Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Нова педагогіка » Специфіка роботи соціального педагога з творчо обдарованими дітьми молодшого шкільного віку » Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 5

Мета: згуртування групи, налаштування на роботу, розвиток здатності до рефлексії.

Учасники по черзі говорять, на яку пору року, природне явище, погоду схожий їхній сьогоднішній настрій. Наприклад: «Мій настрій схо жий на білу пухнасту хмаринку в спокійному блакитному небі, а твій?». Потім одна дитина узагальнює і заповнює таблицю «Наш барометр».

Повідомлення теми і мети заняття

-Дорогі діти! Нас оточують речі, предмети, люди. Ми знаємо про них все необхідне, вони — звичні для кожного з нас. А сьогодні ми будемо, використовуючи свої знання, уміння і навички, творчість, оригінальність та гнучкість мислення , вчитися знаходити незвичне у звичному.

Завдання, які стоять перед нами:

працювати творчо, оригінально та гнучко;

використовувати свої попередні знання, уміння і навички;

бути активними;

адекватно оцінювати свої можливості.

Вправа «Фантастичні гіпотези» ( робота в групах)

Мета: розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, оригінальність, продуктивність, гнучкість мислення.

—Для виконання наступного завдання ми розділимося на групи. Підійдіть, будь ласка, до столу, візьміть собі одну з цих карток. Прочитайте те, що на ній написано, і спробуйте об'єднатися в три групи. Займіть свої місця. Розподіліть ролі: керівник групи, секретар, доповідач і той, що слідкує за часом Кожна група отримує завдання, над яким працюватиме протягом п'яти хвилин.

Завдання для груп: подумайте і скажіть:

що станеться, якщо всі тварини заговорять людським голосом?

що станеться, якщо у людей виростуть крила?

що станеться, якщо оживуть всі казкові герої?

Вправа «Речі, що дарують радість»

Мета: розвивати уяву та створити умови для відпочинку. Сядьте зручніше і закрийте очі. Зробіть три глибокі вдихи і видихи .

Давайте пригадаємо ті речі, які коли-небудь дарували вам радість і гарний настрій. Виберіть що-не- будь, що вам здається в цю хвилину особливо приємним. Це може бути і предмет, який існує лише у вашій уяві. Намагайтеся отримати задоволення від зустрічі з приємними відчуттями. Тепер нехай образ цього предмета почне поступово бліднути, поки зовсім не розтане. Але не забудьте саме відчуття радості, бережіть його.

Вправа «Неіснуючий прилад»

Мета: розвивати вміння створювати щось нове, використовуючи попередній досвід.

Напевно ви не будете заперечувати, що вирішувати складні завдання людям допомагають прилади, які винайшла сама ж людина. Тому зараз я пропоную вам виконати наступне завдання — створити неіснуючий прилад, який може стати людям у пригоді. Можна також придумати незвичне застосування тим речам, які нам добре знайомі. Намалюйте цей прилад. Дайте йому назву.

Вправа «Подаруй тепло свого серця»

Мета:розслаблення.

Наше заняття завершилося. Мине не так багато часу, ви станете дорослими людьми, можливо хтось буде відомим письменником, а хтось конструктором чи винахідником. Ті вміння і навички, над розвитком яких ми працювали сьогодні, стануть вам у пригоді. А поки що вони допоможуть вам у навчанні.

На завершення, пропоную вам взятися за руки, подарувати один одному тепло свого серця.

4 заняття «Школа моєї мрії»

Мета: розвивати творчі здібності учнів, продуктивність та оригінальність мислення, словниковий запас; виховувати позитивне ставлення до навчальноїдіяльності.

Обладнання: демонстраційний та роздатковий матеріал, карточки для поділу на групи та пари; чисті аркуші паперу, ручки, прості та кольорові олівці.

Хід заняття

Вправа «Привітання»

Мета: створення позитивного настрою, налаштування на роботу

— Будь-яка зустріч починається з привітання. Я пропоную вам також привітатися з кимось із своїх товаришів, сказати щось оригінальне, цікаве і приємне. Кожен наступний вітається з кимось іншим, поки всі учасники не отримають слова вітання.

Повідомлення теми і мети заняття

-Дорогі діти! Тема нашого сьогоднішнього заняття цікава і близька кожному з нас. Ми поведемо мову про школу вашої мрії, можливо, вона схожа на нашу школу, а можливо — інша.

Завдання, які стоять перед нами:

працювати творчо, оригінально та продуктивно;

використовувати свої попередні знання, уміння і навички;

продукувати нові ідеї;

цінувати свою роботу та роботу товаришів.

Вправа «Кола на воді»

Мета: розвиток творчої уяви та розширення словникового запасу.

Коли у воду кинеш камінь, від нього по воді ідуть кола. Так само і слово може підштовхнути до багатьох асоціацій, викликати різні порівняння, спогади, уявні образи. Сьогодні ми будемо працювати зі словом «школа».

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Рекомендуємо почитати:

Позакласне читання з математики
Одним з видів самостійної роботи учнів з математики в класі є самостійне вивчення теорії за підручником. Пропонувати учням самостійно опрацьовувати за підручником теоретичний матеріал треба ...

Технологія проекту у дослідженнях зарубіжних та вітчизняних авторів
Запровадження компетентністного підходу у діяльність загальноосвітнього закладу передбачає організацію навчально-виховного процесу, який передбачає формування життєво компетентної особистос ...

Зміст матеріалу теми ''Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші''
Тема ''Міжнародна валютна система. Міжнародні гроші'' входить до п’ятого розділу програми предмета «Економіка», який присвячений вивченню проблем світового господарства, світової торгівлі, ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net