Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Нова педагогіка » Специфіка роботи соціального педагога з творчо обдарованими дітьми молодшого шкільного віку » Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Мета: згуртування групи, налаштування на роботу, розвиток здатності до рефлексії.

Учасники по черзі говорять, на яку пору року, природне явище, погоду схожий їхній сьогоднішній настрій. Наприклад: «Мій настрій схо жий на білу пухнасту хмаринку в спокійному блакитному небі, а твій?». Потім одна дитина узагальнює і заповнює таблицю «Наш барометр».

Повідомлення теми і мети заняття

-Дорогі діти! Нас оточують речі, предмети, люди. Ми знаємо про них все необхідне, вони — звичні для кожного з нас. А сьогодні ми будемо, використовуючи свої знання, уміння і навички, творчість, оригінальність та гнучкість мислення , вчитися знаходити незвичне у звичному.

Завдання, які стоять перед нами:

працювати творчо, оригінально та гнучко;

використовувати свої попередні знання, уміння і навички;

бути активними;

адекватно оцінювати свої можливості.

Вправа «Фантастичні гіпотези» ( робота в групах)

Мета: розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, оригінальність, продуктивність, гнучкість мислення.

—Для виконання наступного завдання ми розділимося на групи. Підійдіть, будь ласка, до столу, візьміть собі одну з цих карток. Прочитайте те, що на ній написано, і спробуйте об'єднатися в три групи. Займіть свої місця. Розподіліть ролі: керівник групи, секретар, доповідач і той, що слідкує за часом Кожна група отримує завдання, над яким працюватиме протягом п'яти хвилин.

Завдання для груп: подумайте і скажіть:

що станеться, якщо всі тварини заговорять людським голосом?

що станеться, якщо у людей виростуть крила?

що станеться, якщо оживуть всі казкові герої?

Вправа «Речі, що дарують радість»

Мета: розвивати уяву та створити умови для відпочинку. Сядьте зручніше і закрийте очі. Зробіть три глибокі вдихи і видихи .

Давайте пригадаємо ті речі, які коли-небудь дарували вам радість і гарний настрій. Виберіть що-не- будь, що вам здається в цю хвилину особливо приємним. Це може бути і предмет, який існує лише у вашій уяві. Намагайтеся отримати задоволення від зустрічі з приємними відчуттями. Тепер нехай образ цього предмета почне поступово бліднути, поки зовсім не розтане. Але не забудьте саме відчуття радості, бережіть його.

Вправа «Неіснуючий прилад»

Мета: розвивати вміння створювати щось нове, використовуючи попередній досвід.

Напевно ви не будете заперечувати, що вирішувати складні завдання людям допомагають прилади, які винайшла сама ж людина. Тому зараз я пропоную вам виконати наступне завдання — створити неіснуючий прилад, який може стати людям у пригоді. Можна також придумати незвичне застосування тим речам, які нам добре знайомі. Намалюйте цей прилад. Дайте йому назву.

Вправа «Подаруй тепло свого серця»

Мета:розслаблення.

Наше заняття завершилося. Мине не так багато часу, ви станете дорослими людьми, можливо хтось буде відомим письменником, а хтось конструктором чи винахідником. Ті вміння і навички, над розвитком яких ми працювали сьогодні, стануть вам у пригоді. А поки що вони допоможуть вам у навчанні.

На завершення, пропоную вам взятися за руки, подарувати один одному тепло свого серця.

4 заняття «Школа моєї мрії»

Мета: розвивати творчі здібності учнів, продуктивність та оригінальність мислення, словниковий запас; виховувати позитивне ставлення до навчальноїдіяльності.

Обладнання: демонстраційний та роздатковий матеріал, карточки для поділу на групи та пари; чисті аркуші паперу, ручки, прості та кольорові олівці.

Хід заняття

Вправа «Привітання»

Мета: створення позитивного настрою, налаштування на роботу

— Будь-яка зустріч починається з привітання. Я пропоную вам також привітатися з кимось із своїх товаришів, сказати щось оригінальне, цікаве і приємне. Кожен наступний вітається з кимось іншим, поки всі учасники не отримають слова вітання.

Повідомлення теми і мети заняття

-Дорогі діти! Тема нашого сьогоднішнього заняття цікава і близька кожному з нас. Ми поведемо мову про школу вашої мрії, можливо, вона схожа на нашу школу, а можливо — інша.

Завдання, які стоять перед нами:

працювати творчо, оригінально та продуктивно;

використовувати свої попередні знання, уміння і навички;

продукувати нові ідеї;

цінувати свою роботу та роботу товаришів.

Вправа «Кола на воді»

Мета: розвиток творчої уяви та розширення словникового запасу.

Коли у воду кинеш камінь, від нього по воді ідуть кола. Так само і слово може підштовхнути до багатьох асоціацій, викликати різні порівняння, спогади, уявні образи. Сьогодні ми будемо працювати зі словом «школа».

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Рекомендуємо почитати:

Вправи на формування загального поняття про іменник
Гра “Хто? Що?” Учитель показує предметні малюнки із зображенням людей, тварин, речей, рослин і т.ін. У відповідь учні, сигналізують картками “Хто?” “Що?” Гра “Хто більше?” Клас поділяться н ...

Підготовка вчителя до уроків праці
Удосконалювання трудового виховання жадає від учителів науково-теоретичних знань, практичних трудових й організаційних умінь, знань основ сучасного виробництва, і зокрема галузей виробництв ...

Загально-методичні аспекти проведення психолого-педагогічного дослідження
Найдоцільнішим способом дослідження, прослідковування та розробки стратегії оптимізації процесу навчання є застосування експерименту, як методу збору педагогічних фактів в спеціально створе ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.edudirect.net