Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
1. У процесі фізичної підготовки учнів 10–11 класів загальноосвітньої школи потрібно більше уваги приділяти розвитку фізичних якостей, а саме: витривалості, швидкості, спритності, силі та гнучкості. Особливо це актуально, коли зазначені фізичні якості в учнів розвинені недостатньо.
2. Загальний фізичний стан учнів потрібно підтримувати на кожному уроці. Час, який приділяється на розвиток фізичних якостей становить 20% від загального часу уроку. Залежно від мети і завдань уроку, потрібно вибирати режими розвитку фізичних якостей учнів. Як закономірність швидкісні здібності розвиваються на початку уроку, силові й координаційні в середині, витривалість наприкінці уроку. З огляду на специфіку навчального процесу в школі, фізичні якості в чистому вигляді дуже рідко використовуються. Як правило, учням загальноосвітньої школи доводиться виконувати тривалі дії статичного характеру з тривалим перенапруженням м’язів, особливо спини та шиї. Тому основний акцент повинен бути на розвитку витривалості в сполученні з іншими фізичними якостями, а також застосовувати вправи для розслаблення найбільш напружених м’язів.
2.1. Для розвитку витривалості – біг у середньому темпі до 2-3 км, повільний біг у поєднанні із прискореннями, стрибки через скакалку різними способами до 15 хвилин.
2.2. Для розвитку швидкості – біг із прискоренням на короткі дистанції (60–100м).
2.3. Для розвитку спритності – елементи спортивних ігор на вибір: баскетбол, волейбол, настільний теніс; танцювальні вправи у швидкому темпі.
2.4. Для розвитку сили – вправи для мязів плечового пояса й спини: утримувати упор лежачи на зігнутих руках 3-4 рази по 15-50 секунд; стійка на руках за допомогою, без допомоги біля стіни; вправи для м’язів черевного преса: в.п. лежачи так, щоб таз звисав з опори, руки вгорі закріплені, піднімання й опускання ніг на 180 градусів; в.п. – вис на шведській стінці, піднімання зігнутих ніг до кута в 45 градусів; вправи для м’язів ніг: ходьба в різному темпі у напівприсяді й у повному присіді; стрибкові вправи: із просуванням уперед (на одній, з ноги на ногу, з упору присівши).
2.5. Для розвитку гнучкості – в.п. сидячи на гімнастичній лаві, руки на поясі (або за головою) виконати нахил назад до 45–60 градусів й утримувати тулуб під заданим кутом; вправи на збільшення рухливості в тазостегнових суглобах за допомогою вправ, які виконуються біля гімнастичної стінки, сидячи.
3. Під час проведення занять фізичною культурою враховувати інтереси учнів щодо окремих видів спорту. А також при виконанні програмного навчального матеріалу включати спортивні та рухливі ігри, а в заключній частині уроку обов’язково виконувати вправи на увагу, координацію та розслаблення.
4. Доцільно проводити фізкультхвилинки та фізкультпаузи на уроках із загальноосвітніх предметів, а також регулярно організовувати рухливі перерви.
5. Отримані в ході дослідження результати дають підставу рекомендувати вчителям фізичної культури та батькам включати в процес фізичного виховання вправи, які викликають в учнів інтерес та задоволення від їх виконання. Позитивні емоції під час занять фізичною культурою сприятливо впливають на рівень розвитку фізичних якостей та загальний рівень фізичної підготовленості учнів загальноосвітньої школи.
Рекомендуємо почитати:
Методи, засоби та форми естетичного розвитку особистості дітей дошкільного
та молодшого шкільною віку у поглядах В.О. Сухомлинського
Системний підхід В.О.Сухомлинського до естетичного розвитку виявлявся в послідовному ускладненні завдань, змісту, методів і форм з віком дітей: від сприйняття краси природи до складання каз ...
Рекомендації щодо впровадження методики організації самостійної роботи
студентів
На кожному етапі загальноінженерної підготовки спеціалістів необхідно визначити доцільність і можливість використання електронного навчального посібника при організації самостійної роботи с ...
Аналіз поетичної творчості І. Франка
Досліджуючи творчість Тараса Шевченка, Іван Франко завважував, що Шевченкова поезія справила на сучасників надзвичайне враження, – настільки сильне, що протягом кількох десятиліть вони не м ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>