Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
- А як ви думаєте, скільки?
Олівець вирішив провести багато прямих ліній через дві точки.
- Спробуйте і ви це зробити. Що у вас вийшло?
І в Олівця теж нічого не вийшло. Лінійка його заспокоїла й сказала, що через дві точки можна провести тільки одну пряму.
Маленькій Точці сподобалась пряма лінія. Вона вийшла на пряму лінію і пішла по ній. Ішла довго. Стомилась. Зупинилась і каже: «Чи довго ще я буду йти? Чи швидко кінець прямої лінії?»
Засміялась Пряма: «Ох ти, Точко! Ти не дійдеш до кінця. Хіба ти не знаєш, що у прямої немає кінця?»
- Тоді я поверну назад, - сказала Точка. - Я, мабуть пішла не в той бік.
- І у другу сторону не буде кінця. У прямої лінії зовсім немає кінця. Якщо ти не хочеш іти без кінця, то давай покличемо на допомогу ножиці.
- І справді, з'явилися ножиці. Вони весело клацнули і розідрали пряму.
- Ура! - закричала Точка, - от і кінець з'явився. Молодці, ножиці! А тепер, будь ласка, зробіть кінець і з іншого боку!
- Ой, як цікаво! - вигукнула Точка. — Що ж це з моєю прямою сталося? З одного боку - кінець, а з іншого - теж кінець. Як це називається?
- Це відрізок - сказали Ножиці, - ти Точко, стоїш на відрізку прямої.
- Мені відрізок подобається. Але шкода прямої. Що з неї ще залишилося? Теж відрізки?
- Ні, - відповіли Ножиці, - у них тільки з одного боку є кінець, а в інший бік немає кінця. І називаються вони променями. Це промені.
- Ах! - радісно сказала Точка, - я знаю, чому вони так називаються. Вони схожі на сонячні промені. Сонячні промені на сонці починаються та йдуть від сонця без кінця.
Для перевірки дослідження ми використовували метод анкетування.
У даному дослідженні було задіяно 29 учнів. Перш за все нас цікавило, чи знають діти, що таке український фольклор; хто знайомить їх з ним; на якому із уроків найбільш використовує вчитель прислів’я, приказки, загадки, казки, лічилки.
Опитування дало такі результати: 44,5% дітей знає, що відноситься до українського фольклору; 73,2% дітей написали, що знайомить їх з ним вчитель; 23,3% - батьки, 3,5% - бабусі, дідусі, старші брати чи сестри. 82% дітей відповіло, що знайомиться найчастіше з фольклором на уроках української мови та літератури, 18% - інших предметах.
На завдання написати прислів’я, приказки, які вони знають, діти найбільше використали ті, що вивчали на уроках читання. Серед них: «Яблуко від яблуні далеко не падає», «Мудрим ніхто не вродився, а навчився», «Хто багато читає, той багато знає».
На запитання чи знайомить вас вчитель з українською народною казкою на уроках математики, діти відповіли: так – 31,5%, ні – 68%.
Дослідженням встановлено, що лічилки знають всі учні класу. На останнє запитання анкети діти написали дуже цікаві лічилки. Назвемо лише деякі:
Ходить бусол по болоту
Хлопців кличе на роботу,
Хлопці кажуть: "Не хочу!"
Бусол каже:" Заплачу!"
Плила качка по воді,
Несла яйця золоті.
Тому, тому по-одному,
А ти качко йди додому.
Переважно діти називали лічилки, які вміщені в підручнику "Рідна мова". Із проведеного дослідження можна зробити висновок, що на обізнаність дітей в народній творчості вплинули і батьки, і вчителька.
Рекомендуємо почитати:
Система підготовки кадрів у вищих начальних
закладах МВС України
Стратегія реформування органів внутрішніх справ передбачає втілення нової кадрової політики. Її основною метою є формування високопрофесійного персоналу органів внутрішніх справ. Постало вв ...
Аналіз програми і підручника з природознавства для 3 класу
Щоб з’ясувати, які форми і методи навчання у процесі вивчення третьокласниками рослин передбачені у програмі природознавства, ми здійснили її аналіз. У програмі передбачено проведення екску ...
Особливості природоохоронної діяльності школярів
Виховувати у школярів громадянську відповідальність за стан рідної природи, залучати їх до охорони і відтворення природних багатств - одне з актуальних завдань сьогодення. Життя та діяльніс ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>