути всіх дітей гранично чесними, і, якщо у когось закінчиться подих – тихо сісти і не заважати іншим. Також пояснюю всім, що «давитися» заради того, щоб бути кращим в цій грі – вправі, ні в якому разі не можна, щоб м'язи живота і особи не перенапружувалися, адже кінцевий результат – поліпшити самопочуття. Ускладнюємо вправу ще і тим, що момент видиху ми здійснюємо на звуці. Звук може бути будь-яким, але тільки гласним, щоб його зручно було тягнути. Тобто, ми включаємося в процес співу. На певному звуці, певної висоти – тягнемо його, значить співаємо. Гра-вправа настільки захоплює дітей, що вони готові цілий урок змагатися один з одним хто краще, намагаючись з усіх сил. Кожен намагається показати тренованість своїх легенів. Під час цих вправ я підходжу до кожного з класу дитині і контролюю процес роботи над технікою дихання. Перевірити легко, хто хитрує, а хто намагається бути точним при виконанні поставленого завдання. Кладу руку на діафрагмальную м'яз і відчуваю напругу, або навпаки – слабку роботу м'язів.

3. Наступна вправа на зміцнення діафрагмальної м'язи. Різкі, короткі видихи протягом 20 секунд. Вправа «подули на кульбабу». Тримаючи обидві руки на поясі і сильно притискаючи долонями нижні ребра – різко і коротко робимо 10–20 видихів. Особливість даної вправи полягає в дуже швидкому і різкому русі верхньої м'язи живота (діафрагми). Вправа вимагає певних зусиль і навичок. Спочатку ми його виконуємо на «поперед диханні» з ефектом легкого шуму, а потім на чергуванні голосних і приголосних звуків. Ця вправа ми особливо любимо виконувати в ігровій, лежачи на килимі. Своєрідна м'язова гімнастика, рівносильна «хитанню преса». Практично всі діти після виконання цих дихальних тренінгів стають рум'яними, радісними і активними. А це означає, що кров починає активніше циркулювати, легкі насичуються киснем, працюють активно, організм дитини сповнений сил і бадьорості.

На кожному уроці обов'язково використаємо комплекс дихальної гімнастики Олександри Стрельникової.

Даний комплекс вправ спрямований на те, щоб зробити дихання глибшим. В основі гімнастики – парадоксальний вдих за методикою Олександри Миколаївни. Грудна клітка стискається схрещуванням рук, і вдихаємо повітря проникає глибше, в нижні відділи легень. Підвищується активність діафрагми. Вправи по даній методиці активно використовуємо при тренуванні фонаціонного дихання у процесі постановки мовного голосу.

Існує безліч варіантів виконання цих вправ. Тут я хотіла б запропонувати саме той комплекс, який Олександра Миколаївна рекомендувала для співаків.

І.П.: Спина пряма, підборіддя злегка опущений, погляд вперед. Руки трохи зігнуті в ліктях і підняті – долоні на рівні рота. Рот широко відкритий, мова у нижніх передніх зубів. Вдих виробляємо спочатку через рот, потім через ніс. Число вдихів має бути кратним 4. Видих непомітний, відбувається мимоволі. Думаємо тільки про вдиху. Ритм вдихів дорівнює ритму скорочення серцевого м'яза.

Вправа 1.

Одночасно –

1. Схрещуємо руки на рівні грудей

2. Активно вдихаємо ротом або носом. Видих.

Вправа 2.

Те ж положення, що і в вправі 1, тільки корпус повертаємо вправо (до попереду стоїть нозі) на 45 градусів.

Вправа 3.

Те ж положення, що і в вправі 2, тільки корпус повертаємо вліво на 45 градусів.

Вправа 4.

Те ж положення, що і в вправі 1, тільки виконуємо з легким нахилом корпусу вперед.

Вправа 5.

Те ж положення, що і в вправі 1, тільки виконуємо з легким нахилом корпуса назад

Діти з особливостями у розвитку вправи виконують сидячи, при цьому я стою з такими дітьми поруч і допомагаю. Частина завдання для таких хлопців вимагає спрощення. З моєю допомогою, або допомогою тьютера допомагаємо повертати корпус не на 45 градусів, а тільки злегка, при цьому обов'язково підтримуючи плечі і спину. Всі інші вправи виконуємо без змін.

• Позитивний ефект в роботі над розвитком дихання дає комплекс вправ за методом Сергія Шушарджана:

1. Нахил вперед (спина пряма), розслабившись, вдих носом, повертаючись в і.п. – Видих через широко відкритий рот. Проробляємо 5 разів. Потім – вдих, нахил вперед – видих. Повертаючись в і.п., вдих. Повторюємо 5 разів.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Рекомендуємо почитати:

Приклад рейтингової шкали оцінювання успішності студентів в вищих навчальних закладах США
В практиці оцінювання результативності навчання у вузах США використовується зважений по об’єму навчальних дисциплін середній заліковий бал, при цьому в якості "ваги" використовую ...

Невербальні засоби комунікації
Мовленнєве спілкування - засіб, у якому як знакову систему використовують мовлення. Іншими словами, мовленнєве спілкування - це комунікативний акт. У психології в комунікативному акті нерід ...

Види робіт з розвитку зв’язного мовлення
Створення системи розвитку зв’язного мовлення – завдання складне. Необхідно враховувати ряд факторів: формування комунікативних умінь (осмислення теми і головної думки, добір і систематизац ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net