Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
В 1994 році з метою ґрунтовного системно-цілісного дослідження, поширення, практичного освоєння та дальшого творчого розвитку педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського започатковано науково-практичний проект "Василь Сухомлинський і сучасність". Реалізація проекту здійснюється у формі щорічних Всеукраїнських педагогічних читань, які вже проведені на Волині, Чернігівщині, Черкащині, Вінниччині, Харківщині, Луганщині. Раз у п'ять років /до ювілеїв В.О.Сухомлинського/ проводяться у Кіровограді міжнародні і обласні науково - практичні конференції.
Чітка система вивчення, пропаганди і впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського склалася впродовж багатьох років на Кіровоградщині - батьківщині видатного педагога, а саме - в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка. Тут з цією метою ефективно використовуються різноманітні форми і методи роботи з педагогічними кадрами: педагогічні лекторії, проблемні курси, теоретичні семінари, семінари - практикуми, проблемні столи, дискусії, ділові ігри, конференції, методичні фестивалі, естафети передового педагогічного досвіду, педагогічні виставки -ярмарки, педагогічні читання, написання та захист курсових, дипломних робіт, періодичні науково-практичні конференції студентів та інші.
Так, в планах курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників області введені спецкурси, в яких передбачено лекції та практичні заняття про життя та педагогічну діяльність В.О.Сухомлинського; про носіїв передового педагогічного досвіду впровадження ідей педагога в навчально - виховний процес з дітьми.
Кабінетом дошкільного виховання та початкового навчання узагальнено досвіди роботи педагогічних колективів, які реалізовують ідеї вченого-педагога в сучасних умовах, видано серію буклетів.
Членами творчої групи підготовлено та випущено методичний посібник для вихователів дошкільних закладів щодо використання у роботі з дітьми художніх творів В.О.Сухомлинського.
Розроблено цілий ряд семінарів - практикумів для вчителів початкових класів, вихователів, учнів, дітей підготовчої групи.
Проблеми творчої реалізації педагогічних ідей В.О.Сухомлинського постійно в полі зору районних /міських/ і шкільних методичних об'єднань, постійно діючих семінарів керівників шкіл та дошкільних закладів, широко обговорюються в ході серпневих конференцій педпрацівників, знаходять відображення в змісті конкурсу "Учитель року".
З кожним роком розширюється мережа опорних шкіл, дитячих закладів, шкіл передового педагогічного досвіду, педагогічних майстерень з даної проблеми. В ряді районів і шкіл працюють клуби В.О.Сухомлинського. Систематично проводяться творчі звіти рай /міськ/ методкабінетів, педколективів і керівників опорних шкіл, дошкільних закладів, творчих груп, вчителів, вихователів з питань творчого використання і розвитку педагогічних ідей В.О.Сухомлинського в умовах сьогодення.
В навчальних закладах створені кімнати, куточки В.О.Сухомлинського: "Золоті розсипи педагогічних ідей В.О.Сухомлинського в практиці роботи педколективу", "Педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського і актуальні проблеми сучасної школи", "Спадщина В.О.Сухомлинського і практика реформування школи". "Вчимося у В.О.Сухомлинського", "Творчо використовуючи ідеї В.О.Сухомлинського" та ін.
Рекомендуємо почитати:
Походження гендерних стереотипів
Вже в 3 роки діти з упевненістю відносять себе до чоловічої або жіночої статі. В цей час діти починають помічати, що чоловіки і жінки поводяться по-різному, займаються різною діяльністю і ц ...
Цілі, зміст та принципи навчання вимови у середній школі
Метою навчання фонетичного матеріалу є формування слухо-вимовних і ритміко-інтонаційних навичок (на апроксимованому рівні). Під слухо-вимовними навичками мовлення розуміють навички фонемно- ...
Основні недоліки в інтонуванні у деяких учнів
У практиці шкільного навчання хорового співу вчителю доводиться зустрічатися з серйозними труднощами, коли йдеться про правильне інтонування пісні. Однією з найбільших перешкод на шляху до ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>