Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Нова педагогіка » Специфіка роботи соціального педагога з творчо обдарованими дітьми молодшого шкільного віку » Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 6

Підберіть за 1хв. якомога більше слів на початкову букву. Підрахуйте результат.

Підберіть за 1хв якомога більше слів, які б починалися на «ШК».

Підберіть за 1 хв якомога більше рим до слова «школа».

Розмістіть букви слова «школа» в стовпчик і запишіть слова на відповідну букву, які мають якесь відношення до школи. Можна поєднати ці слова в речення. А можна скласти невелику розповідь з тими словами, які ви використали.

Вправа «Водоспад»

Мета: розслаблення, відпочинок.

Сядьте зручніше і закрийте очі. Два-три рази глибоко вдихніть і видихніть. Починаємо гру: «Укви собі, що ти стоїш біля водоспаду. Але це не звичайний водоспад. Замість води, в ньому вниз падає м'яке біле світло. Тепер уяви себе під цим водоспадом і відчуй, як це прекрасне біле світло пробігає по твоїй голові, тече по твоїх плечах, потилиці і допомагає їм стати м'якими і розслабленими. Біле світло стікає з твоєї спини, і ти помічаєш, як у спині зникає напруга, а світло тече по твоїх грудях, по животу. Це дозволяє тобі відчувати себе дуже розслаблено і приємно. Хай світло тече також по твоїх руках, по долонях, пальцях, спускається до твоїх ніг. Цей дивний водоспад із білого світла обтікає все твоє тіло. Ти відчуваєш себе абсолютно спокійно та безтурботно, розслабляєшся та наповнюєшся свіжими силами

Тепер подякуй цьому водоспаду світла за те, що він тебе так чудово розслабив . Трохи потягнися, випрямися і розплющ очі.

Вправа «Школа моєї мрії» (робота в групах)

Мета: розвиток творчого мислення, вміння співпрацювати в групі.

Зараз я пропоную вам поділитися на групи. Кожна група отримує завдання: створити малюнок, твір на тему «Школа моєї мрії». Враховуйте думки всіх учасників групи. Працюйте дружно, продуктивно. (Після закінчення роботи група презентує свої роботи).

Вправа « Я хочу сказати тобі .»

Мета: підведення підсумків заняття.

Всі ви сьогодні чудово працювали, тому я хочу, щоб ми подякували один одному за цікаву роботу. Подумайте і скажіть слова подяки своєму товаришу справа, продовживши речення: «Я хочу сказати тобі .».

5 заняття «У царстві чарівних слів»

Мета: розвивати творче мислення учнів: продуктивність, оригінальність, гнучкість, навички культурної поведінки; виховувати доброзичливість, людяність, гарні манери.

Обладнання:демонстраційний та роздатковий матеріал, карточки для поділу на групи та пари; чисті аркуші паперу, ручки, прості та кольорові олівці.

Хід заняття

Вправа «Компліменти»

Мета: налаштування на роботу, створення позитивної атмосфери.

Діти стають у коло, беруться за руки. Дивлячись сусідові в очі, потрібно сказати йому кілька добрих слів, за щось похвалити його. Він, у свою чергу, повинен подякувати і сказати комплімент своєму сусідові. Комплімент, як і подяка, мають бути оригінальними.

Повідомлення теми і мети заняття

Дорогі діти! Ми не випадково розпочали наше заняття з виконання вправи «Компліменти». Сьогодні ми помандруємо з вами до царства чарівних слів. Запросила нас туди фея Ввічливість. Візьміть з собою гарний настрій.

Завдання, які стоять перед нами:

працювати творчо, оригінально та продуктивно;

вдосконалювати свої навички культурної поведінки;

бути активними, доброзичливими;

цінувати людей, які поряд.

Вправа «Складання слів»

Мета: розвиток творчого мислення, його продуктивності.

Перш, ніж запросити вас до Царства чарівних слів, фея Ввічливість хоче побачити, чи вмієте ви працювати творчо. Оскільки в цьо му царстві живуть слова, вона просить вас скласти якомога більше повнозначних слів із букв слів:

«комплімент»;

«ввічливість»;

«доброзичливість».

Вправа «Подорож на хмарі»

Мета: відпочинок, розслаблення.

Сядьте зручніше і закрийте, будь ласка, очі. Два-три рази глибоко вдихніть і видихніть . Починаємо гру: «Фея Ввічливість запрошує вас у подорож до її царства на хмарці. Стрибни на мяку пухнасту хмарку, схожу на м'яку гору з пухких подушок. Відчуй, як твої ноги, спина, все тіло зручно розташувалися на цій великій хмарній подушці. Тепер починається подорож. Твоя хмара поволі піднімається в синє небо. Ти відчуваєш, як вітер обвіває твоє обличчя. Тут, високо в небі, все спокійно і тихо. Хай твоя хмара перенесе тебе зараз у таке місце в цьому царстві, де ти будеш щасливий. Постарайся в думках «побачити» це місце якомога більш точно. Тут ти відчуваєш себе абсолютно спокійно і щасливо. Тут може відбутися щось чудове і чарівне .Запам'ятай цю пригоду.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Рекомендуємо почитати:

Методичне забезпечення уроків екологічного спрямування факультативного курсу „Основи хімічних виробництв”
Мета спецкурсу: подвійна роль хімічних виробництв щодо навколишнього середовища, оптимізувати хімічні виробництва за екологічними параметрами. Зміст спецкурсу: забруднювачі, види забруднень ...

Велика Хартія університетів
Болонський університет, як найстарший університет в Європі, не випадково став ініціатором міжурядової міжнародної реформи у 1999 році. Тринадцять років до того, у 1986, цей навчальний закла ...

Основні етапи організації проектувальної діяльності школярів
Аналіз організації проектувальної діяльності з учнівською молоддю дозволяє виділити основні етапи проектної технології: початковий, основний, завершальний. На початковому, а іноді його нази ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2023 - All Rights Reserved - www.edudirect.net