Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Сучасна психолого-педагогічна наука і виховна практика свої прагнення щодо вдосконалення процесу формування і розвитку підростаючої особистості пов'язують із особистісно орієнтованим підходом до дитини. Цей підхід має суттєво гуманізувати виховний процес, наповнити його високими морально-духовними переживаннями, утвердити взаємини справедливості і поваги, максимально розкрити потенційні можливості дитини, стимулювати її до особистісно розвивальної творчості.
Особистісно орієнтований підхід як нова модель виховання потребує розробки відповідної психологічно виваженої і соціальне продуктивної корекції, здатної бути міцним науковим підґрунтям у створенні високоефективних виховних технологій і методів.
Існують такі інваріанти на основі яких і має реалізуватися особистісно орієнтований підхід до виховання дитини.
Інваріант 1.
Формування у суб'єкта здібності і бажання усвідомлювати себе як особистість.
Інваріант 2.
Культивування у вихованця цінності іншої людини.
Інваріант 3.
Утвердження педагогом позитивної особистісної сутності вихованців як альтернатива аналізу, що викриває його негативні риси.
Інваріант 4.
Використання "ефекту генерації" у виховному процесі.
Інваріант 5.
Використання "ефекту присутності" у виховному процесі.
Інваріант 6.
Культивування у вихованця досвіду свободи приймати особистісні рішення.
Інваріант 7.
Культивування зворушливого виховного впливу.
Інваріант 8.
Відповідність образу Я вихованця результатам своєї поведінки.
Інваріант 9.
Ціннісно-смислова спрямованість предметної діяльності особистості.
Згідно з цими інваріантами можна охарактеризувати методи навчання.
Методи організації і здійснення навчально-пізнавальної діяльності. Ці методи можуть сприяти прояву 1-го, 8-го та 9-го інваріантів.
Методи стимулювання навчальної діяльності учнів. Ці методи сприяють прояву таких інваріантів 2-го, 3-го, 6-го, 7-го інваріантів.
Методи контролю та самоконтролю у навчанні. Ці методи можуть сприяти прояву таких інваріантів 6-го, 8-го та 9-го інваріантів.
При реалізації принципу індивідуального підходу, враховують: рівень розумового розвитку; рівень знань і вмінь; працездатність; рівень пізнавальної і практичної самостійності; темп роботи; ставлення до навчання; наявність і характер пізнавальних інтересів; рівень вольового розвитку.
На уроці є такі можливості реалізації принципу індивідуального підходу: індивідуальне завдання, похвала, порада, підказка, зацікавлення, давати дітям стимул (якщо дитина виконає завдання раніше всіх, то отримає гарну оцінку).
Рекомендуємо почитати:
Сучасні підходи до організації активного відпочинку з дітьми дошкільного
віку
Відповідно до законів України „Про дошкільну освіту”, „Про фізичну культуру” одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах залишається фізичне вихованн ...
Експериментальне підтвердження комунікативного рівня мовлення майбутніх
вчителів початкових класів
Експериментальне дослідження проводили в Чортківському педагогічному училищі ім.О.Барвінського у 41, 42, 43 групах. Карта контролю стану мовлення Мета: методика дозволяє оцінити індивідуаль ...
Підготовка майбутніх учителів до формування мовно-мовленнєвої
компетентності молодших школярів
З-поміж предметів початкового шкільного курсу вирішальна роль у навчанні, вихованні і розвитку особистості належить рідній мові. Адже саме від умінь і навичок з рідної мови (читати, запитув ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>