Система вправ для навчання лексики під час класної самостійної роботи

Нова педагогіка » Організація та проведення класної самостійної роботи з англійської мови в молодших класах » Система вправ для навчання лексики під час класної самостійної роботи

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 1

Ми розробили систему вправ для навчання лексики під час класної самостійної роботи. Для практичної реалізації цієї системи вправ ми використали лексичні ігри на уроці англійської мови.

Кращі дидактичні ігри складені за принципом самоосвіти, тобто так, що вони самі направляють учнів на оволодіння знаннями та вміннями. Навчання, як правило, включає два компоненти: збір потрібної інформації та прийняття правильного рішення. Ці компоненти й забезпечують дидактичний досвід учнів. Але набуття досвіду потребує більше часу. Збільшити “набуття такого досвіду” учнів, навчити їх самостійно тренувати це вміння. Сюди слід віднести розвиваючі ігри психологічного характеру: кросворди, вікторини, головоломки, ребуси, шаради, криптограми і т.д. Дидактичні ігри викликають у школяра живий інтерес до предмету, дозволяє розвивати індивідуальні здібності кожного учня, виховує пізнавальну активність. Цінність дидактичної гри визначається не по тому, яку реакцію вона викличе з боку дітей, а по ефективності у вирішенні тієї або іншої задачі стосовно до кожного учня.

А.Н.Леонтьєв довів, що дитина оволодіває більш широким, безпосередньо недоступним їй кругом діяльності, тільки у грі. Бавлячись та граючись, дитина знаходить себе і усвідомлює себе особистістю. Для школярів гра – сфера їх соціальної творчості, полігон її суспільного та творчого самовираження. Гра незвичайно інформативна та багато розповідає самій дитині про неї. Гра – шлях пошуку дитиною себе в колективах ровесників, в цілому суспільстві, людстві, у Всесвіті, вихід на соціальний досвід, культуру минулого, теперішнього та майбутнього, повторення соціальної практики, доступної розумінню. Гра сприяє розвитку пізнавальної активності учнів при вивченні іноземної мови. Вона несе в собі немалий моральний початок, тому що робить оволодіння іноземною мовою радісним, творчим та колективним.

Але урок іноземної мови – це не тільки гра. Довірчість та невимушеність спілкування вчителя з учнями, які виникли завдяки спільній ігровій атмосфері та особливо іграм, розташовують дітей до серйозних розмов, обговоренню будь-яких реальних ситуацій. Тому ми розробили систему вправ для самостійної роботи у 2 класі на матеріалі ігор на розвиток лексичних навичок аудіювання, письма, говоріння та читання.

1. Ігри на розвиток пам’яті та лексичних навичок говоріння:

а) “Я бачив”.

Мета: зосередити увагу учнів на предметах.

Хід гри: Вчитель показує учням 8 предметів, що лежать на столі. Вони дивляться на них протягом однієї хвилини, потім говорять, що вони побачили.(Предмети: pencil-box, pen, copybook, table, desk, computer, bag).

б) “Що змінилося?”

Мета: зосередження уваги на предметах, які показує вчитель.

Хід гри: Вчитель показує учням предметні малюнки шкільних речей. Потім міняє їх місцями на столі. Пізніше просить учнів ще раз глянути на малюнки і що змінилося у їх розташуванні.

в)“Озвучування картинки”.

Мета: активізація лексики з вивченої теми, розвиток лексичних навичок діалогічного мовлення.

Хід гри: учасники гри утворюють пари. Кожній парі роздаються малюнки, до яких додаються картки з відповідними репліками. З їх допомогою необхідно озвучити малюнки. Виграє та пара, яка першою підготує діалог і правильно його відтворить.

г) “Вгадай назву”.

Мета: розвиток лексичних навичок говоріння.

Хід гри: кожен учень отримує тематичний малюнок. Він повинен розглянути його і розповісти, що на ньому зображено. Той, хто перший відгадає назву малюнка, отримує наступний і виконує те ж завдання. Переможе той, хто відгадає найбільшу кількість назв.

2.Гра на розвиток лексичних навичок аудіювання

“Саймон каже”.

Мета: удосконалювати навички аудіювання.

Хід гри: Вчитель називає дії, а учні повинні їх виконати, тобто застосувати імітацію. (sit down, stand up, open the door, stand still, hands up, hands down, bend left, bend right, hands to the sides, come in, listen!, take a book).

3.Ігри на розвиток лексичних навичок письма

а) “Малюнок”.

Мета: розвиток лексичних навичок письма.

Хід гри: кожен учень отримує по малюнку із зображенням предметів, тварин і т.д. Представники команд виходять до дошки, поділеної на дві частини, і записують слова, які відповідають предметам, що зображені на малюнку. Після того як учень написав слово, він повинен прочитати і показати свій малюнок. Перемагає та команда, яка швидше і з меншою кількістю помилок запише всі слова.

б) “Більше слів.”

Мета: розвиток лексичних навичок письма.

Хід гри: учні діляться на дві команди. Представники команд записують якомога більше слів на вказану букву. Виграє команда, яка напише найбільшу кількість слів, при цьому враховується не лише кількість слів, але й правильність їх написання.

Страницы: 1 2

Рекомендуємо почитати:

Творче виховання з використанням казки
а) Творчі вправи, їх потенціал. Творчі вправи передбачають переносити набуті навички у змінені умови, застосовувати їх у нестандартних обставинах, в уявних, умовно-реальних і природних ситу ...

Результати дослідження продуктивності розумової працездатності дітей
Ґрунтуючись на результатах досліджень М.М. Кольцової, можна припустити, що впровадження комплексу оздоровчих заходів того, що включає: самомасаж БАТ і спеціальні дрібно координовані рухи сп ...

Облік властивостей уваги у навчанні
Увага учнів – обов'язкова і необхідна умова для успішної учбової роботи. Основні засоби збудження уваги учнів – динамічне ведення занять із застосуванням різноманітних прийомів організації ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net