Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Нова педагогіка » Формування у молодших школярів загальнолюдських моральних цінностей у процесі вивчення курсу "Християнська етика" » Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 29

– Ми, дійсно, не знаємо, чому перші два перехожі не зупинились. Але знаємо, що третій подорожній, Самарянин, мусів бути надзвичайною людиною. Нелегко було зупинитись. Дорога була небезпечною. Все ж він розумів значення слів «Люби ближнього свого».

– Самарянин вирішив допомогти незнайомому. Він прийняв добре рішення. Часом ми зустрічаємось з людьми нещасливими або з тими, які потребують допомоги. Ми не повинні відвертатися від них, а простягнути руку допомоги.

– Скажіть, щоб ви зробили , у таких ситуаціях: 1.У вас в класі з'явилась нова дівчинка Марта. Вона дуже сором’язлива. ЇЇ одяг досить старий і зношений. Тому її ніхто не запрошує гратися. Що ви можете зробити для неї?

2.Івась має проблеми з читанням. Ваші товариші кепкують з нього і дають йому різні негарні прізвиська. Ви бачите, як під час перерви між уроками Івась стоїть осторонь. Дехто з ваших друзів починає насміхатись з Івася. Що ви можете зробити для нього?/Обговорення даних ситуацій/

– Кожен з нас покликаний дарувати любов, радість нашим ближнім. Не чекаймо, поки хтось перший зробить нам добро. Робімо його не чекаючи винагороди.

– Послухайте уважно одну історію, яка називається: « Коло радості». Добре подумайте, чому така назва.

Коло радості

Одного дня селянин, який жив неподалік від обителі, підійшов до монастирської брами й енергійно застукав у неї своєю мозолистою рукою. Коли воротар відчинив, чоловік, усміхаючись, показав йому великий кетяг соковитого винограду:

– Брате-воротарю, – сказав селянин, – знаєте, кому хочу подарувати цей чудовий виноград?

– Може, настоятелеві або комусь із старших отців монастиря?

– Ні! Вам!

– Мені?! – монах з радості аж почервонів. – Хочете дати його саме мені?

– Авжеж! Тому що ви зі мною поводилися як приятель і завжди допомагали мені, хочу, щоб ви поласували цим виноградом.

Монах-воротар поклав виноград на тарілку і поставив її на стіл. Він довго-довго дивився на нього. Який гарний і смачний виноград!

Та ось у нього майнула думка: «Чому не занести цей кетяг настоятелеві, щоб і його втішити?»

Він узяв тарілку з виноградом і поніс до настоятеля.

Настоятель і справді щиро зрадів. Але пригадав собі, що в монастирі живе старий та хворий монах, і подумав: «Занесу йому цей виноград. Нехай він хоч трохи потішиться».

І кетяг винограду потрапив до келії хворого монаха. Але надовго він там не затримався. Хворий подумав, що виноград, напевно, сподобається кухареві, який цілий день працює, і передав виноград йому.

Але кухар послав його монахові-паламареві, а той поніс його наймолодшому монахові, котрий вирішив подарувати його іншому монахові.

І так від монаха до монаха той виноград знову повернувся до воротаря.

Отак замкнулося коло. Коло радості.

/обговорення прочитаного/

– Не чекаймо, щоб хтось інший починав, ми перші маємо почати коло радості. Часто достатньо дуже маленької іскри, щоб вибухнула велика кількість динаміту. Досить іскорки доброти, щедрості і світ почне змінюватися.

Любов –це єдиний скарб, що помножується, це єдиний дар, що росте тоді, коли його роздають.

Любов . Даруй її, розсівай її, випорожнюй свій гаманець, свої кишені . а завтра будеш мати більше, ніж сьогодні.

Слова Ісуса Христа: «І як бажаєте, щоб вам чинили люди, чиніть їм і ви так само»(Лк. 6, 31).

VI. Підсумок уроку.

VIІ. Домашнє завдання.

1.Вивчити 2 Головні Заповіді любові.

2.Роздаємо дітям макети паперових свічечок. Діти на кожній із них пишуть, які добрі вчинки, вони б могли зробити наступного тижня. Коли зробили те, що записано, то замальовують вогник свічки.

Страницы: 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Рекомендуємо почитати:

Методика виявлення засобів музичної виразності в творах шкільного репертуару
Під час проходження практики, ми намагалися прищеплювати учням любов до музики, розвивати інтерес до неї, виховувати всебічно розвинену особистість в кожній дитині, зокрема, на уроках музик ...

Методика навчання розв’язання логарифмічних рівнянь та нерівностей
При введенні поняття логарифму і властивостей логарифмічної функції необхідно значну увагу приділити вмінню застосовувати основну логарифмічну тотожність, а також формулу переходу від одніє ...

Підготовка майбутнього вчителя до використання новітніх технологій
Розвиток нових інформаційних технологій на початку століття і тисячоліття відкрив перед людством величезні перспективи у комунікації. Нові інформаційні технології надають фантастичні можлив ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net