Технологія створення прийомних сімей

Нова педагогіка » Соціальний супровід прийомних сімей » Технологія створення прийомних сімей

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 4

За результатами другої співбесіди, після наступного додаткового обговорення намірів створення прийомної сім'ї, кандидати пишуть заяву про взяття на облік подружжя як кандидатів у прийомні батьки на ім'я керівника Спеціалізованої соціальної служби соціального супроводу прийомних сімей (Додаток 3). Перелік питань для обговорення з кандидатом у прийомні батьки під час другої зустрічі:

Розкажіть про свої наміри щодо створення прийомної сім'ї.

Чи можемо ми поговорити більш докладно про можливості, які Ви маєте для проживання та виховання дитини у Вашій сім'ї? Чи достатньо у Вас місця в оселі ще для однієї дитини?

Наявність місця в квартирі для розміщення особистих речей дитини.

Чи дозволяє стан Вашого здоров'я турбуватися про дитину?

Як ставляться члени Вашої сім'ї до рішення взяти на виховання чужу дитину?

Ваші захоплення, коло інтересів?

Чи маєте Ви досить часу для догляду за дитиною? Як часто Ви подорожуєте?

Хто може Вам допомогти на випадок від'їзду чи хвороби?

Чи відомі Вам ситуації, коли люди брали на виховання біологічно нерідних дітей?

Чи готові до того, що найближче оточення не завжди зможе Вас зрозуміти і підтримати?

Чи згодні Ви з тим, що надана Вами інформація буде перевірена?

Ви згодні з тим, що соціальний працівник буде постійно Вас відвідувати?

Чи не буде заважати прийомне батьківство Вашій основній роботі?

Чи є у Вас час пройти підготовчий курс навчання (48 годин)? Інформація, яку повинен отримати соціальний працівник під час другої зустрічі з кандидатом на створення прийомної сім'ї:

підтвердження рішення взяти дитину на виховання;

ставлення всіх членів родини та знайомих до рішення взяти дитину;

сприйняття необхідності співпрацювати з соціальним працівником;

сприйняття необхідності підтримувати зв'язки з біологічними родичами дитини;

проведення вільного часу, інтереси та захоплення.

Під час проведення другої бесіди з кандидатами в прийомні батьки, соціальним працівником на основі побажань батьків і оцінки їхньої спроможності, визначається попередня спеціалізація майбутньої прийомної сім'ї. Відповідно до міжнародної практики класифікувати прийомні сім'ї можна за такими ознаками:

вік прийомної дитини;

термін перебування дитини в прийомній сім'ї;

кількість прийомних дітей;

складність випадку.

За ознакою вік дитини прийомні сім'ї спеціалізуються на вихованні дітей:

раннього віку (до 3-х років);

дошкільного віку (від 3 до 7 років);

молодшого шкільного віку (від 7 до 12 років);

старшого шкільного віку (від 11 до 18 років).

За ознакою термін перебування дитини в сім'ї можна виділити:

прийомні сім'ї "невідкладного влаштування" (дитина влаштовується у прийомну сім'ю негайно за наявності надзвичайних обставин. Наприклад,у випадку небезпеки для її життя і здоров'я, насилля в сім'ї тощо);

прийомна сім'я тимчасового влаштування (дитина влаштовується на певний термін. Наприклад, дитина з особливими потребами розміщується у прийомну сім'ю на період відпустки батьків або у випадку важкої хвороби батьків, опікунів чи піклувальників до повернення їх працездатності);

довготривалого перебування (дитина влаштовується у прийомну сім'ю до досягнення нею повноліття);

перехідного поселення (досвідчена прийомна сім'я бере на виховання дитину на період її адаптації у випадку смерті батьків і пошуку прийомної сім'ї довготривалого перебування).

За ознакою складність випадку (стан здоров'я дитини чи юридична ситуація) прийомні сім'ї спеціалізуються на вихованні дітей:

з особливими потребами;

важко хворих;

ВІЛ-інфікованих;

які мають хімічні залежності;

випускників інтернатних закладів;

дітей разом з їхніми неповнолітніми матерями .

Спеціалізація узгоджується на Комісії фахівців з питань сімейних форм опіки. При визначенні спеціалізації прийомної сім'ї враховуються побажання батьків, береться до уваги їхня точка зору щодо потенційного вихованця. Ухвали коригуються у ході підготовки кандидатів. Остаточне рішення щодо того, якою буде прийомна сім'я і яку саме дитину буде влаштовано, приймається після проходження ними курсу підготовки і фіксується у висновку.

Відвідування помешкання потенційних прийомних батьків. Візит соціального працівника до родини кандидатів у прийомні батьки має відповідати завданням попереднього оцінювання. Перший візит соціального працівника до помешкання родини кандидатів у прийомні батьки має відбутися якомога раніше. Якщо стан помешкання і навколишнє середовище не задовольняє вимогам влаштування прийомних дітей, роботу щодо подальшої оцінки слід припинити, але контакти не переривати. У випадку поліпшення умов проживання кандидат може звернутися знову і тоді роботу слід продовжити.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Рекомендуємо почитати:

Методи моделювання
Моделювання - дослідження об'єктів пізнання на їх моделях; побудова та вивчення моделей реально існуючих об'єктів, процесів або явищ з метою отримання пояснень цих явищ, а також для прогноз ...

Особливості екологічного виховання дітей середнього дошкільного віку
Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, створення екологічно безпечних умов для життєдіяльності людини – невід’ємна умова розвитку України. ...

Проектування змісту навчального матеріалу теми «Проектування одягу в художній системі «колекція»
Глобальною метою навчання є формування досвіду особистості, їі розумовий і фізичний розвиток і виховання. Таким чином, при навчанні повинні ставитися і досягатися такі цілі: навчальної (дид ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net