Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Нова педагогіка » Формування у молодших школярів загальнолюдських моральних цінностей у процесі вивчення курсу "Християнська етика" » Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Сторінка 21

2.Щоб відгадати гасло, перестрибуйте через одну літру, починаючи від літери «Н». «………………………………………., коли даєш милостиню»

3. Бог залишив тобі лист №1 і чекає твоєю відповіді. Напиши її на листку №3. Прочитай цього листа, читаючи від «Д1 1 1» до «С17» і запиши в листок № 2.

٭

– місце для твого імені , впиши його в листи № 1 і №5

– місце для Його імені

Підпис:

4. Мойсей отримав від Господа Бога 10 Заповідей Божих. Допоможи йому знайти єдину стежку з вершини гори Синай.

Підпис:

Під час досліджень ми використовували безліч художніх методів, які допомагали нам у досягненні поставлених цілей.(Див. додаток --------)

4. Методи артистичні

З-посеред цих методів треба вилучити ті, під час яких діти повинні писати: лист, телеграма, газетна стаття. Інші методи можна застосовувати в праці з дошкільнятами. Дані методи допомагають дітям переживати почуття, розвивають активність дітей.

"Скульптура". Даний метод можна проводити в формі забави: відгадай, що я роблю? Потрібно вибрати декілька бажаючих дітей, і так, щоб не чули інші, дати їм завдання, наприклад: відобразити якесь почуття (радості, задоволення). Діти повинні відгадати.

«Уявна подорож». Діти мріють про різні речі. Якщо попросити їх закрити очі і щось уявити, охоче це виконують.

"Театр тіні". Цей метод потрібно представляти в залі з затемненими вікнами та великим білим полотном (екраном). Потрібно наперед приготувати необхідні матеріали (куски матерії, папір, фольга). Після утворення малих груп ведучий дає завдання кожній. Групи представляють пантоміму.

"Кольорова пантомімічна ілюстрація". Читається текст і дітям роздається ролі, пов'язані з цим текстом. Діти повинні отримати також певні символи: стрічки, паперові медалі, які будуть виражати особи, предмети чи явища. Діти утворюють велике коло і слухають текст. Коли дитина "чує свою роль", встає і відображає її у вигляді пантоміми.

5. Методи інтеграційні

Цю форму занять діти дуже люблять. Ігри і танці приносять багато радості. Вони оживляють заняття, виражають почуття дітей. Їх вибирається згідно теми. Наприклад: вивчаючи про Ноя ми співали пісню – руханку:

Раз брат Нойпоказуємо бороду

Збудував ковчегімітуємо працю сокирою

Алилуя!підносимо руки вгору

І до нього жити йдутьмаршируємо на місці

Хто? Кошенята.(Мишенята, телята і т.д.)

І тут: «м’яв, м’яв, і там: м’яв, м’яв.

І тут і там, і всюди: м’яв, м’яв.

6.Методи ігрові

Під час гри діти молодшого шкільного віку почувають себе вільно і комфортно. Причому це стосується всіх учнів, які мають різні психологічні особливості (і здібних, і не дуже, і активних, і пасивних). «У процесі гри, – за словами Шульги Лариси, - навіть інтелектуально пасивна дитина спроможна виконати таке завдання, яке її важко дається у звичайній життєвій ситуації…» [80, 49].

Тому ми у практиці теж використовували ігри. Серед них такі:

«Магазин».На столі кладемо 5-10 різних предметів.( іграшки, книжку, ручку і т.д). Один учень виходить з класу. Зі столу ми забираємо один предмет. Потім кличемо учня назад до класу і пропонуємо йому відгадати який предмет забрано.

Страницы: 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Рекомендуємо почитати:

Програма навчання кадрів поліції та порядок проходження служби поліцейськими Німеччини та Бельгії
Підготовка поліцейських кадрів у Німеччині здійснюється в рамках програм, складених Поліцейською академією. До навчання поліцейських у Німеччині відносяться дуже серйозно: це єдина країна, ...

Система комп'ютерних технологій та особливості їх застосування в процесі позашкільної роботи з учнями старших класів
Проблеми комп'ютеризації навчання в сучасній школі активно обговорюються психологами, педагогами, методистами. Для вирішення завдань нашого дослідження зупинимося детальніше на вивченні осо ...

Методичні вказівки до підготовки і проведення семінарських занять
Семінарські заняття є ефективною формою організації навчальних занять, з якими органічно поєднуються лекції. Семінар (від лат. "зетіпагішп" - "розсадник", переносно - &q ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net