Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Нова педагогіка » Формування у молодших школярів загальнолюдських моральних цінностей у процесі вивчення курсу "Християнська етика" » Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 25

Злий дух не сам перебуває в серці грішної людини. Грішна душа подібна до Вавилону, в якому, за словами св. пророка, перебуває диявол і всі нечисті духи. В серці бачимо їх сім, у вигляді звірів, що символізують сім головних гріхів:

1. Пава асоціюється з гордістю.

2. Жаба символізує скупість.

3. Гадюка – заздрість. У вигляді змії заздрісний диявол показався нашим прародичам і ошукав їх.

4. Нестриманий козел зображає нечистоту.

5. Свиня символізує обжерливість.

6. Лев є образом гніву.

7. Слимак є знаком лінивства.

Та коли людина визнає свої гріхи і щиро кається, то Господь Бог прощає її. Добра сповідь виганяє диявола з серця. Він має в руках залізні кайдани, в яких тримав сковану душу. Кайдани символізують гріхи.(Див.додаток В)

Бачимо також доброго Ангела, який заохочує душу до витривання: "Хто витриває до кінця, той спасеться" (Мт. 10, 22).Душа вже навернулась і покаялась. Її око бачить Бога. Віра й любов, як зоря і вогонь, світять і зігрівають серце. З розважань про Муки Христові вона черпає силу, щоб знищити свої злі нахили й пожадання, за словами св. Апостола: "Я розп'ятий з Христом. Живу вже не я, а живе Христос в мені"; щоб душа зовсім від себе віддалила гордість: "Мене ж не доведи,

Боже, чимось хвалитися, хіба хрестом Господа нашого Ісуса Христа, яким для мене світ розп'ятий, а я для світа".

В серці відкрита книга пригадує слова Давида: "(Гріхи мої) обсіли мене, наче бджоли, палили, мов вогонь з тернини, та іменем Господнім я їх розіб'ю.

На образі довкола серця бачимо головні гріхи, вигнані з нього: гордість (пава), пожадливість (жаба), нечистота (козел), заздрість (змія), обжерливість (свиня), гнів (лев), лінивство (слимак), . а їхнє місце в серці зайняли протилежні їм чесноти. Душа частою милостинею перемагає схильність до пожадливості. Частим збудженням правдивого жалю і слізьми покаяння нищить гнів і всі гріхи, які з гніву походять. Проти ненависті бореться молитвою за свого ближнього. Обжерливість, нестриманість перемагає постом (риби); тілесне пожадання, нечистоту перемагає приборканням тіла (бич), лінивство – великою любов'ю до Божого закону.

Через чесноти, а особливо через гарячу любов до Бога і ближнього, душа вже тут, на землі, відчуває небесну радість.

На закінчення уроку ми проводимо гру: «Спіймай собі рибку».

На підлозі розкладаємо кольорові рибки (Див.додаток Г) малюнком до підлоги. Потім діти за допомогою вудки «ловлять» цю рибку. Потім всі разом розглядаємо малюнки на рибках, пояснюємо їх значення.

1. Якщо на рибі малюнок церкви – Ісус хоче, щоб ми не лінувалися ходити до храму.

2. Якщо малюнок серця – Ісус дуже любить кожного з нас і хоче, щоб м Його любили.

3. Якщо на рибі малюнок складених до молитви рук – Ісус дуже любить, коли ми з ним розмовляємо – молимося.

4. Якщо на рибі малюнок усміхненого обличчя – Ісус дуже любить, коли ми усміхаємося.

5. Якщо на рибі малюнок дітей, які обнімають одне одного – Ісус хоче, щоб ми любили одне одного так, як Він любить нас.

На цьому уроці ми намагалися показати якою є добра людина, а якою є зла. Заохочували чинити добрі справи.

Тема: “Вміння слухати і почути”

Розпочинаємо урок із простої вправи. Пропонуємо дітям, щоб одночасно крикнули своє ім'я. В цей час вчитель говорить слово «Зерно». Просимо, щоб діти повторили, те що було сказане вчителем. Після того, діти ложать голівки на парту і закривають очі. Вчитель плескає в долоні і запитується, що було зроблено.

Потім розриваємо бумагу і знову запитуємо дітей. Також пропонуємо послухати тишу. Запитуємо, що вони почули(спів пташок, стукіт годинника). Отже, щоб почути , треба слухати уважно.

Страницы: 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Рекомендуємо почитати:

Елементи методики роботи в 1 класі
Найкращі умови навчання методу читання-розгляду створюються у першому семестрі (півріччі) 1 класу, коли учні ще не оволоділи основами техніки читання. І якщо навчання грамоти і засвоєння ме ...

Підготовка до проведення семінарського заняття
Загально відомо, що підготовка до семінарського заняття складається з двох етапів – теоретичного та методичного. Теоретичний етап підготовки передбачає підбір теоретичних першоджерел, наочн ...

Вимоги до сучасного уроку
В основі раціональної організації уроку лежать вимоги, дотримання яких дозволяє вчителеві підвищити коефіцієнт корисної діяльності учнів, а отже, і якість їхньої підготовки. У сукупності ці ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net