Трейдинг криптовалют на полном автомате по криптосигналам. Сигналы из первых рук от мощного торгового робота и команды из реальных профессиональных трейдеров с опытом трейдинга более 7 лет. Удобная система мгновенных уведомлений о новых сигналах в Телеграмм. Сопровождение сделок и индивидуальная помощь каждому. Сигналы просты для понимания как для начинающих, так и для опытных трейдеров. Акция. Посетителям нашего сайта первый месяц абсолютно бесплатно.
Обращайтесть в телеграм LegionCryptoSupport
Предмет «музика» вивчається в загальноосвітній школі з метою сприяти формуванню у молодого покоління високих моральних і естетичних якостей, розширенню кругозору, розвитку музичних задатків і здібностей, зокрема різних видів музичного слуху, ладового і ритмічного почуттів, музичної пам'яті, здатності до музично-слухових уявлень. На уроках музики та позакласних заняттях дітей вчать розуміти музичне мистецтво, радіти від зустрічей з музикою, відчувати потяг до постійного спілкування з нею. Учні навчаються правильно сприймати музичні твори, оволодівають основами вокально-хорового виконавства і музичної грамоти. Яскраві образи класичної, радянської і народної музики, яку діти вивчають, благотворно впливають на їхні думки, сприяють розвитку музичного сприйняття.
Серед різних видів музичної роботи в школі основним є хоровий спів, який найщільніше пов'язаний з слуханням музики та музичною грамотою. Оскільки дітям властиве образне, конкретне мислення, поєднання в пісні словесного і музичного мистецтв робить її особливо впливовою на учнів. Багатозначний текст доповнюється і поглиблюється музикою, в якій композитор виражає своє ставлення до змальованих у вірші подій або явищ. Пісня залишає в душі людини незабутній слід, отже, виховне значення пісенного мистецтва важко переоцінити. Треба підкреслити, що особливо сильно пісня впливає на учнів у процесі хорового співу, адже діти, виконуючи пісню, відтворюючи її образи, стають пропагандистами почуттів, думок і поривань, втілених в ній автором.
У процесі хорового співу також найкраще розвиваються музичні задатки і здібності учнів. Правильне відтворення мелодії пісні вимагає максимальної активізації музичного слуху, музичної пам'яті, музичних слухових уявлень тощо. Для того, щоб ритмічно правильно і виразно проінтонувати пісню, треба навчитися координувати свій голос з музичними слуховими уявленнями. В процесі «спроб і помилок» (Б. Теплов) під час хорового співу на основі так званого зворотного зв'язку розвиваються, стають тонкішими, чутливішими ладо-ритмічне відчуття і музичний слух (висотний, тембровий, гармонічний). Отже, в активності хорового співу закладені багатющі можливості музично-вокального розвитку виконавців.
Інтонація, інтонування, інтонаційність, інтонаційний — ці слова часто доводиться бачити у назвах книжок, заголовках наукових і методичних статей, зустрічати у підручниках, чути у педагогічній практиці. Та, незважаючи на таке велике поширення, термін «інтонація» не має семантичної однозначності. Від вузького, звичайного до всеохоплюючого — такий діапазон використання цієї категорії, що свідчить про її виняткове значення в музичному мистецтві.
І справді, поза інтонацією музика не існує. Інтонація становить саму сутність музики, її природу. Інтонаційність як головна якість музично-виражальних засобів реалізується в кожному окремому моменті звучання й водночас — у розгорнутому процесі становлення великих музичних форм; вона проймає всю музичну тканину.
Зважаючи на актуальність даної проблеми, ми обрали наступну тему курсового дослідження: «Робота з неточно інтонуючими дітьми на уроках музики».
Об’єкт дослідження – навчальний процес (уроки музики) в школі.
Предмет дослідження – робота з неточно інтонуючими дітьми на уроках музики.
Мета дослідження – розкрити роль правильного інтонування в музичному розвитку учнів, а також розглянути основні засоби виправлення неточного інтонування.
Згідно з метою і предметом дослідження було визначено такі завдання:
вивчити теоретичні основи інтонування;
розглянути роль правильного інтонування в музичному розвитку учнів;
проаналізувати основні недоліки в інтонуванні у деяких учнів;
дослідити головні причини «гудіння»;
розглянути засоби виправлення інтонування.
Методи дослідження. Для розв’язування поставлених завдань використано такі методи наукового дослідження: теоретичний аналіз наукових літературних джерел, синтез, узагальнення, порівняння, конкретизація, спостереження, бесіда.
Рекомендуємо почитати:
Традиції та новаторство у творчості А. Шенберга та
Ч. Айвза
Не менш цікаво і, мабуть, ще більш наочно виявились тенденції до об'єднання в музиці західних країн вже у перших (і більш справжніх, як авангардисти) її новаторів у XX столітті - Шенберга і ...
Гурткова робота – один із видів позакласної роботи у навчально-виховному
процесі
Позакласна діяльність охоплює всю освітньо-виховну роботу в позакласний час і спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її т ...
Формування моральних цінностей в процесі вивчення курсу „Християнська етика”
Важко назвати шкільний предмет, який мав би стільки виховних можливостей для формування загальнолюдських моральних цінностей, як християнська етика. Інші предмети – не менш важливі та необх ...
У ДНЗ навчання дітей англійської мови доцільно розпочинати з п'ятилітнього віку. Більшість дітей цього віку досягають інтелектуальної, вольової, мотиваційної та емоційної готовності вивчати другу мову у колективі. >>>