Міккелі-Політехнік

Нова педагогіка » Система вищої освіти у Фінляндії » Міккелі-Політехнік

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Підтвердження фінансової спроможності

Як довідка про фінансову спроможність студенти можуть пред'явити в посольство Фінляндії рахунок з банку Фінляндії або СНГ на суму 6000 євро. Також можна пред'явити дорожні чеки на цю суму. В різних регіонах можуть бути різні вимоги, тому необхідно запрошувати інформацію безпосередньо в консульстві в своїй країні. У разі потреби, ми надаємо консультації з даного питання.

Термін оформлення студентської візи до Фінляндії Тривалість оформлення студентської візи займає від 2-5 тижнів.

Вивчення фінської мови

Іноземні студенти, що навчається на англійській мові, зобов'язані пройти курс фінської мови, яка складається з 8 кредитів і вивчається 4 семестри. Взагалі на мови виділяється не більше 12 кредитів і студент може вивчати практично будь-яку мову як другий іноземний. Деякі російські студенти вибирають російський як іноземний і фактично звільняють себе для більшого вільного часу.

Що таке кредити?

В процесі навчання студенти повинні набрати певну кількість учбових одиниць або так званих кредитів. 1 кредит відповідає 40 годинам учбових занять або одному учбовому тижню. Так, для отримання ступеня бакалавра в області Бізнес Адміністрування необхідно набрати 140 кредитів.Для отримання ступеня бакалавра в області Інформаційних Технологій 160 кредитів.

Стажування під час навчання у Фінляндії

Кожний студент під час навчання зобов'язаний проходити не менше 20 кредитів практики. Політехнік підбирає для студентів робочі місця практиканта. Проте якщо студент проходить практику по напряму Політехніка, то вона, частіше всього, є неоплачуваною. Підбираючи місце практики самостійно, можна розраховувати на оплачувану роботу.

Канікули у Фінляндії

В цілому у студентів Політехніка більше 4х місяців канікул. 2,5 місяці влітку, 3 тижні на Різдво, на Паску, осінні канікули. Графік канікул гнучкий і щороку вони починаються і закінчуються в різні дати.

Закінчення навчання.

Диплом. На останньому курсі всі студенти зобов'язані провести науково-дослідну роботу (дипломну роботу). На написання цієї роботи виділяється 10 кредитів. По закінченню вузу студент одержує диплом «Бакалавра».

Перспективи після закінчення вузу.

Пошук роботи. Політехнік має «Службу кар'єри», яка допомагає випускникам з пошуком роботи після закінчення вузу. Трудовлаштування можливо в будь-якій країні миру, але Політехнік не шукає випускникам робочі місця. Він допомагає в їх пошуку, допомагає в складанні резюме, готує до співбесіди, організовує зустрічі з працедавцями. Фінські фірми охоче запрошують випускників - носіїв російської мови, тому що більшість стабільних фінських фірм, так чи інакше, зв’язані з сумісними проектами з Росією, а російська мова складна для вивчення. Якщо у випускника вузу є робоче місце за фахом, то фінська міграційна служба не перешкоджає подальшому продовженню посвідки на проживання для будь-якого фахівця.

Життя студентів у Фінляндії

Реєстрація і продовження студентської візи

Для студентів, що навчаються у Фінляндії тривалий час, необхідно отримати посвідку на проживання, який запрошується в консульстві або посольстві Фінляндії Вашої країни. Щорічно студенти продовжують посвідку на проживання на підставі учбових документів.

Витрати під час навчання у Фінляндії Всі студенти мають 50 % знижку на оплату транспорту, безкоштовно користуються Інтернет, бібліотекою і комп'ютерами в Політехніку. В студентській їдальні і басейні діють пільгові ціни для студентів.

Як знайти житло у Фінляндії. Нерухомість у Фінляндії

Через студентські гуртожитки району Міккелі можливо орендувати квартири для студентів. Всі іноземні студенти традиційно розміщуються в гуртожитку на вулиці Равірадантіє. Це знаходиться зовсім недалеко від центру міста і від Політехнічного інституту Міккелі. Тепла дружня атмосфера на Равірадантіє, природно гармонує із студентським життям в Міккелі. Рівень цін на оренду житла відрізняється залежно від типу і розміру квартири. Найнижча орендна платня, приблизно 190 євро в місяць стягується за квартиру, в якій проживає одночасно трьох людей. Квартира з меблями на двох обійдеться приблизно в 200-250 євро в місяць, а мешкання в однокімнатній мебльованій квартирі обійдеться приблизно в 300 євро в місяць. У вартість орендування нерухомості включені послуги Інтернет, водопостачання, сауна і платня за користування пральні. Окрім сауни і пральні є також загальні кімнати для вільного часу.

Страницы: 1 2 3 4

Рекомендуємо почитати:

Навчання аудіювання
Оволодіння усним мовленням включає вміння розуміти мовлення інших людей та вміння висловлювати свої думки іноземною мовою. Говоріння та аудіювання – це дві взаємопов'язані складові усного м ...

Методичні рекомендації до підготовки та проведення комбінованого уроку з теми «Економічне зростання. Шляхи економічного зростання: екстенсивний та інтенсивний. Циклічність розвитку економіки»
У педагогічній літературі пропонуються різні класифікації типів уроків, але загальновизнаної класифікації немає. Більшість вважає, що класифікувати типи уроків потрібно за ознакою основної ...

Роль гуртків образотворчої діяльності в колекційному навчанні дітей з особливими потребами
Хочеться відмітити важливу роль гуртків образотворчого мистецтва у колекційному вихованні дітей з особливими потребами. Так, наприклад, у вихованні дітей з церебральним паралічем провідну р ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net