Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Нова педагогіка » Формування у молодших школярів загальнолюдських моральних цінностей у процесі вивчення курсу "Християнська етика" » Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 19

Мета інтеграційних та ігрових методів – згуртування учнів як підстава спільної праці.

Інтерактивні методи носять універсальний характер, тобто різні можливості для використання є різних вікових групах дітей. Під час праці з молодшими школярами ці методи потрібно пристосувати до існуючих обмежень, характерних цій віковій категорії. Які можуть бути обмеження? Наприклад: швидка стомлюваність дітей, нездатність довший час виконувати одноманітне заняття, відсутність абстрактного мислення, необхідність заспокоєння потреби руху, початковий рівень навиків читання і писання. Маючи це на увазі, вчителю чи вихователю потрібно вибирати тільки ті елементи методів, які будуть зрозумілими і можливими до виконання молодшого шкільного віку. Це вимагає постійного пошуку і творчого підходу до занять.

Отже, розглянемо детальніше використання цих метод нами на практиці.

1. Методи дискусійні

Дискусія вимагає значного рівня самостійності мислення, чіткого і зрозумілого формулювання думки. Відомо, що дошкільнята ще не вміють вести дискусії. Однак це не є перешкодою для застосування методів дискусійних. Це дасть можливість упорядкувати відповіді дітей. Це має велике значення, оскільки діти хочуть говорити всі зразу. Тому ми обирали такі методи:

«Обери позицію». Ставимо перед учнями дискусійне питання. Наприклад: « У школі я отримав двійку. Вдома мене за це покарають. Не зважаючи на це я скажу правду».

Ознайомлюємо учнів з правилами проведення вправи, обговорюємо їх. Залежно від думки учасників просимо обрати позиції біля відповідного плакату.

Вибираємо кількох учасників і просимо їх обґрунтувати свою позицію. Після викладу різних точок зору, запитуємо, чи не змінив хто – не будь з учасників своєї думки і чи не хоче перейти до іншого плакату. Причину переходу варто обґрунтувати.

«Сонечко» – це співставлення однакових поглядів. На дошці прикріплюємо два сонечка. Учням роздаємо промінчики сонечка. Потім зачитуємо оповідання:

«Розповідь однокласниці»

Після Нового року запросила нас до себе однокласниця наша, - розпочала свою розповідь дівчинка Наталка. - Ми зустрілися. Звичайно прихопили подарунки: я серветку вишила, Славко книгу казок узяв, а Юрко - квіти, які сам на підвіконні виростив. Прийшли ми. Зустрічає нас Ніна і замість «Здрастуйте!» кричить: «Ой-ой! Стійте! Негайно черевики знімайте - у нас паркет лакований!»

Ну, зняли ми, стоїмо у передпокої, ждемо, коли до кімнати запросять, а Ніна й каже: «А подарунки де?»

Вручили ми їй подарунки, а вона тільки пхикнула:

– Теж мені – подарунки! Та в мене казок полиця! А серветок – аж двадцять штук, і не саморобні, а справжні китайські! А це що за віник? – то вона про Юркові квіти. – Ой, насмішив. Я ним пилюку з книжок змітатиму! Ну, добре вже, до кімнати. Тільки не мацайте нічого і до стін не туліться – у нас шпалери фінські, ще замурзаєте! І на диван не вмощуйтеся, ще провалите, а він у нас – югославський, знаєте, скільки коштує! Постійте отам, у кутку, я зараз ослінчики з кухні принесу . А втім, чого носити! Ходімо краще на кухню. Тільки щоб не побили посуд чи поличок не зірвали!

Що й казати! Перезирнулися ми – і ходу!

Ніна гукала нам услід: мовляв, так чинять самі нечеми, а виховані люди так не роблять! Та ми не слухали. Хай уже будемо нечемами, та чомусь лишатися далі в гостях не хотілось .

А ви як гадаєте: справді-таки ми – нечеми?– Поміркуйте, хто поводився нечемно – Ніна чи її гості?

Відповідь діти пишуть на промінчиках. Якщо не чемною вважають Ніну, то прикріплюють свій промінчик до першого сонечка, а якщо гостей – до другого. Аналізуємо одержанні результати.

Страницы: 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Рекомендуємо почитати:

Методи і прийоми при вивченні прислівника
Методичні матеріали знайомлять з прислівником як з частиною мови тільки в 4 класі. Учні дістають перше уявлення про специфічні особливості цієї частини мови, вчаться розпізнавати прислівник ...

Проектування технології формування статевої культури підлітків в умовах школи "Як обрати безпечний спосіб поведінки"
На основі вивчення та аналізу технологій роботи з формування статевої культури підлітків нами була розроблена модель взаємодії соціального педагога із старшими підлітками у школі. Її основн ...

Праці О. А. Захаренка
1) Захаренко О. А, Мазурик С. М. Становлення громадянина. К., 1976.2) Захаренко О. А, Мазурик С. М. Школа над Россю. К., 1979. 3) Захаренко О. А. З щоденника директора школи (Сахнівська сер ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net