Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Нова педагогіка » Специфіка роботи соціального педагога з творчо обдарованими дітьми молодшого шкільного віку » Короткий тест творчого мислення за методикою П. Торренса

Заработок на криптовалютах по сигналам. Больше 100% годовых!

Заработок на криптовалютах по сигналам

Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.

Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport

Сторінка 3

Я привчав(ла) дитину до читання з малих літ.

Я спонукаю дитину вигадувати історії та фантазувати.

Я уважно ставлюся до індивідуальних потреб дитини.

Я щодня знаходжу час, шоб побути з дитиною наодинці.

Я дозволяю дитині брати участь у плануванні сімейних справ і подорожей.

Я ніколи не дражню дитину за допущені нею помилки.

Я хвалю дитину за вивчені вірші, розповіді та пісні.

Я навчаю дитину вільно спілкувалися з дорослими будь-якого віку.

Я розробляю практичні експерименти,-щоб допомогти дитині біл'ьше пізнати.

Я дозволяю дитині гратися зі всяким мотлохом.

Я спонукаю дитину знаходити проблеми і потім розв'язувати їх.

У заняттях дитини я знаходжу те, що гідне похвали.

Я не хвалю її безпредметно і нещиро.

Я чесний (на) в оцінці своїх почуттів відносно дитини.

Не існує тем, які я повністю вилучаю з обговорення із дитиною.

Я даю можливість дитині справді приймати рішення.

Я допомагаю дитині бути особистістю.

Я допомагаю дитині знаходити телепрограми, які заслуговують на увагу.

Я розвиваю в дитині позитивне сприйняття її власних здібностей.

Я ніколи не відмахуюся від невдач дитини, говорячи їй: «Я цього також не можу.

Я заохочую в дитині максимальну незалежність від дорослих.

Я вірю в здоровий глузд і довіряю їй.

Я волію, щоб основну частину роботи, за яку взялася дитина, вона виконувала самостійно, навіть якщо я не впевнений /на/ в позитивному кінцевому результаті.

Дякуємо за співпрацю!

Якщо Ви набрали: 0—8балів: найнижчий, мінімальний рівень;

9— 20балів: помірно сприятливий рівень, нижчий за середній. Батьки підтримують дитину, цікавляться її проблемами, проводять з нею вільний час, але швидше за все нерегулярно, від випадку до випадку;

21—24бали:середній рівень, загалом сприятливий. Батьки позитивно ставляться до дитини, розвивають її самостійність, цікавляться її захопленнями, вміють заохотити.

25— 36 балів: оптимальний рівень, вищий за середній. Батьки досить тактовно й терпляче ставляться до надмірної активності дитини, стимулюють проблемністьїї мислення, розвивають самостійність і незалежність, багато часу проводять разом;

37—40балів:максимально високий рівень. На цьомурівні стимулювання здорового розумового розвитку поступово перетворилося натак званий «парниковий ефект». Батьки занадто опікають свою дитину, їм слід охолодити свс ховне завзяття і дати більшу свободу як їй, так і собі.

Норми оцінювання результатів: анкетування складається із 40 тверджень, отже: мінімальний бал за методикою 0 (всі відповіді «ні»); максимальний ( методикою — 40 (всі відповіді «так»)).

Розробка комплексу тренінгових занять щодо розвитку творчих здібностей дітей молодшого шкільного віку

Організація занять: загальний обсяг курсу - 11 занять, кожне з яких тематичне, завершене, може використовуватися, як окреме. Тривалість кожного заняття — 1 год. Частота занять — один раз на тиждень.

1 заняття «Давайте познайомимося»

Мета: спонукати дітей до творчості, підняти інтерес до творчої ді яльності, розвивати позитивне самосприйняття та сприйняття один одного.

Завдання:

працювати творчо, активно;

продукувати нові ідеї;

вдосконалювати свої особисті творчі якості.

Обладнання: канцтовари: папір, олівці, стікери, демонстраційний матеріал.

Хід заняття

Вправа «Знайомство»

Мета: знайомство, само презентація.

Доброго дня! Я рада нашій з вами зустрічі. Для того, щоб краще познайомитися, я пропоную вам доповнити такі речення: «Мене звуть . мені подобається . Я мрію .».

Повідомлення теми і мети заняття

Коли ми знайомилися, ми намагалися доповнити речення, використовуючи свою здатність творити, придумувати. Тема нашого заняття - «Давайте познайомимося».

Завдання, які ми спробуємо вирішити:

працювати творчо, активно;

продукувати нові ідеї;

вдосконалювати свої особисті творчі якості.

Вправа «Означення»

Мета: розвиток продуктивності мислення та позитивної самооцінки.

Пропоную вам знайти собі очима пару. Сядьте біля того, кого вибрали. Атепер спробуйте знайти якомога більше слів-означень, які б характеризували вашого товариша. Спробуйте скласти невелику розповідь про нього, використовуючи ті слова-означення, які ви придумали.

Вправа «Посмішка»

Мета: створити гарний настрій у групі.

Сядьте зручніше і закрийте очі. Зробіть три глибокі вдихи і видихи . Уявіть собі, що ви бачите перед собою красиве сонечко на малюнку, рот у якого розтягнувся у широкій посмішці. Тепер знову вдихніть, затримайте дихання і спробуйте усміхнутися так, як сонечко. Відчуйте усмішку у всьому своєму тілі, відчуйте радість всіма його клітинками. Вам стало спокійно, радісно, безтурботно. Це відчуття ви зможете пригадати тоді, коли захочете. Тепер трохи потягніться, випряміть ся. Розплющіть очі і знову опиніться в нашій класній кімнаті.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8

Рекомендуємо почитати:

Дослідження диференціації навчання на сучасному етапі в середній школі
Методика № 1: "Застосування диференційованого навчання вчителями іноземної мови" Методика спрямована на те, щоб показати, на якому реальному рівні знаходиться розвиток, або ж заст ...

Навчання монологічного мовлення при вивченні турецької мови учнями початкової школи
Кожен із видів мовлення (діалогічне чи монологічне) має певні, властиві тільки йому, характерні риси, які слід враховувати при навчанні цих видів мовленнєвої діяльності на уроках турецької ...

Урок-конференція за оповіданням Б. Грінченка "Олеся"
Мета: розкрити на основі твору Б. Грінченка «Олеся» риси характеру, що ведуть героїв до подвигу в ім'я свого народу; вчити аналізувати образ героя, переказувати поширено та стисло головні м ...

Викладання іноземної мови

Викладання іноземної мови

У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.edudirect.net