Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Нова педагогіка » Специфіка роботи соціального педагога з творчо обдарованими дітьми молодшого шкільного віку » Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 7

Тепер ти знову на своїй хмарі, і вона везе тебе назад, на твоє місце у класі. Зійди з хмари і подякуй їй за те, що вона так добре тебе покатала .

Тепер простеж, як вона повільно розтане у повітрі . Потягнися, випрямися і знову будь бадьорий і уважний».

Вправа «Дивна пригода»

Мета: розвиток творчих здібностей.

Кожен з вас побував у одному з куточків Царства чарівних слів, пережив чудову, цікаву пригоду. Зараз ви маєте можливість описати цю пригоду і розповісти про неї своїм товаришам та феї.

Вправа «Ланцюжок чарівних слів»

Мета: підведення підсумків

Зараз я пропоную вам попрощатися з Феєю Ввічливість і подарувати їй на прощання чарівне слово, не повторюючись.

6 заняття «Подорож до королівства казки»

Мета: розвивати творчі здібності дітей засобами гри; спонукати дітей до активної творчої діяльності; виховувати чуйність і доброзичливість.

Обладнання: геометричний конструктор «Чарівне яйце», олівці, малюнки казкових героїв, папір.

Хід заняття

Вправа «Інтерв'ю»

Мета: створення позитивної атмосфери для роботи в групі.

Дорогі діти! До нас сьогодні завітала чарівна Жар-птиця. Вона хоче з вами познайомитися. Ваше завдання — взяти інтерв'ю у свого товариша, а потім розповісти про нього Жар-птиці. Запитання для інтерв'ю:

Ваша улюблена казка.

Ваш улюблений казковий герой.

Повідомлення теми та мети заняття

Жар-птиці дуже сподобалися ви, тому вона запросила нас у подорож до королівства казки.

Завдання, які стоять перед нами:

працювати творчо, швидко, продуктивно;

бути активними, доброзичливими;

вдосконалювати свої особисті якості.

Вправа «Чарівне яйце» (робота з геометричним конструктором)

Мета: розвиток просторової уяви, швидкості та продуктивності мислення.

Перш, ніж вирушити в подорож до казкового королівства, Жар-птиця хоче переконатися, що ви вмієте творчо працювати. У кожного з вас є на партах по 10 геометричних фігур, які разом складають «чарівне яйце». З цих частин також можна скласти різноманітні силу ети. Ваше завдання - за допомогою цих геометричних фігур скласти зображення казкових героїв, які є у вас на партах. Працюємо швидко, але правильно.

Вправа «Стежинка»

Мета: відпочинок, зняття напруження.

Нашій гості сподобалося ваша робота, тому вона пропонує вам відправитися в мандрівку до казкового королівства. Ця мандрівка непроста, адже на шляху нам будуть зустрічатися різноманітні перешкоди, які ми повинні долати. Ці перешкоди уявні. Коли на нашому шляху будуть траплятися калюжі, ми їх будемо перестрибувати, коли нам зустрінуться повалені дерева — ми їх переступатимемо. А болотяною місцевістю будемо йти обережно, перестрибуючи з купки на купку. Отже, вирушаємо в мандрівку.

Вправа «Королівство казок»

Мета: розвиток творчих здібностей учнів шляхом створення нового на основі попереднього досвіду.

Ось ми і прибули до казкового королівства. У ньому живе багато казкових героїв. Ось вони (демонструю малюнки казкових героїв). Всі ці герої живуть в одному королівстві. Хтось працює кухарем, хтось продавцем. Ваше завдання — скласти казкову історію, в якій би всі казкові герої почали взаємодіяти в уявних подіях і ролях. Однак, у своїх діях вони повинні дотримуватися казкового характеру героя.

Вправа «Приємні слова»

Мета: розвивати продуктивність мислення та підвести підсумок заняття.

Пропоную вам подякувати Жар-птиці за запрошення. Вона, як і всі ми, дуже любить, коли їй говорять приємні слова. Завдання для вас — протягом 3 хв. придумати якомога більше слів-означень для нашої гості. (Діти придумують, а потім по черзі називають).

Жар-птиця щиро дякує вам за приємні слова і просить частіше го рити такі гарні слова тим людям, і поряд з вами.

7 заняття «Цей загадковий світ тварин»

Мета: розвивати продуктивність а гнучкість мислення; спонукати цтей до активноїтворчої діяльності; зиховувати любов до тварин.

Обладнання:олівці, папір, матеріали для роботи.

Хід заняття

Вправа «На кого схожий я ?»

Мета: налаштування на роботу, розвиток навичок порівняння та співставлення.

Для того, щоб ближче познайомитися і налаштуватися на роботу, я пропоную вам подумати, на яку тваринку ви схожі або хотіли б бути схожим, і чому, та продовжити таку фразу:« Я схожий на ., тому що .».

Повідомлення теми і мети заняття

Я не випадково заговорила з вами про наших менших друзів - тварин. Саме про них ітиме мова на нашому занятті, яке має назву «Цей загадковий світ тварин».

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Рекомендуємо почитати:

Методичні рекомендації соціальним педагогам, вчителям, батькам щодо виховання та навчання обдарованих дітей
На основі одержаних результатів констатувального і формувального етапів експериментального дослідження, ми пропонуємо такі методичні рекомендації батькам щодо виховання та навчання творчо о ...

Принципи до керівництва самостійною роботою має певні особливості
Самостійна робота повинна мати цілеспрямований характер. Це досягається чітким формулюванням мети роботи. Завдання вчителя полягає в тому, щоб знайти таку форму завдання, яка викликала б у ...

Роль гурткової роботи у розвитку творчих здібностей молодших школярів
Одна з основних умов розвитку творчої особистості - взаємодія між зовнішніми і внутрішніми чинниками, між генетичною обумовленістю творчої обдарованості й умовами, які пропонує навколишнє с ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net