Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
З метою перевірки гіпотези дипломного дослідження, яка ґрунтується на припущення, що вивчення математики в початкових класах здійснюватиметься більш ефективно з використанням основ етнопедагогіки, нами був проведений педагогічний експеримент.
Дослідження даної проблеми проводилося в «НВК гімназія № 14» поетапно.
На першому етапі нами вивчався теоретичний та практичний аспект проблеми, здійснений відбір матеріалу по темі дослідження.
Другий етап полягав у розробці методики педагогічного експерименту. Дана методика мала перевірити гіпотезу дослідження.
Крім того, проаналізувавши підручники з математики, методичну літературу, ми зробили висновки, що матеріалу з етнопедагогіки у ньому дуже мало. Тому на кожному уроці під час проведення дослідження ми намагалися використовувати елементи етнопедагогіки з додаткових джерел.
В ході експерименту було проведено серію уроків з метою активізації навчання математики.
Одним із ефективних методів навчання математики у початкових класах є казка. Тому, проводячи експериментальне дослідження ми велику роль відводили саме їй. Так, для кращого засвоєння учнями теми « Відрізок. Перетин прямих», ми розказали наступну казку про лінію та відрізок.
Одного разу лежав Олівець самотньо у пеналі й сумував. Його друзі - олівці у різнокольорових яскравих сорочечках - були в іншій коробці. Вони хизувалися тим, що дівчина Тетянка часто брала їх у руки, малювала ними сонечко, барвистих метеликів, квіти. Олівець лежав у пеналі й думав, що він ікому не потрібний, що він негарний, він ніякий, він - простий олівець.
Та якось він викотився з пеналу, та його гострий носик торкнувся аркуша паперу. На папері олівець побачив слід. Від свого носика й зрадів: «Я намалював крапку!» Аж тут крапка ожила й вигукнула: «Неправда! Я не просто крапка. Я -Точка. Найголовніша в науці геометрії всім необхідний. лівець від радості ще постукав носиком і поставив кілька точок.
Простому Олівцю дубе подобалось ставити точки. Коли точки на його малюнку вишукувались пліч-о-пліч, то утворилась лінія
- Спробуйте і ви, діти, за допомогою точок накреслити лінію. Отже лінія - це багато точок.
Олівець подумав, постарив дві точки (множина точок), а потім їх з'єднав. Вийшла така лінія:
А потім вийшло так:
І ось так:
Він зрозумів тепер, що через 2 точки можна провести багато різних ліній
- А тепер ви, діти, із ліній утворіть ось такі орнаменти:
Олівець захопився кресленням ліній. Кожна наступна ставала у нього рівнішою. Лінійка довго спостерігала за Олівцем, а потім запропонувала йому свою допомогу. Олівець провів носиком лінійки по аркушу паперу І у нього вийшла пряма лінія. Потім він хотів порахувати, скільки прямих ліній можна провести через одну точку. Він креслив, рахував, але так і не дізнався, скільки прямих проходить через одну точку.
Рекомендуємо почитати:
Специфіка навчальної мотивації студента
Навчальна мотивація, як і люба інша, є системним, ієрархічно структурованим утворенням, і характеризується спрямованістю, стійкістю та динамічністю. Вона грунтується на потребі – психічному ...
Методика використання віршів та музикальних фрагментів у процесі навчання
англійської мови
Важливим джерелом комунікативної компетенції є вивчення пісень різних епох та різного жанру. Наприклад, можна порівняти яку-небудь пісню післявоєнного періоду і пісню 90-х років і провести ...
Аналіз рівня взаємозв’язку рівня фізичної підготовленості і мотивації до
занять фізичною культурою
Було проведено аналіз показників взаємозв’язку рівня розвитку фізичних якостей, який виявив достовірну залежність швидкості від швидкісно-силової роботи, роботи на витривалість та спритност ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>