Стипендії Німеччини

Нова педагогіка » Освітня система Німеччини » Стипендії Німеччини

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Через те, що навчання у ВНЗ Німеччини безкоштовне, самі вони, як правило, жодних стипендій не дають. Проте низку стипендіальних програм для студентів, випускників ВНЗ й аспірантів з України має DAAD. Також стипендії та гарантії для аспірантів пропонують і різні фонди, зокрема фонд ім. Гумбольдта, Товариство ім. К. Дуйсберга, фонди політичних партій. Ознайомитися з цими можливостями можна за допомогою довідника Durch Stipendien studieren, що перевидається щороку, і брошури DAAD «Стипендії ФРН для громадян України».

Працювати іноземним студентам у Німеччині зазвичай, дозволяють лише на канікулах (три місяці на рік). Витрати ж на життя досить високі- 600-700 євро на місяць. Для аспірантів цей строк збільшений до шести місяців.

У Німеччині існує принаймні три основні форми освіти дорослих: загальна, професійна і політична. Така система виникає з положення, що швидкозмінні умови економічного, суспільного і політичного життя створюють необхідність систематичного підвищення кваліфікації (згідно з новими вимогами). Зауважимо, що кожного року біля 40 % представників робітничого класу отримують різні форми навчання.

Відповідальність за освіту в Німеччині знаходиться в підпорядкуванні земель, а школи підлягають регіональній адміністрації. Місцева адміністрація відповідає за шкільну інфраструктуру і працевлаштування вчителів.

Безпосередній або опосередкований контроль над школами знаходиться в руках земельного міністра освіти; церкви не виконують функції контролю над школами.

Загальна освіта дорослих передусім відбувається через народні університети, які фінансуються місцевими органами влади. Дорослі на цих курсах можуть вивчати іноземні мови, математику, природничі науки, політологію та суспільні науки, педагогіку, психологію, теологію, літературу, образотворче мистецтво тощо. Народні університети також проводять курси у сфері професійної освіти дорослих, подібно як промислові й торгові палати чи професійні союзи. Чудово обладнані, такі народні університети є і центрами сімейного дозвілля, де батьки можуть займатися разом з дітьми улюбленим хобі.

Контроль в основному стосується:

• процесу навчання;

• правових аспектів, пов'язаних із функціонуванням школи;

• праці й положення вчителів як працівників державної служби.

Нагляд міністерських органів пов'язаний не з контролем наказової форми, а з моніторингом справ і наданням порад, як працювати, щоб досягнути кращих результатів. Значно важливіше, яку школа мас репутацію серед батьків.

Фінансування освіти є справою влад земель (штатів). Великі проекти (створення нових вищих навчальних закладів, розширення інфраструктури тощо) фінансуються з центрального бюджету чи бюджетів земель. Школи фінансуються з місцевих бюджетів. У країні створена достатня законодавча основа для акумуляції в освіті коштів не лише бюджетів, але й приватних роботодавців і бізнесменів. Наслідком цього с витрати на освіту всіх рівнів - приблизно 9 % ВНП, що с одним з найвищих показників у світі. Зауважимо: практично всі види навчання (включаючи і вищу освіту) - безоплатні.

Лише вчителі гімназій обов'язково є випускниками університетів, де вони отримують гарну предметну підготовку і значно гіршу (а інколи - жодної) в царині педагогіки і психології.

Учителів для решти типів шкіл навчають у вищих професійних школах, хоча в 1970-1995 роках більшість вищих педагогічних шкіл були приєднані до університетів або підвищені до рангу університетів.

У Німеччині спостерігається загальна тенденція вирівнювання обсягу первинної освіти вчителів, оскільки всі вони мають приблизно однаковий професійний статус державних службовців. Цей статус - головна причина того, що середні заробітки вчительства в Німеччині належать до найвищих у світі. Останнім часом цей процес відбувається по всій країні, зокрема і у східних землях, що входили до Німецької Демократичної Республіки.

У німецькій школі не можна використовувати підручник, який не пройшов апробацію зі сторони міністра освіти даної землі. Це є надійний інструмент контролю змісту та якості навчання. Зауважимо: якість німецьких підручників, до створення яких запрошуються найбільш відомі фахівці країни, - чи не найвища у світі. Очевидно, це позитивно позначається на інтегральній якості середньої і вищої освіти Німеччини.

Страницы: 1 2

Рекомендуємо почитати:

Роль студентської соціально-психологічної служби у підготовці фахівців соціальної сфери
У статті розкрито роль Студентської соціально-психологічної служби у підготовці майбутніх фахівців соціальної сфери, визначено мету, зміст та напрями діяльності: інформаційно-просвітницький ...

Види вправ для усних обчислень
Вправи з усних обчислень мають пронизувати увесь урок. Їх можна поєднувати з перевіркою домашніх завдань, закріпленням вивченого матеріалу, опитуванням учнів. Поряд з цим у практиці роботи ...

Організація праці викладача, основні вимоги до діяльності викладача вищої школи
Відповідно до законодавства України робочий час педагогічного та науково-педагогічного працівника визначається Кодексом законів про працю України. Час виконання навчальних, методичних, наук ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net