Основні положення програми і результати педагогічного експерименту

Нова педагогіка » Організаційно-методичні аспекти фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми 6-7-річного віку » Основні положення програми і результати педагогічного експерименту

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 2

До другої групи вправ, переважно направлених на розвиток розумових здібностей і усної мови, відносяться спеціальні вправи і пальчикові ігри, пов'язані з розвитком координації і дрібної моторики пальців.

До третьої групи вправ, переважно направлених на розвиток дрібних м'язів кисті, відносяться вправи і ігри з дозованим зусиллям. Вони направлені на зміцнення дрібних м'язів кистей, що сприяє підготовки руки до оволодіння графікою письма.

Дана методика не вводить в розпорядок дня нові форми занять, а наповнює обов'язкові програмні заняття новим змістом, враховує комплексний і системний підхід у використанні оздоровчих засобів. Досліджувана методика допомагає об'єднати зусилля працівників різних сфер шкільної установи в досягненні загальної мети - оздоровлення дітей.

Наступним напрямом оздоровчого комплексу є інтенсивне гартування природними чинниками, яка є цілою систему гартувальних заходів. Пропонована система складається з декількох, ступенів, що постійно змінюють один одного, по оздоровленню. Починаються вони удома з пробудження дитини, продовжуються протягом дня в школі і закінчуються увечері перед сном. У шкільній установі день у дітей починається з уранішньої зарядки, яка регулярно проводиться на свіжому повітрі в полегшеному одязі. У комплекс зарядки обов'язково включається декілька вправ на дихання. Після зарядки, діти миють холодною водою лице, руки, шию, вушні раковини, полощуть рот і ніс. Протягом дня в приміщенні діти знаходяться в легкому одязі. Температура в кімнаті підтримується не вище за 22-24 Со. Під час прогулянки у дітей полегшений одяг (переважно з бавовняних тканин), відповідний погодним умовам і що дозволяє дітям активно рухатися і грати. Сплять діти в одних трусиках в добре провітрюваній спальні.

Центральною ланкою гартування є цілий ланцюжок послідовних дій, які можна виконувати як до, так і після денного сну. Вони проходять за наступною схемою:

ходьба босоніж і легкий біг по доріжці "здоров'я";

пульсуючий клімат;

вихід на землю або сніг в одних трусиках;

обливання всього тіла холодною водою.

Все це виконується протягом 15 хвилин швидко, енергійно і, звичайно ж, в свідомій, з елементами гри, формі. Перед цим з дітьми проводиться короткочасне налаштування, яке направлене на створення хорошого емоційного фону для гартування.

У систему гартування входять і заняття вдома, інакше організм втрачає тренованість системи терморегуляції. Дітям передають свій досвід дорослі. П.К. Іванов говорив, що передавати свій досвід можуть ті люди, які самі на собі все відчули і пройшли через це. Тому важливе місце в системі гартування школярів займають освіта батьків, колективу школи і залучення їх до здорового способу життя. З цією метою їм необхідно давати методичні рекомендації і домашні завдання по гартуванню і фізичним вправам.

Пропонована методика гартування школярів має два варіанти. Варіант перший - щадний, розрахований на 11-12 місяців. Причому, починається він з холодної пори року - лютого місяця. Варіант другої - декілька прискорений. Починається він з жовтня і передбачає перший вихід на сніг в березні. Загальне в цих варіантах те, що і в тому і в іншому методі неухильно дотримуються принципи поступовості і послідовності навантажень холодом. Різниця - в тривалості застосування тієї або іншої процедури.

Якщо схематично представити обидва варіанти, то послідовність гартувальних процедур наступна:

повітряні ванни, ходіння босоніж і умивання холодною водою;

обливання холодною водою стоп, гомілки, всієї ноги;

підготовка до виходу на морозне повітря, використання пульсуючого клімату, а перед виходом на сніг - топтання на замерзлому рушнику.

От так, неспішно, поступово підійти до застосування таких інтенсивних методів гартування, як вихід на повітря з мінусовими температурами, ходьба і біг по снігу босоніж, обливання природною водою. Застосування таких інтенсивних мір пояснюється третім принципом - інтенсивність. Наш організм постійно отримує величезну кількість інформації щодо взаємодії із зовнішнім середовищем. Щоб сигнал на холод сприяв кращій мобілізації захисних сил, він повинен бути яскравим і виділятися із загального потоку інформації. Важливо відзначити, що проводячи гартування, слід постійно пам'ятати про індивідуальний підхід і стан здоров'я дітей. Вчитель веде щоденник гартування, в якому щодня наголошується самопочуття дитини і вживані моменти гартування. Якщо дитина з якої-небудь причини, зокрема по хворобі, пропустив відвідини дитячого саду, то він отримує слабкіші холодові навантаження, передуючі тим, на яких він зупинився. А перші 2-3 дні після хвороби з дитиною не проводиться інтенсивне гартування.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7

Рекомендуємо почитати:

Нова професійна структура, зміни сучасного ринку праці
Характерні ознаки вищої професійної освіти ХХІ ст.: демократизація, рівний доступ до освіти, її безперервність, співучасть викладача і студента в освітньому процесі; диверсифікація – наявні ...

Практична діяльність М.І. Пирогова-педагога
М.І. Пирогов був активнім учасником суспільно-педагогічного руху 60-х років ХІХ ст. Після закінчення медичного факультету Московського університету Пирогов читав лекції у Дерптському універ ...

Перевірка якості знань студентів отриманих під час проведення практичного заняття з використанням активних методів навчання
Аналіз результатів експериментального дослідження практичного заняття з використанням активних методів навчання показав: - ефективність активного методу навчання (імітаційний) у глибокому з ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net