Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
навкруги
сніги
цариця
білолиця
слід
лід
_ _ _ _ _ білими
килими
Ходить зима
Закутується
Вправа "Реклама"
Назвати якомога більше призначень даного предмета (не тільки реальні, а й уявні і фантастичні).
Гра "Поверхи"
Наприклад: на якому поверсі і чому поселили Чебурашку, Попелюшку, Зайця і Вовка, Козу і семеро козенят?
Перелічи усе, що потрібно зробити, коли готуєшся до дня іменинника (до зустрічі птахів, до дня народження мами і т.д.).
Гра "Схожі хвостики"
За правилами гри учні добирають слова, схожі за звучанням до тих, які запропонував учитель. Потім можна продовжувати гру самостійно - діти самі називають початкове слово, а відтак разом шукають подібні до них за звучанням.
Мишка - кішка, Гришка, книжка, доріжка…
Суниця - спідниця, синиця, полуниця…
Пташка - ромашка, комашка, Чебурашка…
Їжачок - черв’ячок, павучок, бичок…
Рама - мама…
Слон - талон…
Дочка - бочка…
Вода - біда…
Гра "Закінчи рядок"
Цікаве завдання: дітям потрібно продовжити рядок. Наприклад.
Ко-ко-ко - ми купили молоко.
Ки-ки-ки - подай-но, доню, води.
Ку-ку-ку - …
Ма-ма-ма - …
Мо-мо-мо - …
Гр-гр-гр - …
Ар-ар-ар - …
Усі вищезазначені ігри сприятимуть у навчально-виховному процесі для покращення мовленнєвої діяльності молодших школярів, і у першу чергу - першокласників. Адже першокласники - у минулому це дошкільники, в яких провідною діяльністю була гра.
До школи основний вид діяльності дітей - гра. У школі з перших днів навчання до уваги, пам’яті, мислення, мовлення і уяви дітей ставляться нові вимоги. Вони повинні протягом уроку уважно слухати вчителя, уважно виконувати те, що їм пропонує зробити, уважно виконувати певне завдання вдома, тобто у школі першокласника відразу ж починають спрямовувати з певною метою на той чи інший предмет.
Процес розвитку уваги, пам’яті, мислення, мовлення і уяви дітей дуже тривалий, складний, бо вимагає від них величезних, вольових зусиль протягом усіх років навчання у початковій школі.
Плідними виявляються у роботі такі прийоми як ігрова постановка завдань. Ці види роботи відповідають закономірностям розумового розвитку молодших школярів, вносять у процес пізнання емоційно-образний струмінь, забезпечуючи успішне долання шляху від явищ до сутності.
У навчально-виховному процесі з молодшими школярами повинна обов’язково бути представлена гра. Це - ефективний засіб, що стимулює дітей стати кращими. Вона формує первинне усвідомлення того, що гарно, а що погано, володіє прекрасною діагностичною функцією - показує дитині, що та вміє, що знає, чого боїться, що їй подобається.
Головна мета введення ігор у навчальний процес - викликати інтерес до навчання.
Під час проведення дослідження з проблеми використання гри як прийому включення першокласників в мовленнєву діяльність у процесі аналізу психолого-педагогічної та методичної літератури було з’ясовано, що роль гри в розвитку, становленні особистості дитини незаперечна. Сьогодні важливо не стільки наголошувати на значущості гри як форми впливу на розвиток дитини, хоч це також важливо, скільки акцентувати увагу на методиці використання і запровадження гри в урочний і позаурочний час. Один із важливих шляхів реалізації програми національного виховання дітей пролягає через максимальне залучення гри в навчально-виховний процес початкової школи.
Це, в свою чергу, потребує підвищення фахових знань учителя в оволодінні алгоритмом проведення навчально-виховного процесу з використанням гри, уміння оперувати ігровим інструментарієм, самостійно моделювати форми занять, правильно їх використовувати відповідно до навчального предмета, щоб гра сприяла розвиткові дитини.
У ході аналізу мовленнєвої діяльності першокласників ми дійшли висновків, що з початком навчання у школі мовлення дитини вступає в цілком нову і своєрідну фазу розвитку. Мова, якою дитина володіла як необхідним, але звичним інструментом, стає об’єктом вивчення. Цей перехід для дітей важливий і багатозначний. Мовлення у навчанні виконує важливу функцію. З одного боку, воно - інструмент, засіб оволодіння виучуваним, з другого - джерело знань. Таким чином, рівень розвитку мовлення певною мірою визначає весь процес опанування знань. Загалом шестилітки слабо володіють нормами літературної вимови, припускаються помилок у звуковому оформленні слів, часто неправильно наголошують слова. Помиляються, встановлюючи зв’язок слів у реченнях. Щоб вилучити мовленнєві помилки першокласників, слід проводити роботу з розвитку мовлення. Для проведення успішної роботи з розвитку мовлення першокласників необхідно використовувати різноманітні дидактичні ігри та вправи.
Рекомендуємо почитати:
Сценарій виховного заходу „8 березня – міжнародний жіночий день”
1-й ведучий Добрий день дорогі друзі, шановні жінки! 2-га ведуча. З святом вас! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і кохання 8 Березня! 1-й ведучий Прислухайтесь, як дзюрч ...
Поняття про увагу та фізіологічні основи уваги
Серед усіх психічних процесів і властивостей увага посідає особливе місце. Вона не має свого специфічного предмету вивчення, проте супроводжує всю психічну діяльність людини. Відчуття і спр ...
Організація проведення і результати педагогічного експерименту
Апробація методики відбувалася на базі Харківської школи №38 під час педагогічної практики. В якості експериментальної групи було обрано 7-а, в якості контрольної групи 7-б клас. Одним із з ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>