Формування пізнавального інтересу в учнів засобами практичної спрямованості

Нова педагогіка » Формування пізнавального інтересу в учнів на уроках зоології » Формування пізнавального інтересу в учнів засобами практичної спрямованості

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Незвичайні властивості орієнтації в просторі та інші чудові здібності кажанів стали предметом пильної уваги вчених, яким удалося з'ясувати, як функціонує ця біологічна система.

Радіолокаційна станція, створена всередині XX ст., має передавальне і прийомне обладнання. Імпульс, вироблений генератором, випромінюється передатчиком у простір. Відбитий від об'єкта імпульс сприймається приймачем і фіксується на електронно-променевій трубці, зображуючи виявлений об'єкт. Такі станції слугують для спостереження за об'єктами в небі (літаками, штучними супутниками Землі тощо). Отже, принципи роботи локатора кажана та радіолокаційної установки подібні.

У пацюка органи нюху настільки розвинуті, що, незважаючи на багатовікову боротьбу з ними механічними та хімічними засобами, тварина вижила й процвітає. Пацюк відчуває найменшу концентрацію хімічної речовини. За запахом він знаходить собі їжу, визначає, їстівна вона чи ні, впізнає шлях до свого житла. Запах — це мова гризунів. Учені деяких країн працюють над створенням «механічного носа». Англійські спеціалісти розробили прилад, який розпізнає запахи. Новий прилад використовується в парфумерії та харчовій промисловості для контролю якості продукції. Крім того, «механічний ніс» може бути корисним для визначення стану сп'яніння у водіїв, для виявлення наркотиків. Спеціалісти працюють над проектом ще одного «носа» — електронного, який буде встановлений в аеропортах, у дверях біля виходу до літака. Цей прилад зможе встановити наявність вибухової речовини в наймізерніших кількостях.

Дельфіни — морські ссавці. Вони швидко плавають, мають здатність до ехолокації, добре піддаються дресируванню. Дельфін обганяє підводні човни й морські кораблі. Секрет великої швидкості руху дельфіна у воді полягає не тільки в раціональній формі його тіла та будові м'язів, а й у особливій будові шкіри. Шкіра у тварини багатошарова, між внутрішнім і зовнішнім шарами циркулює рідина. Обидва шари сполучені між собою великою кількістю сосків. Завдяки такій будові шкіра точно повторює коливання водного середовища, тому вода не чинить сильного опору. Нині вчені та інженери створюють моделі плаваючих конструкцій зі штучною шкірою, будова якої подібна до будови шкіри дельфіна.

Особливу увагу дослідників привертає здатність дельфіна до ехолокації, що дозволяє визначити місцезнаходження об'єкта, який посилає сигнал. Учені вивчають мову дельфінів. Вона виражається у звуках. Знаючи мову дельфінів, людина зможе доручити їм роботу зі збору інформації про море (його течії, температуру, солоність), урятування людей тощо.

2. Яких свійських ссавців розводить людина?

Учитель. В історії свого становлення людина була тісно пов'язана із ссавцями. Уже на зорі свого існування вона займалася мисливством, а потім, приручивши першу тварину, почала займатися скотарством.

Усіх ссавців можна умовно поділити на три категорії: свійські, напівсвійські та дикі. Диких ссавців, у свою чергу, можна поділити на дві великі групи: промислові та непромислові.

Молоко — цінний продукт. Для своїх господарських потреб людина використовує молоко тільки дуже небагатьох видів тварин — корови, кози, вівці, у деяких народів — також коня, буйволиці й верблюдиці. Серед цих тварин корові належить перше місце.

Дуже давно людина помітила, що козяче молоко має лікувальні властивості. Воно багате на кальцій, фосфор, кобальт, вітаміни, має бактерицидні, антиінфекційні властивості. За своїм складом воно близьке до жіночого, тому його використовують для годування немовлят. Хворим дітям козяче молоко життєво необхідне, а всім — дуже корисне. У багатьох країнах світу (Норвегія, Франція) козяче молоко удвічі, а подекуди й утричі дорожче за коров'яче.

Молоко яків має жирність 8 %. М'ясо корів і яків смачне, а тому цих тварин використовують і для виробництва м'яса.

Одногорбі верблюди дають до 15 літрів молока жирністю 4-5 %, а двогорбі дають молока вдвічі менше, але жирністю до 7 %. З верблюжого молока роблять масло, сир та інші продукти.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Рекомендуємо почитати:

Підготовка вчителя молодших класів до організації та проведення уроку
Розвиток сучасної української школи ставить нові завдання і вимоги перед тими, хто готує майбутнє нашої держави. Відхід від стереотипізації, перехід до особистісного спрямування, індивідуал ...

Визначення поняття гендерного стереотипу
Розуміння міжособистісних взаємостосунків як багатовимірної психологічної системи неможливе без аналізу особливостей гендерної складової, що виявляється найбільш яскраво в гендерних стереот ...

Шляхи забезпечення пошукової навчально-пізнавальної діяльності у сучасній початковій школі
Щоб визначити конкретні шляхи і резерви подальшого удосконалення процесу навчання на основі більш повного застосування методів формування та розвитку пошукової навчально-пізнавальної діяльн ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net