Перші відомості про статистику

Нова педагогіка » Прикладна спрямованість шкільного курсу математики » Перші відомості про статистику

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

Розробка уроку на тему «Відсоткові розрахунки»

Тема: Відсотки.

Мета: повторити найпростіші задачі на відсотки і способи їх розв'язування.

Хід уроку:

I. Організаційний момент.

II. Актуалізація опорних знань.

Що таке пропорція?

Яка основна властивість пропорції?

Як знайти невідомий середній член пропорції, крайній член пропорції?

Що таке відсоток?

Складіть вирази для розв'язування задач 1–3.

Задача 1. Путівка в санаторій коштує 600 грн. Службовець купує путівку за 30 % її вартості. Скільки грошей він має заплатити?

Розв'язання:

600 грн. – 100 %,

х грн. – 30 %,

=, x = .

Задача 2. Службовець купив у профспілці путівку в санаторій за 30 % вартості і заплатив при цьому 180 грн. Скільки коштує путівка?

Розв'язання:

х грн. – 100 %,

180 грн. – 30 %,

= ; x = .

Задача 3. Путівка в санаторій коштує 600 грн. Службовець заплатив за неї 180 грн. Який відсоток вартості путівки він заплатив?

Розв'язання:

600 грн. – 100 %,

180 грн. – x %,

=, x = .

6. До якого типу задач на відсотки відносяться запропоновані задачі 1–3?

Відповідь:

Задача 1 – знаходження відсотків від даного числа;

Задача 2 – знаходження числа за відсотком;

Задача 3 – знаходження відсоткового відношення двох чисел.

ІІІ. Розв'язування задач.

(Номери задач вказано за підручником: Бевз Г.П. Алгебра: Проб, підруч. для 7–9 кл. серед, шк. – 3-тє вид. – К.: Освіта, 2001.)

323. 3 молока виходить 25 % вершків, а з вершків – 20 % масла. Скільки треба мати молока, щоб одержати 10 кг масла?

Розв'язання:

1) Вершки х кг. – 100%,

масло 10 кг – 20 %,

x = = 50 (кг) – треба вершків.

2) Молоко у кг – 100 %,

вершки 50 кг – 25 %,

y = = 200 (кг) – треба молока.

Відповідь. 200 кг.

321. Бронза – сплав міді і олова. Скільки відсотків міді у бронзовому злитку, який містить 17 кг міді і 3 кг олова?

Розв'язання:

Маса злитку 17 + 3 = 20 (кг).

Сплав 20 кг – 100 %,

мідь 17 кг – х %,

x = = 85.

Відповідь: 85 % міді.

325. Яблука під час сушіння втрачають 84 % своєї маси. Скільки свіжих яблук треба висушити, щоб мати 40 кг сушених?

Розв'язання

Вода – 84 %,

Свіжі яблука х кг – 100 %,

сушені яблука 40 кг – 16 %,

x = = 250.

Відповідь: 250 кг.

У деяких задачах на відсотки йдеться про збільшення або зменшення величини на кілька відсотків. Для їх розв'язування треба чітко розуміти, від якої саме величини беруться відсотки. Наприклад, якщо йдеться про кількаразове підвищення ціни на будь-який товар, то слід розуміти, що кожен раз відсотки беруться від останнього значення ціни. Інакше можна потрапити в скрутне становище математичного софізму.

Страницы: 1 2 3 4

Рекомендуємо почитати:

Науковці про гру, як засіб оптимізації процесу навчання дітей 5-го року життя
Розвиток пізнавальної активності у дітей дошкільного віку відбувається більш інтенсивно за умови використання дидактичних ігор, що стимулює у них пошукові дії впевненість у досягненні успіх ...

Ігри
Гра “Один, два, не зіб’юсь" Виходять учасники. По черзі рахують, починаючи з 1, а замість числа, кратного 3, говорять “не зіб’юсь”. Переможцем буде той, хто назве більше натуральне чис ...

Фізичні якості школяра
Великого значення для гармонійного розвитку набуває вироблення у молодших школярів життєво важливих фізичних якостей: спритності, сили, швидкості, витривалості, гнучкості, а також уміння до ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net